• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • tekstilšķiedras maisīšanas iekārtas

Rezultāti

Tekstilšķiedras maisīšanas iekārtas - Imports eksports

 1. MIKRO-TECHNIK GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums MIKRO-TECHNIK GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilšķiedras maisīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Bürgstadt, Vācija.

 2. SANT'ANDREA TEXTILE MACHINES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SANT'ANDREA TEXTILE MACHINES S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilšķiedras maisīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, machines and equipment for combing and carding wool, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, un multi-head drawing frame nozarēs. Tas atrodas Novara, Itālija.

 3. ÖZBAY TEKSTIL LDT

  Turcija

  Uzņēmums ÖZBAY TEKSTIL LDT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilšķiedras maisīšanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 4. GÜNEY FANTAZI IPLIK

  Turcija

  Uzņēmums GÜNEY FANTAZI IPLIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilšķiedras maisīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī fantasy silk yarns nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. KURZWAREN GROSSHANDEL & SCHNEIDEREIBEDARF DENIS SCHILLING

  Vācija

  Uzņēmums KURZWAREN GROSSHANDEL & SCHNEIDEREIBEDARF DENIS SCHILLING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Dabīgās tekstilšķiedras, Diegi un dzijas, Audumi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Dabīgās tekstilšķiedras, Diegi un dzijas, un Audumi nozarēs. Tas atrodas Wilsdruff, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. WILLIAM GEE (HOLDINGS) LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WILLIAM GEE (HOLDINGS) LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dabīgās tekstilšķiedras, un Dabīgās tekstilšķiedras nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 2. HANDWEBATELIER SIEGENTHALER-UETZ

  Šveice

  Uzņēmums HANDWEBATELIER SIEGENTHALER-UETZ, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Dabīgās tekstilšķiedras, Mākslīgās un sintētiskās šķiedras, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Dabīgās tekstilšķiedras, un Mākslīgās un sintētiskās šķiedras nozarēs. Tas atrodas Reinach, Šveice.

 3. P-D GLASSEIDEN-GMBH OSCHATZ

  Vācija

  Uzņēmums P-D GLASSEIDEN-GMBH OSCHATZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siltumizolācijas materiāli, Stikla šķiedra un vate, Dabīgās tekstilšķiedras, Diegi un dzijas, Siltumizolācijas materiāli, Stikla šķiedra un vate, Dabīgās tekstilšķiedras, un Diegi un dzijas nozarēs. Tas atrodas Oschatz, Vācija.

 4. ETS COMTEX

  Francija

 5. KARIN MEISNER

  Vācija

  Uzņēmums KARIN MEISNER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dabīgās tekstilšķiedras, Vilna - šķiedras, Diegi un dzijas, Audumi, Dabīgās tekstilšķiedras, Vilna - šķiedras, Diegi un dzijas, un Audumi nozarēs. Tas atrodas Edewecht, Vācija.

 1. WILHELM PLACK INDUSTRIEFÄRBEREI WILHELM PLACK

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM PLACK INDUSTRIEFÄRBEREI WILHELM PLACK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dabīgās tekstilšķiedras, Audumi, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Audumu apdrukāšana, Dabīgās tekstilšķiedras, Audumi, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, un Audumu apdrukāšana nozarēs. Tas atrodas Biedenkopf, Vācija.

 2. ZWERGENSTOFFE, NICOLE CHENAUX FREY

  Šveice

  Uzņēmums ZWERGENSTOFFE, NICOLE CHENAUX FREY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dabīgās tekstilšķiedras, Diegi un dzijas, Audumi, Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde, Dabīgās tekstilšķiedras, Diegi un dzijas, Audumi, un Tekstilizstrādājumu beigu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Gansingen, Šveice.

 1. J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA

  Polija

  Uzņēmums J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgās un sintētiskās šķiedras nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Grīdsegas un mašas, Dabīgās tekstilšķiedras, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Grīdsegas un mašas, un Dabīgās tekstilšķiedras nozarēs. Tas atrodas Lódz, Polija.

 2. ZUTEX : FACHGROSSHANDEL FÜR TEXTILZUTATEN INH. MANUELA KRASS

  Vācija

  Uzņēmums ZUTEX : FACHGROSSHANDEL FÜR TEXTILZUTATEN INH. MANUELA KRASS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Papīrs - kancelejas preces, Dabīgās tekstilšķiedras, Diegi un dzijas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Papīrs - kancelejas preces, Dabīgās tekstilšķiedras, un Diegi un dzijas nozarēs. Tas atrodas Everswinkel, Vācija.

 3. PROMATEX-PRODUTOS E MAQUINAS TEXTEIS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums PROMATEX-PRODUTOS E MAQUINAS TEXTEIS, LDA., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dabīgās tekstilšķiedras nozarē. Tas darbojas arī Diegi un dzijas, Nepārtikas krāsvielas un pigmenti, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Diegi un dzijas, Nepārtikas krāsvielas un pigmenti, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, un Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Porto, Portugāle.