• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas

Rezultāti

Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas - Imports eksports

 1. NURER MAKINA LTD STI

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NURER MAKINA LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Velmētavas - mašīnas un sistēmas, Tērauda un metālu frēzēšana, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauda un metālu liekšana, automatic packaging machinery, CNC milling, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, un special steels for molds nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. IPP SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IPP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī plants and machinery for producing round metal bars, metal structures for horse stables, metal cooling lines, manufacture of machines for the steel industry, repairs to steel industry tools, modernisation of steel manufacturing equipment, un mechanical structural steelwork nozarēs. Tas atrodas Cividate Camuno, Itālija.

 3. ORKUN MAKINE IMALAT SAN. TIC LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ORKUN MAKINE IMALAT SAN. TIC LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metals - casting machines, hammer mills, circular screens, un hopper conveyors nozarēs. Tas atrodas Tekirdag, Turcija.

 4. THERMOMELT SRL

  Itālija

  Uzņēmums THERMOMELT SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes, smoke extraction, industrial systems, Rūpnieciskās krāsnis, cepļi, kurtuves un ēzes, un industrial furnaces nozarēs. Tas atrodas Brescia, Itālija.

 5. KÜTTNER GMBH&CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums KÜTTNER GMBH&CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Essen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CONTE METAL MEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CONTE METAL MEC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Preču pārvietošanas ierīces, lifting equipment, Coil handling, Preču pārvietošanas ierīces, un goods handling grippers nozarēs. Tas atrodas Montebelluna, Itālija.

 2. SBM-IRFI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SBM-IRFI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Rūpnieciskās elektriskās krāsnis, Rūdīšanas krāsnis, metallurgy furnaces, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Rūpnieciskās elektriskās krāsnis, un Rūdīšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Pian Camuno, Itālija.

 3. SBM-IRFI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SBM-IRFI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Rūpnieciskās elektriskās krāsnis, Rūdīšanas krāsnis, metallurgy furnaces, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Rūpnieciskās elektriskās krāsnis, un Rūdīšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Pian Camuno, Itālija.

 4. TECHNOLOGIJA, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums TECHNOLOGIJA, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Kaunas, Lietuva.

 5. HIRSCHEIDER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HIRSCHEIDER GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Ellwangen, Vācija.

 1. KARNAT-INSTAL TADEUSZ KARNAT

  Polija

  Uzņēmums KARNAT-INSTAL TADEUSZ KARNAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metāla lietuves - mašīnas un sistēmas, Metāli - iekārtas un aprīkojums, Metāla lietuves - mašīnas un sistēmas, un Metāli - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Nisko, Polija.

 2. AS METALS TECHNOLOGIES

  Šveice

  Uzņēmums AS METALS TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Lugano, Šveice.

 1. SNIJERS BOUWKRANEN

  Beļģija

  Uzņēmums SNIJERS BOUWKRANEN, ir Multi-Category, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtņi celtniecībai, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtņi celtniecībai, un crane hire nozarēs. Tas atrodas Tessenderlo, Beļģija.

 2. CLEYMANS SMEDERIJ

  Beļģija

  Uzņēmums CLEYMANS SMEDERIJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kaltuves - sistēmas, Kaltuves - sistēmas, forging metals, forges, un tool forging nozarēs. Tas atrodas Kapelle-Op-Den-Bos (nieuwenrode), Beļģija.

 3. BONNE TRADING

  Beļģija

  Uzņēmums BONNE TRADING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, un industrial ladders nozarēs. Tas atrodas Destelbergen, Beļģija.

 4. FEROTEC FRANCE

  Francija

  Uzņēmums FEROTEC FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Nerūsējošais tērauds, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, Nerūsējošais tērauds, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, un metal drilling nozarēs. Tas atrodas Grand-Fougeray, Francija.

 5. ETS COLLARD

  Francija

  Uzņēmums ETS COLLARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Bouzy, Francija.

 6. SMYRNA CASTING IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums SMYRNA CASTING IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija liešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda liešana, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Tērauda liešana, grey iron casting, sferoid iron casting, un Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Izmir Karsiyaka, Turcija.

 7. A2MI - ATELIER DE MONTAGE ET DE MAINTENANCE INDUSTRIELLE

  Francija

  Uzņēmums A2MI - ATELIER DE MONTAGE ET DE MAINTENANCE INDUSTRIELLE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS, conveyors, un ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS nozarēs. Tas atrodas Segre, Francija.

 8. AMIS

  Francija

  Uzņēmums AMIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, Mazie zobrati, un Gearboxes nozarēs. Tas atrodas Montluçon Cedex, Francija.

 1. INTER IMEX SERVICE & ONDERHOUD

  Nīderlande

  Uzņēmums INTER IMEX SERVICE & ONDERHOUD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, machine tool maintenance for sheet metal machining, precision nibbling machines and punching machines for metalworking, Metālapstrādes darbgaldi, un Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 2. LAZZARI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums LAZZARI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, industrial systems, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, un metal cutters nozarēs. Tas atrodas Ponte San Pietro, Itālija.

 3. ALIMAK HEK

  Beļģija

  Uzņēmums ALIMAK HEK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, scaffolding for the construction industry, installation of lifts and goods hoists, un design of scaffolding nozarēs. Tas atrodas Wilrijk, Beļģija.

 4. RIVA ACIER SA

  Francija

  Uzņēmums RIVA ACIER SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metināti stiepļu tīkli, un Metināti stiepļu tīkli nozarēs. Tas atrodas Gargenville, Francija.

 5. AVACO

  Beļģija

  Uzņēmums AVACO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, un tools nozarēs. Tas atrodas Melle, Beļģija.

 6. STRABLA SRL

  Itālija

  Uzņēmums STRABLA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, machines for working bars, sections and pipes, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, un Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarēs. Tas atrodas Cologne, Itālija.

 7. DIKCAL MAKINA IMALAT SAN VE TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums DIKCAL MAKINA IMALAT SAN VE TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, systems, machinery and equipment for the paper and cardboard industry, Ship part manufacturer, un screens for mines and quarries nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 8. ASYA DÖKÜM

  Turcija

  Uzņēmums ASYA DÖKÜM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. DANIEL

  Francija

  Uzņēmums DANIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, industrial supplies, iron materials, un Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarēs. Tas atrodas Jaux, Francija.

 10. ODLEWNIA RAFAMET SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ODLEWNIA RAFAMET SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda liešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, cast iron foundry, un Alloy cast iron nozarēs. Tas atrodas Kuźnia Raciborska, Polija.

Filtri

Rezultāti

Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

977 Uzņēmumi