• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli

Rezultāti

Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli - Imports eksports

 1. SKS MACHINES

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SKS MACHINES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lietotas iekārtas un aprīkojums, Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Ķieģeļu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Metāli - iekārtas un aprīkojums, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, un Lietotas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Willebroek, Beļģija.

 2. RASTAL GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums RASTAL GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī drinking glasses, glasses, coffee cups, un gift items nozarēs. Tas atrodas Höhr-Grenzhausen, Vācija.

 3. STAR UNIVERSAL (GOSPORT) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums STAR UNIVERSAL (GOSPORT) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka paneļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Gosport, Apvienotā Karaliste.

 4. SKY TECH

  Rusija

  Uzņēmums SKY TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Stikla loksnes un spoguļi, Dekoratīvi stikla izstrādājumi, Stikla apgleznošana, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Stikla loksnes un spoguļi, Dekoratīvi stikla izstrādājumi, Stikla apgleznošana, un Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Zheleznogorsk, Rusija.

 5. FRATELLI PEZZA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRATELLI PEZZA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī supplies for the glass industry, un machinery and equipment for the glass industry nozarēs. Tas atrodas Clusone, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PRAETOR TRADE

  Turcija

  Uzņēmums PRAETOR TRADE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Parkets, accessories for pvc window and door frames, ceramics, electrical ceramics, technical, un Parkets nozarēs. Tas atrodas İstanbul, Turcija.

 2. LUOYANG GANGXIN GLASS TECHNOLOGY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums LUOYANG GANGXIN GLASS TECHNOLOGY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Luoyang, Ķīna.

 3. GUANGZHOU HUICHI GLASS TECHNICAL CO.

  Ķīna

  Uzņēmums GUANGZHOU HUICHI GLASS TECHNICAL CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Guangzhou, Ķīna.

 4. LIE-MA-TEC, INH. WOLFGANG LIEBST

  Vācija

  Uzņēmums LIE-MA-TEC, INH. WOLFGANG LIEBST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Unsleben, Vācija.

 5. ASHTON INDUSTRIAL SALES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ASHTON INDUSTRIAL SALES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, un Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Harlow, Apvienotā Karaliste.

 1. MODAARTS CONCEPT

  Turcija

  Uzņēmums MODAARTS CONCEPT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. FABERGLASS

  Itālija

  Uzņēmums FABERGLASS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Terni, Itālija.

 1. 3M TECHNICAL CERAMICS

  Olandes salas

  Uzņēmums 3M TECHNICAL CERAMICS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Neuss, Olandes salas.

 2. AFYON CAM MOZAIK

  Turcija

  Uzņēmums AFYON CAM MOZAIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī building-grade glass, glass mosaic, mosaic tiles, un ceramics for bathrooms nozarēs. Tas atrodas Afyonkarahisar, Turcija.

 3. CONSTRUKTGLAS

  Beļģija

  Uzņēmums CONSTRUKTGLAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais stikls nozarē. Tas darbojas arī Stikls - starpsienas un durvis, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Armēta stikla loksnes, Lokšņu stikls, Stikls - starpsienas un durvis, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Armēta stikla loksnes, un Lokšņu stikls nozarēs. Tas atrodas Harelbeke, Beļģija.

 4. KALIX

  Francija

  Uzņēmums KALIX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas un aprīkojums kosmētikas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, mascara, un Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Courcouronnes, Francija.

 5. GLOBAL FILTERS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GLOBAL FILTERS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka paneļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, un air filtration system nozarēs. Tas atrodas Verwood, Apvienotā Karaliste.

 6. GEM-PROJECTS

  Beļģija

  Uzņēmums GEM-PROJECTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Nijlen, Beļģija.

 7. GUOFENG CERAMICS TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GUOFENG CERAMICS TECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī artistic ceramic furnishings nozarēs. Tas atrodas Dongguan, Ķīna.

 8. BOTTERO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BOTTERO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Stikla loksnes un spoguļi, Pūstā stikla izstrādājumi, Stikla loksnes un spoguļi, Pūstā stikla izstrādājumi, un machine building nozarēs. Tas atrodas Grevenbroich, Vācija.

 1. HEINZ SCHOLL AG

  Šveice

  Uzņēmums HEINZ SCHOLL AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, un Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Gwatt, Šveice.

 2. WINTEC AG

  Vācija

  Uzņēmums WINTEC AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Automašīnas, Automobiļi ceļojumiem, Lietotas automašīnas, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Automašīnas, Automobiļi ceļojumiem, un Lietotas automašīnas nozarēs. Tas atrodas Limburg, Vācija.

 3. EUREKA SYSTEM

  Itālija

  Uzņēmums EUREKA SYSTEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Keramika - rūpnieciskas iekārtas, working of marbles, granites and stones, un Keramika - rūpnieciskas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Castelnuovo Rangone, Itālija.

 4. SIEGFRIED SEIDL

  Austrija

  Uzņēmums SIEGFRIED SEIDL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Iekapsulēšanas celtniecība, Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Iekapsulēšanas celtniecība, un Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Steyr, Austrija.

 5. C-TECHNOLOGY

  Nīderlande

  Uzņēmums C-TECHNOLOGY, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Keramika - rūpnieciskas iekārtas, Keramika - izstrādājumi rūpniecībai, Ugunsizturīgi keramikas izstrādājumi, Keramiskie komponenti - elektrība, Keramika - rūpnieciskas iekārtas, Keramika - izstrādājumi rūpniecībai, Ugunsizturīgi keramikas izstrādājumi, un Keramiskie komponenti - elektrība nozarēs. Tas atrodas Waalwijk, Nīderlande.

 6. HT CERAM GROUP

  Itālija

  Uzņēmums HT CERAM GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī technical ceramic nozarēs. Tas atrodas Cortefranca, Itālija.

 7. KAIZENINOX

  Turcija

  Uzņēmums KAIZENINOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Stikls un stikla izstrādājumi - imports un eksports, Door knobs, Stikls un stikla izstrādājumi - imports un eksports, stainless steel hinge, un zamak alloy hinge nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. NEW-MAINLAND DEUTSCHLAND IHN.GLAS-LINK HARALD LINK

  Vācija

  Uzņēmums NEW-MAINLAND DEUTSCHLAND IHN.GLAS-LINK HARALD LINK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājami elektroinstrumenti, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Iekapsulēšanas celtniecība, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 9. VETROX AG

  Šveice

  Uzņēmums VETROX AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājami elektroinstrumenti, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Pūstā stikla izstrādājumi, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, un Pūstā stikla izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Pfaffikon, Šveice.

 10. GLAS-TECHNIK-OBJEKTBERATUNG A. HARK

  Vācija

  Uzņēmums GLAS-TECHNIK-OBJEKTBERATUNG A. HARK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Iekapsulēšanas celtniecība, Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Iekapsulēšanas celtniecība, un Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Wilsdruff, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

3336 Uzņēmumi