• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • trafaretiespiešana - iekārtas

Rezultāti

Trafaretiespiešana - iekārtas - Imports eksports

 1. BALLOONS WORLD STORE SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Balloons World Store manufactures innovative products, including novelty shaped balloons, structures for compositions of helium-free balloons and the new 100% biodegradable needle filler: Ecostick. Since 1979, we have manufactured RIFCO brand balloon-printing machines (Rifco Machines), of matchless quality and adaptability. BWS delivers outstanding printing on all types of balloons. We offer an international balloon services.

 2. E.T.S. ENGINEERING TRANSFER SYSTEM

  Itālija

  Verified by europages badge

  E.T.S. Engineering Transfer System has been offering paper transfer printing since 1970, using a range of technologies to apply designs to materials including fabrics, metals, plastic laminates, glass and ceramic. E.T.S. chemical research and development team has developed and patented many technologies and inks for sublimation and thermoplastic transfer printing suitable for use on different types of machinery, including silk screen, offset, flexographic, rotogravure and plotter ink-jet piezo.

 3. LANG & SCHMIDT OHG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LANG & SCHMIDT OHG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Roth, Vācija.

 4. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRAPHIC INVEST & CONSULT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, Ofseta drukas iekārtas, Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Drukāšana - furnitūra, Iesiešana - furnitūra, Trafaetdruka - furnitūra, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, un Drukāšana nozarēs. Tas atrodas Pontillas, Beļģija.

 5. PLASTIC BILLAT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PLASTIC BILLAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, Trafaretdruka, Trafaretiespiešana - iekārtas, Rūpnieciskā trafaretdruka, Tampodruka, car accessories, Plastic injection, perfumery, un Pārtikas produktu iepakojumi nozarēs. Tas atrodas Gamaches, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MODERNE ELEMAT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MODERNE ELEMAT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Leinfelden-Echterdingen, Vācija.

 2. PAUL WILKE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PAUL WILKE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Bielefeld, Vācija.

 3. GS ELECTRONIC GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GS ELECTRONIC GMBH & CO. KG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Fulda, Vācija.

 4. BILMAK MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums BILMAK MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial furnaces, un serigraphy nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. SCHNELL INDUSTRIES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHNELL INDUSTRIES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Potsdam, Vācija.

 1. CLASSIC SCREEN MANUFACTURING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CLASSIC SCREEN MANUFACTURING LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machines and equipment for silk-screen printing, silk-screen printing, un silk-screen applications nozarēs. Tas atrodas Runcorn, Apvienotā Karaliste.

 2. ANGELL WELDING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ANGELL WELDING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Croydon, Apvienotā Karaliste.

 1. MASCOPRINT

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MASCOPRINT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Trafaetdruka - furnitūra, Tampodruka, silk-screen printing, machines and equipment for pad printing, Trafaetdruka - furnitūra, un Tampodruka nozarēs. Tas atrodas Hemel Hempstead, Apvienotā Karaliste.

 2. ESC EUROPA SIEBDRUCKMASCHINEN-CENTRUM GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums ESC EUROPA SIEBDRUCKMASCHINEN-CENTRUM GMBH & CO.KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trafaretiespiešana - iekārtas, Tampodruka, Digitālā druka, Trafaretiespiešana - iekārtas, Tampodruka, un Digitālā druka nozarēs. Tas atrodas Bad Salzuflen, Vācija.

 3. OMSO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OMSO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fleksogrāfijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Trafaretiespiešana - iekārtas, Trafaretiespiešana - iekārtas, un offset printing machines nozarēs. Tas atrodas Reggio Emilia, Itālija.

 4. 3ME SIGN EPE

  Grieķija

  Uzņēmums 3ME SIGN EPE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī screen inks, heat conveyor belts, machinery and equipment for digital printing, un machines and equipment for silk-screen printing nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 5. MISMATIC

  Itālija

  Uzņēmums MISMATIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machines and equipment for silk-screen printing, un silk-screen printing nozarēs. Tas atrodas Pieve Emanuele, Itālija.

 6. DOPPLER-SIEBDRUCK FACHHANDEL

  Austrija

  Uzņēmums DOPPLER-SIEBDRUCK FACHHANDEL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Wels, Austrija.

 7. BARTEL DRUCKTECHNIK & SIEBDRUCKSERVICE GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums BARTEL DRUCKTECHNIK & SIEBDRUCKSERVICE GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Villingen-Schwenningen, Vācija.

 8. EUROPLACER DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EUROPLACER DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Glauburg, Vācija.

 1. SPS TECHNOSCREEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPS TECHNOSCREEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, un Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 2. PRÖLL SERVICES GMBH LEIPZIG

  Vācija

  Uzņēmums PRÖLL SERVICES GMBH LEIPZIG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trafaretiespiešana - iekārtas, Lakas un krāsas, Tintes, Salikšana, fotosalikšana un fotogravīra, Trafaretiespiešana - iekārtas, Lakas un krāsas, Tintes, un Salikšana, fotosalikšana un fotogravīra nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 3. DIPL.-KFM. BERTRAM WEIAND

  Vācija

  Uzņēmums DIPL.-KFM. BERTRAM WEIAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trafaretiespiešana - iekārtas, Tintes, Drukāšana, Tampodruka, Trafaretiespiešana - iekārtas, Tintes, Drukāšana, un Tampodruka nozarēs. Tas atrodas Wesel, Vācija.

 4. DWORSCHAK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DWORSCHAK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, un Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Freiberg, Vācija.

 5. DRUCKMASCHINEN GEILING

  Vācija

  Uzņēmums DRUCKMASCHINEN GEILING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, un Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Euerbach, Vācija.

 6. ABSOLON

  Vācija

  Uzņēmums ABSOLON, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 7. BERND SCHMIDT

  Vācija

  Uzņēmums BERND SCHMIDT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trafaretiespiešana - iekārtas, Lakas un krāsas, Tintes, Salikšana, fotosalikšana un fotogravīra, Trafaretiespiešana - iekārtas, Lakas un krāsas, Tintes, un Salikšana, fotosalikšana un fotogravīra nozarēs. Tas atrodas Braunschweig, Vācija.

 8. SERICO SERIGRAPHIE-MATERIAL EICH GMBH

  Šveice

  Uzņēmums SERICO SERIGRAPHIE-MATERIAL EICH GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, un Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Dietikon, Šveice.

 9. WERBUNG & DATENTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums WERBUNG & DATENTECHNIK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, Informācijas tehnoloģijas - datoru perifērijas iekārtas, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Informācijas tehnoloģijas - programmatūra, un Informācijas tehnoloģijas - datoru perifērijas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Lichtenstein, Vācija.

 10. ALLFA MASCHINENHANDEL FRIEDHELM-TH. ALLKEMPER E.K.

  Vācija

  Uzņēmums ALLFA MASCHINENHANDEL FRIEDHELM-TH. ALLKEMPER E.K., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Ofseta drukas iekārtas, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Trafaretiespiešana - iekārtas, Ofseta drukas iekārtas, un Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Oberhausen, Vācija.