• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sterilo telpu sistēmas un procedūras

Rezultāti

Sterilo telpu sistēmas un procedūras - Imports eksports

 1. WEISS UMWELTTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WEISS UMWELTTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības krāsnis, Automotive test benches and brake test benches, steam sterilisers, Rūpniecības krāsnis, Air-conditioning systems for IT systems, Climatic chambers, Climatic testing in climatic chambers, Climatic chambers, un corrosion tests nozarēs. Tas atrodas Reiskirchen, Vācija.

 2. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Veikalu aprīkojums, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Veikalu aprīkojums, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 3. PUREVER TECH

  Portugāle

  Uzņēmums PUREVER TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Nelas, Portugāle.

 4. BELENOS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums BELENOS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 5. BECKER MEDICAL-SODIPRHO

  Francija

  Uzņēmums BECKER MEDICAL-SODIPRHO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Medicīna un ķirurģija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Medicīnas un ķirurģijas aprīkojuma imports un eksports, Sterilizācija un dezinfekcija - medicīnas aprīkojums, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, surgical furniture, Medicīnas un ķirurģijas aprīkojuma imports un eksports, Sterilizācija un dezinfekcija - medicīnas aprīkojums, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Strasbourg, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CANAL 3 SRL

  Itālija

  Uzņēmums CANAL 3 SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, air ducting, ducts, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, un Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas San Bonifacio, Itālija.

 2. ONFAB LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ONFAB LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Cheshire, Apvienotā Karaliste.

 3. CONNECT 2 CLEANROOMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CONNECT 2 CLEANROOMS, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Lancaster,, Apvienotā Karaliste.

 4. ALPHA IONSTATEX GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALPHA IONSTATEX GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa jonizācija - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Gaisa jonizācija - iekārtas un sistēmas, air freshening devices, room air conditioning, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Offenbach, Vācija.

 5. THT SRL

  Itālija

  Uzņēmums THT SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Milano, Itālija.

 1. MAX PETEK REINRAUMTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums MAX PETEK REINRAUMTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija un plastmasa - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Processing of plastics, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, special purpose chains, un white chambers nozarēs. Tas atrodas Radolfzell, Vācija.

 2. ENVIFLEX

  Čehija

  Uzņēmums ENVIFLEX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas České Budějovice, Čehija.

 1. UAB "CLEAN SOLUTIONS"

  Lietuva

  Uzņēmums UAB "CLEAN SOLUTIONS", ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī cleaning services for banks, cleaning, cleaning services for institutions, un cleaning services for gyms nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 2. CRAC, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums CRAC, SPOL. S R.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī Clean rooms, Cleanroom Solution, hvac design, un sterile rooms nozarēs. Tas atrodas Prague, Čehija.

 3. ONI -WÄRMETRAFO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ONI -WÄRMETRAFO GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, heat regeneration systems, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, air conditioning and ventilation systems for buildings, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Lindlar, Vācija.

 4. EUROFLUX

  Francija

  Uzņēmums EUROFLUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī Clean rooms, Stretch ceiling for clean rooms, un white and sterile chambers nozarēs. Tas atrodas Ballainvilliers, Francija.

 5. GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plūsmas mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, test instruments for the plastics industry, flowmeters, rheology, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Buchen, Vācija.

 6. O+R (OPLUSR)

  Beļģija

  Uzņēmums O+R (OPLUSR), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Montigny-Le-Tilleul, Beļģija.

 7. IPHCON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IPHCON GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, air conditioning systems, air conditioning systems for sterile rooms, air conditioning system filters, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Fulda, Vācija.

 8. ROOM WHITE INSTALACIONES S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ROOM WHITE INSTALACIONES S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī refrigerated warehouses for storing merchandise nozarēs. Tas atrodas Avila, Spānija.

 1. TSE SYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TSE SYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, Farmaceitiski izstrādājumi, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, un Farmaceitiski izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Moos, Vācija.

 2. SIT SYSTEM INTEGRATION TECHNOLOGY AG

  Šveice

  Uzņēmums SIT SYSTEM INTEGRATION TECHNOLOGY AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Montlingen, Šveice.

 3. BLUE CLIMATE ENGINEERS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BLUE CLIMATE ENGINEERS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Iekapsulēšanas celtniecība, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Arhitektu biroji, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Iekapsulēšanas celtniecība, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, un Arhitektu biroji nozarēs. Tas atrodas Völklingen, Vācija.

 4. SIGUM LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SIGUM LTD, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Solihull, Apvienotā Karaliste.

 5. BSR INGENIEUR-BÜRO

  Vācija

  Uzņēmums BSR INGENIEUR-BÜRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltummaiņi nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Oberhausen-Rheinhausen, Vācija.

 6. RHEOTEST MEDINGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RHEOTEST MEDINGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Automašīnas - elektroniskās navigācijas sistēmas, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Spiediena mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Automašīnas - elektroniskās navigācijas sistēmas, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, un Spiediena mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti nozarēs. Tas atrodas Ottendorf-Okrilla, Vācija.

 7. LOEMAT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LOEMAT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 8. STAXS

  Vācija

  Uzņēmums STAXS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī Darba drošība - materiāli un aprīkojums, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, Farmaceitiski izstrādājumi, Medicīna un ķirurģija - ierīces un aprīkojums, Darba drošība - materiāli un aprīkojums, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, Farmaceitiski izstrādājumi, un Medicīna un ķirurģija - ierīces un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Driedorf, Vācija.

 9. CONNECT 2 CLEANROOMS

  Vācija

  Uzņēmums CONNECT 2 CLEANROOMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 10. INGO GEIGER

  Vācija

  Uzņēmums INGO GEIGER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, Farmaceitiski izstrādājumi, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, un Farmaceitiski izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Salach, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Sterilo telpu sistēmas un procedūras - Imports eksports

Rezultātu skaits

264 Uzņēmumi