• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • sterilo telpu sistēmas un procedūras

Rezultāti

Sterilo telpu sistēmas un procedūras - Imports eksports

 1. WEISS UMWELTTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WEISS UMWELTTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības krāsnis, Automotive test benches and brake test benches, steam sterilisers, Rūpniecības krāsnis, Air-conditioning systems for IT systems, Climatic chambers, Climatic testing in climatic chambers, Climatic chambers, un corrosion tests nozarēs. Tas atrodas Reiskirchen, Vācija.

 2. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Veikalu aprīkojums, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Veikalu aprīkojums, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 3. PUREVER TECH

  Portugāle

  Uzņēmums PUREVER TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Nelas, Portugāle.

 4. BELENOS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums BELENOS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 5. CANAL 3 SRL

  Itālija

  Uzņēmums CANAL 3 SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, air ducting, ducts, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, un Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas San Bonifacio, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BECKER MEDICAL-SODIPRHO

  Francija

  Uzņēmums BECKER MEDICAL-SODIPRHO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Medicīna un ķirurģija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Medicīnas un ķirurģijas aprīkojuma imports un eksports, Sterilizācija un dezinfekcija - medicīnas aprīkojums, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, surgical furniture, Medicīnas un ķirurģijas aprīkojuma imports un eksports, Sterilizācija un dezinfekcija - medicīnas aprīkojums, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Strasbourg, Francija.

 2. ALPHA IONSTATEX GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALPHA IONSTATEX GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Gaisa jonizācija - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Gaisa jonizācija - iekārtas un sistēmas, air freshening devices, room air conditioning, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Offenbach, Vācija.

 3. ONI -WÄRMETRAFO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ONI -WÄRMETRAFO GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, heat regeneration systems, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, air conditioning and ventilation systems for buildings, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Lindlar, Vācija.

 4. THT SRL

  Itālija

  Uzņēmums THT SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Milano, Itālija.

 5. CRAC, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums CRAC, SPOL. S R.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī Clean rooms, Cleanroom Solution, hvac design, un sterile rooms nozarēs. Tas atrodas Prague, Čehija.

 1. UAB "CLEAN SOLUTIONS"

  Lietuva

  Uzņēmums UAB "CLEAN SOLUTIONS", ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī cleaning services for banks, cleaning, cleaning services for institutions, un cleaning services for gyms nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 2. EUROFLUX

  Francija

  Uzņēmums EUROFLUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī Clean rooms, Stretch ceiling for clean rooms, un white and sterile chambers nozarēs. Tas atrodas Ballainvilliers, Francija.

 1. GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plūsmas mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, test instruments for the plastics industry, flowmeters, rheology, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Buchen, Vācija.

 2. CONNECT 2 CLEANROOMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CONNECT 2 CLEANROOMS, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Lancaster,, Apvienotā Karaliste.

 3. IPHCON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IPHCON GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, air conditioning systems, air conditioning systems for sterile rooms, air conditioning system filters, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Fulda, Vācija.

 4. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PVT. LTD.

  Indija

  Uzņēmums GMP TECHNICAL SOLUTIONS PVT. LTD., gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas un aprīkojums farmaceitiskajai rūpniecībai, furniture for clean rooms, clean room doors, un Iekārtas un aprīkojums farmaceitiskajai rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Baddi, Indija.

 5. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED

  Indija

  Uzņēmums GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī Stipras un ugunsdrošas durvis uzņēmumiem, Automātiskās durvis un piekļuves kontrole, Elastīgas durvis uzņēmumiem, Stipras un ugunsdrošas durvis uzņēmumiem, Automātiskās durvis un piekļuves kontrole, un Elastīgas durvis uzņēmumiem nozarēs. Tas atrodas Baddi, Indija.

 6. MAX PETEK REINRAUMTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums MAX PETEK REINRAUMTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija un plastmasa - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Processing of plastics, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, special purpose chains, un white chambers nozarēs. Tas atrodas Radolfzell, Vācija.

 7. ONFAB LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ONFAB LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Cheshire, Apvienotā Karaliste.

 8. ENVIFLEX

  Čehija

  Uzņēmums ENVIFLEX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas České Budějovice, Čehija.

 1. O+R (OPLUSR)

  Beļģija

  Uzņēmums O+R (OPLUSR), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Montigny-Le-Tilleul, Beļģija.

 2. ROOM WHITE INSTALACIONES S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ROOM WHITE INSTALACIONES S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī refrigerated warehouses for storing merchandise nozarēs. Tas atrodas Avila, Spānija.

 3. ING.-BÜRO XAVER BEER VDI INH. XAVER BEER

  Vācija

  Uzņēmums ING.-BÜRO XAVER BEER VDI INH. XAVER BEER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automatizācija - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa kondicionēšana - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa kondicionēšana - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Planegg, Vācija.

 4. REINRAUMPRODUKTE.COM

  Vācija

  Uzņēmums REINRAUMPRODUKTE.COM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Automašīnas - elektroniskās navigācijas sistēmas, Plastmasa - celtniecības materiāli, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Automašīnas - elektroniskās navigācijas sistēmas, un Plastmasa - celtniecības materiāli nozarēs. Tas atrodas Wannweil, Vācija.

 5. SIT SYSTEM INTEGRATION TECHNOLOGY AG

  Šveice

  Uzņēmums SIT SYSTEM INTEGRATION TECHNOLOGY AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Montlingen, Šveice.

 6. INGO GEIGER

  Vācija

  Uzņēmums INGO GEIGER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, Farmaceitiski izstrādājumi, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, un Farmaceitiski izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Salach, Vācija.

 7. RHEOTEST MEDINGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RHEOTEST MEDINGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Automašīnas - elektroniskās navigācijas sistēmas, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Spiediena mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Automašīnas - elektroniskās navigācijas sistēmas, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, un Spiediena mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti nozarēs. Tas atrodas Ottendorf-Okrilla, Vācija.

 8. CONNECT 2 CLEANROOMS

  Vācija

  Uzņēmums CONNECT 2 CLEANROOMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 9. STAXS

  Vācija

  Uzņēmums STAXS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas darbojas arī Darba drošība - materiāli un aprīkojums, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, Farmaceitiski izstrādājumi, Medicīna un ķirurģija - ierīces un aprīkojums, Darba drošība - materiāli un aprīkojums, Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi, Farmaceitiski izstrādājumi, un Medicīna un ķirurģija - ierīces un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Driedorf, Vācija.

 10. SIGUM LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SIGUM LTD, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Sterilo telpu sistēmas un procedūras nozarē. Tas atrodas Solihull, Apvienotā Karaliste.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Sterilo telpu sistēmas un procedūras - Imports eksports

Rezultātu skaits

276 Uzņēmumi