• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • urbšana - sistēmas

Rezultāti

Urbšana - sistēmas - Imports eksports

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Founded in 1987 by businessman Reimund Freund and technician Raimund Foidl, Rover Technik Freund und Foidl GmbH is now an established company with its registered office in Lennestadt, South-Westphalia, with its core business in manufacturing, sales and consultancy relating to underground pipe laying. It focuses on both horizontal and vertical drilling and driving engineering. Reliability combined with speed and flexibility. With this philosophy, unlike the large corporations, we offer our customers all the benefits of a company with short official channels and rapid decision-making processes. Over a period of 20 years, Rover Technik has been able to implement and support numerous demanding projects in the area of underground pipe laying within Germany and abroad. Our continuously successful results are an indication of the efficient use of our equipment and the quality of our advice.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas pakalpojumi, Urbšana - sistēmas, Urbšanas pakalpojumi, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Santarcangelo Di Romagna, Itālija.

 3. SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī electric pumps nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS

  Vācija

  Uzņēmums TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Tuneļu celtniecība, Atompatvertnes - celtniecība, Tuneļu celtniecība, reamers, un Atompatvertnes - celtniecība nozarēs. Tas atrodas Hainichen, Vācija.

 5. BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, drills, boring machines, un Urbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Meinersen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SHEFFIELD DEEP BORE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SHEFFIELD DEEP BORE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - tērauds un metāli, mechanical engineering, boring, un Urbšana - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Sheffield, Apvienotā Karaliste.

 2. STOCKHOLM PRECISION TOOLS

  Zviedrija

  Uzņēmums STOCKHOLM PRECISION TOOLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Sollentuna, Zviedrija.

 3. DIGGA EUROPE LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DIGGA EUROPE LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī metal attachment anchors, un augers nozarēs. Tas atrodas Hungerford, Apvienotā Karaliste.

 4. SAS GUILMAN

  Francija

  Uzņēmums SAS GUILMAN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu īre nozarē. Tas darbojas arī Saspiesta gaisa iekārtas un instrumenti, Urbšana - sistēmas, Rūpniecība - apkope, Saspiesta gaisa iekārtas un instrumenti, Urbšana - sistēmas, pneumatic mail systems, un Rūpniecība - apkope nozarēs. Tas atrodas Saint-Herblain, Francija.

 5. NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, Urbšana - sistēmas, drills, un pipes for drilling nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. STDS-JANTZ GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums STDS-JANTZ GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Urbšanas iekārtas, Urbšana - sistēmas, Celtniecības transportlīdzekļi, Urbšanas iekārtas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Attendorn, Vācija.

 2. ATLAS COPCO MCT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ATLAS COPCO MCT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Urbšana - sistēmas, Celtniecības transportlīdzekļi, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 1. EMCI

  Francija

  Uzņēmums EMCI, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Le Perray En Yvelines, Francija.

 2. VAN WIELE NICKY

  Beļģija

  Uzņēmums VAN WIELE NICKY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Sint-Gillis-Waas, Beļģija.

 3. VAN VULPEN B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VAN VULPEN B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, Urbšana - sistēmas, Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Gorinchem, Nīderlande.

 4. VAN DELFT INFRA B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VAN DELFT INFRA B.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens un augsnes analīzes nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Urbšana - sistēmas, un Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Capelle Aan Den Ijssel, Nīderlande.

 5. IDEAL DIGGER HIRE ESSEX

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums IDEAL DIGGER HIRE ESSEX, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Chelmsford, Apvienotā Karaliste.

 6. VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Werkendam, Nīderlande.

 7. KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Oss, Nīderlande.

 8. FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Neubulach, Vācija.

 1. LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Baden-Baden, Vācija.

 2. GN SOLIDS CONTROL

  Ķīna

  Uzņēmums GN SOLIDS CONTROL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Beijing, Ķīna.

 3. RTG RAMMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RTG RAMMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Schrobenhausen, Vācija.

 4. TERRA AG FUR MASCHINENBAU

  Šveice

  Uzņēmums TERRA AG FUR MASCHINENBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Zofingen, Šveice.

 5. E + M BOHR-GMBH

  Vācija

  Uzņēmums E + M BOHR-GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aku ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Hof, Vācija.

 6. COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Untereisesheim, Vācija.

 7. IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA

  Vācija

  Uzņēmums IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Unna, Vācija.

 8. ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Kaufering, Vācija.

 9. ROCKMAX PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums ROCKMAX PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Urbšana - sistēmas, un Urbšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Gladbeck, Vācija.

 10. INKA MACHINA DRILLING EQUIPMENT

  Turcija

  Uzņēmums INKA MACHINA DRILLING EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Manisa, Turcija.