• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • transmisijas siksnas

Rezultāti

Transmisijas siksnas - Imports eksports

 1. MULCO-EUROPE EWIV

  Vācija

  Verified by europages badge

  Mulco-Europe EWIV is a specialist in PU timing belt technology and one of the world's leading suppliers of drive and transport solutions in mechanical engineering. With the highly developed PU timing belt ranges of Mulco members CONTINENTAL and BRECO Antriebstechnik, Mulco offers its customers a wide variety of timing belt profiles and dimensions, as well as individually manufactured timing belts for almost any application. The outstanding technical level and high quality of PU timing belts from BRECO and CONTINENTAL, combined with the application expertise of Mulco sales partners on site, embody a perfect mixture of price, performance and service. The range of synchronous pulleys, tensioning pulleys, fastening elements and other components carefully matched to the timing belts ensures the optimum functionality of the timing belt drives. One of Mulco's particular strengths is developing individual toothed belt drives for special machine construction.

 2. ATG-GOMMERN

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ATG-GOMMERN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas atrodas Gommern, Vācija.

 3. SYNCHROTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SYNCHROTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas atrodas Enns, Austrija.

 4. BRENNER ANTRIEBS- UND TRANSPORTELEMENTE

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BRENNER ANTRIEBS- UND TRANSPORTELEMENTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas atrodas 86368 Gersthofen, Vācija.

 5. PRATOCORDE SRL UNIPERSONALE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PRATOCORDE SRL UNIPERSONALE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī technical belts, ridge belts, transmission belts for motors, development belts, smooth driving belts, BELTS, un transmission belts nozarēs. Tas atrodas Montale, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MAFDEL

  Francija

  Uzņēmums MAFDEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī thermo-weldable round belts, handling belts, special belts, un reinforced notched belts nozarēs. Tas atrodas Saint Georges D'esperanche, Francija.

 2. FAIRON BEARINGS INTERNATIONAL

  Beļģija

  Uzņēmums FAIRON BEARINGS INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Transmisijas siksnas, Hermētiski savienojumi un pakojumi, Transmisijas siksnas, industrial bearings, precision bearings, un Hermētiski savienojumi un pakojumi nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 3. BULLINGER ANTRIEBSTECHNIK INH. FRIEDHELM SCHEER

  Vācija

  Uzņēmums BULLINGER ANTRIEBSTECHNIK INH. FRIEDHELM SCHEER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas atrodas Schönaich, Vācija.

 4. MULTISISTEM KAYIS URETIM VE GUC AKTARIM SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums MULTISISTEM KAYIS URETIM VE GUC AKTARIM SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī polyurethane nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 5. SWR EUROPE - VAN DINTHER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SWR EUROPE - VAN DINTHER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Transmisijas siksnas, Open sided V belts, trapezoidal rubber belts, Transmisijas siksnas, un Joined V belts nozarēs. Tas atrodas Bochum, Vācija.

 1. HIT POWER TRANSMISSION LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums HIT POWER TRANSMISSION LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 2. BANDATECH S.A. DE C.V.

  Meksika

  Uzņēmums BANDATECH S.A. DE C.V., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas atrodas Queretaro, Meksika.

 1. CASA DEL CUSCINETTO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CASA DEL CUSCINETTO S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Transmisijas siksnas, Motoreduktori, Transmisijas siksnas, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Porcari, Itālija.

 2. RIZHI TRANSMISSION OF POWER SYSTEM(SHANGHAI)CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums RIZHI TRANSMISSION OF POWER SYSTEM(SHANGHAI)CO.,LTD, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī pvc conveyor belts, industrial belts, timing belts, un pulleys nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 3. ARTI LTD

  Ukraina

  Uzņēmums ARTI LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces nozarē. Tas darbojas arī Transmisijas siksnas, transmission belts, technical belts, Transmisijas siksnas, un rubber belts nozarēs. Tas atrodas Kharkiv, Ukraina.

 4. LECHEVALIER VANNES

  Francija

  Uzņēmums LECHEVALIER VANNES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mehāniskie pārnesumi - detaļas nozarē. Tas darbojas arī Transmisijas siksnas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, gear drive shafts, Transmisijas siksnas, clutches for transmissions, un Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarēs. Tas atrodas Vannes, Francija.

 5. BELTIMPORT

  Ukraina

  Uzņēmums BELTIMPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 6. WEYER LUXEMBOURG

  Luksemburga

  Uzņēmums WEYER LUXEMBOURG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī Šķirnes tēraudi, Hermētiski savienojumi, industrial supplies, supplies for mechanical, pneumatic and hydraulic equipment, Šķirnes tēraudi, un Hermētiski savienojumi nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 7. FIRMA WALDECKER

  Vācija

  Uzņēmums FIRMA WALDECKER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alkohols un spirtotie dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alus, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Transmisijas siksnas, Alus, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), un Transmisijas siksnas nozarēs. Tas atrodas Mendig, Vācija.

 8. STARKLINE INDUSTRIAL BELTS - CONVEYING AND TRANSMISSION

  Ungārija

  Uzņēmums STARKLINE INDUSTRIAL BELTS - CONVEYING AND TRANSMISSION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas atrodas Röszke, Ungārija.

 1. SEARCH4PARTS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SEARCH4PARTS LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Transmisijas siksnas, lubricants, Lodīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Transmisijas siksnas nozarēs. Tas atrodas Leeds, Apvienotā Karaliste.

 2. RULMENTIKA

  Rumānija

  Uzņēmums RULMENTIKA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Transmisijas siksnas, Ķēdes, Transmisijas siksnas, un Ķēdes nozarēs. Tas atrodas Iasi, Rumānija.

 3. 123ROULEMENT

  Francija

  Uzņēmums 123ROULEMENT, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskie pārnesumi - detaļas, sealing ring, bearings, Bearings, un Mehāniskie pārnesumi - detaļas nozarēs. Tas atrodas Fretin, Francija.

 4. GERBEREI SELLMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GERBEREI SELLMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Somas, portfeļi un rokassomas, Ceļojumu piederumi, Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Somas, portfeļi un rokassomas, un Ceļojumu piederumi nozarēs. Tas atrodas Vlotho, Vācija.

 5. MBL ANTRIEBSTECHNIK DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MBL ANTRIEBSTECHNIK DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas atrodas Neuss, Vācija.

 6. MASTERMODERNPLAST

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MASTERMODERNPLAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī food sector distribution, un butcher transport nozarēs. Tas atrodas Leicester, Apvienotā Karaliste.

 7. SUINPE, JOSEP MARIA PEÑALVER

  Spānija

  Uzņēmums SUINPE, JOSEP MARIA PEÑALVER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas atrodas Sant Fruitós De Bages, Spānija.

 8. FEC CONSULTING

  Dānija

  Uzņēmums FEC CONSULTING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī straps, un conveyor belts nozarēs. Tas atrodas Skævinge, Dānija.

 9. DURA-BELT INC. - EUROPEAN OFFICE

  Polija

  Uzņēmums DURA-BELT INC. - EUROPEAN OFFICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī round belts, un flat belts nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 10. FLEXOR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FLEXOR S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Transmisijas siksnas nozarē. Tas darbojas arī transmission belts nozarēs. Tas atrodas Massalengo, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas

Meklēt cenas priekš