• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ultraskaņu sistēmas - plastmasas transformācija

Rezultāti

Ultraskaņu sistēmas - plastmasas transformācija - Imports eksports

 1. EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas darbojas arī Ultraskaņas griešanas ierīces, Development of ultrasonic technology, Ultrasonic generators, Ultrasonic components, Ultraskaņas griešanas ierīces, Consulting for ultrasonic technology, Ultrasonic devices for processing plastics, Hand-operated ultrasonic welding equipment, un Ultrasonic sonotrodes for plastic technology nozarēs. Tas atrodas Keltern, Vācija.

 2. WEBER ULTRASONICS AG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WEBER ULTRASONICS AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņas griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Ultrasonic components, Consulting for ultrasonic technology, Development of ultrasonic technology, Ultrasonic disintegrators, ultrasound welders, Ultrasonic welding of plastics, Ultrasonic transducers, un Cleaning generators nozarēs. Tas atrodas Karlsbad, Vācija.

 3. TELSONIC AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TELSONIC AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas atrodas Bronschhofen, Šveice.

 4. KVT BIELEFELD GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KVT BIELEFELD GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas atrodas Bielefeld, Vācija.

 5. HELM - SONOTRODENBAU INH. ERIK HELM

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HELM - SONOTRODENBAU INH. ERIK HELM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas atrodas Schaafheim, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HTP EUROPE

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HTP EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas darbojas arī Gumija un plastmasa - apstrāde, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Plastmasa - izstrādājumi automobiļu rūpniecībai, Plastmasa - izstrādājumi mēbeļu rūpniecībai, Plastmasa - izstrādājumi apģērbu rūpniecībai, Plastmasa - izstrādājumi elektriskajai rūpniecībai, Plastmasa - izstrādājumi elektronikas rūpniecībai, un Plastmasa - izstrādājumi rotaļlietu rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Dottignies, Beļģija.

 2. SONIC POWER GMBH CO & KG

  Vācija

  Uzņēmums SONIC POWER GMBH CO & KG, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas darbojas arī Ultraskaņas griešanas ierīces, sonotrodes, ultrasound equipment, Ultrasonic generators, un Ultraskaņas griešanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Bredstedt, Vācija.

 3. EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI

  Turcija

  Uzņēmums EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rotas, pulksteņi un juvelierizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, drawing and stringing machines for jewellers and silversmiths, systems and machinery for polishing metals, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, un supplies for systems and equipment for foundries nozarēs. Tas atrodas Bahçelievler / Istanbul, Turcija.

 4. HERRMANN ULTRASCHALLTECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HERRMANN ULTRASCHALLTECHNIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas darbojas arī ultrasound welding, Ultrasonic cutting machines, ultrasound welding machines for plastics, un sonotrodes nozarēs. Tas atrodas Karlsbad, Vācija.

 5. TIERRA TECH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TIERRA TECH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 1. ELKATEK UG & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ELKATEK UG & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas atrodas Heppenheim, Vācija.

 2. SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD.

  Turcija

  Uzņēmums SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas darbojas arī Ultraskaņas griešanas ierīces, Ultrasonic welding services, Ultrasonic generators, Ultraskaņas griešanas ierīces, un ultrasonic devices nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. MELVSELLS LLC

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums MELVSELLS LLC, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rentgenoloģija - iekārtas un instrumenti (medicīniskā radioloģija - iekārtas un instrumenti)* nozarē. Tas darbojas arī Medicīnas materiāli, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Medicīnas materiāli, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, un fibre optic video-endoscopy nozarēs. Tas atrodas Indiana, Amerikas Savienotās Valstis.

 2. KLN ULTRASCHALL AG

  Vācija

  Uzņēmums KLN ULTRASCHALL AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas darbojas arī Welding equipment for plastics, Equipment for ultrasonic washing, Machines, custom-built, un sonotrodes nozarēs. Tas atrodas Heppenheim, Vācija.

 3. FIG PLÁSTICOS

  Portugāle

  Uzņēmums FIG PLÁSTICOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Gumijas un plastmasas štancēšana, Plastic injection, Plastmasas iesmidzināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, un Gumijas un plastmasas štancēšana nozarēs. Tas atrodas Zona Industrial En 1 Norte, Portugāle.

 4. KLIPPEL-ULTRASCHALLTECHNIK E.K.

  Vācija

  Uzņēmums KLIPPEL-ULTRASCHALLTECHNIK E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. MIRTEST ULTRASONIC LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums MIRTEST ULTRASONIC LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. SONIMAT

  Francija

  Uzņēmums SONIMAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas darbojas arī Ultraskaņas griešanas ierīces, ultrasound welding, ultrasound welding machines for plastics, un Ultraskaņas griešanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Lencloître, Francija.

 7. SARL ALGERIENNE GEOMEMBRANE MECHRI

  Alžīrija

  Uzņēmums SARL ALGERIENNE GEOMEMBRANE MECHRI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas atrodas Alger, Alžīrija.

 8. JEKEN ULTRASONIC CLEANER

  Ķīna

  Uzņēmums JEKEN ULTRASONIC CLEANER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas darbojas arī ultrasonic devices, un Ultrasonic components nozarēs. Tas atrodas Dongguan, Ķīna.

 1. GRAVEURBETRIEB LEONHARDT

  Vācija

  Uzņēmums GRAVEURBETRIEB LEONHARDT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālu gravēšanas darbgaldi, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Metālu gravēšanas darbgaldi, systems and machinery for engraving metals, quick prototyping, un Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarēs. Tas atrodas Hochdorf, Vācija.

 2. CETECH CLAUS ERB ELEKTROTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums CETECH CLAUS ERB ELEKTROTECHNIK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mērīšana - iekārtas un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, radar, fuel level sensors, capacitive, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, un Float switches nozarēs. Tas atrodas Neuhof, Vācija.

 3. AHINDUSTRY.COM

  Vācija

  Uzņēmums AHINDUSTRY.COM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas atrodas Bad Soden Salmünster, Vācija.

 4. TAO TECHNOLOGIES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TAO TECHNOLOGIES GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas metināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Mašīnu un rīku imports un eksports, Plastmasas metināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, un Mašīnu un rīku imports un eksports nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 5. F&K PHYSIKTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums F&K PHYSIKTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas metināšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Spiediena mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti, Plūsmas mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Spiediena mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti, un Plūsmas mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti nozarēs. Tas atrodas Potsdam, Vācija.

 6. SEWING-HF-TECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums SEWING-HF-TECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas metināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas metināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, un Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bickhusen, Vācija.

 7. SCHMITT ULTRASCHALLTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums SCHMITT ULTRASCHALLTECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas metināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Zinātniskie instrumenti un ierīces, Plastmasas metināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, un Zinātniskie instrumenti un ierīces nozarēs. Tas atrodas Mühlheim-Lämmerspiel, Vācija.

 8. HORST SITTE

  Vācija

  Uzņēmums HORST SITTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas metināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Gumija un plastmasa - apstrāde, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Plastmasas metināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Gumija un plastmasa - apstrāde, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 9. SOLTEC ®

  Itālija

  Uzņēmums SOLTEC ®, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarē. Tas darbojas arī piezo-electric ultrasound nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 10. SWISS - SONIC JÜRG BERNET

  Šveice

  Uzņēmums SWISS - SONIC JÜRG BERNET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu formēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metināšana un lodēšana - iekārtas un piederumi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas metināšana - iekārtas, Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija, Metināšana un lodēšana - iekārtas un piederumi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas metināšana - iekārtas, un Ultraskaņu sistēmas - Plastmasas transformācija nozarēs. Tas atrodas Arbon, Šveice.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas