• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • zobratu pārnesumi

Rezultāti

Zobratu pārnesumi - Imports eksports

 1. PGR DRIVE TECHNOLOGIES

  Turcija

  Verified by europages badge

  Founded in 1998, PGR Drive Technologies is a leading Turkish manufacturer of industrial gear units. We have successfully established ourselves in the domestic market and have expanded our reach to over 80 countries across five continents, particularly in Germany. PGR's primary operations are in Aydın at the Aegean side of Turkey. We are featuring an annual gear unit production capacity of 250, 000 units at a central factory area of 15, 000 m2, and an assembly factory spanning 20, 000 m2. Additionally, PGR collaborates with various distributors and operates a 5, 800-m2 assembly factory, PGR GmbH, in Germany. Our application areas include cement and mining, cranes, conveyors, pumps, construction, textiles, forest products, metal processing, recycling, beverage and food, agriculture and livestock industries. PGR offers an extensive product portfolio that includes: •Helical Gear Units •Helical Bevel Gear Units •Helical Worm Gear Units •Parallel Shaft Mounted Gear Units •Planet Gear Units •Industrial Type Gear Units •Shaft Mounted Helical Gear Units •Worm Gear Units •Crane Gear Units •Gear motors for Poultry Farms •Feeder Mixer Drives •Extruder Gearboxes •Cylindrical Gear Units •Cycloidal Gear Units Our mission is to provide efficient and high-quality solutions to meet the demands of our customers, utilizing the latest information technologies and high-technology production line. Contact us for more information!

 2. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Mēs sevi uztveram kā paplašinātu darbagaldu, esam mašīnbūves piegādātājs, kā arī piegādātājs nozarei, kurai nepieciešamas atsevišķas transmisijas daļas. Klienti nāk no jūras, dzelzceļa, vēja enerģijas, speciālajiem zobratiem/speciālajiem zobratiem un iekārtu būves. Mūsu uzņēmums nepārtraukti investē jaunās ražošanas tehnoloģijās, lai būtu gatavs nākotnes izaicinājumiem. Mēs realizējam standartizētus, bet arī ļoti sarežģītus un īpaši prasīgus zobratus un vārpstas, kā arī gredzenveida zobratus (arī smago tehniku! ). Tieši tāpēc ZWP ar vairāk nekā 200 darbiniekiem ir līderis augstas precizitātes produktu ražošanā "Made in Germany". Neatkarīgi no gariem piegādes maršrutiem no Āzijas, piemēram, mēs tiekam uzskatīti par uzticamu vietējo partneri piedziņas tehnoloģiju jomā. Mēs esam kontaktinformācija par zobratu tehnoloģijām, galvenajām piedziņām, mašīnu elementiem, kuģu zobratiem, lielajiem zobratiem, kalnrūpniecības tehnoloģijām, zobratu ražošanu kopumā, zobvārpstas pazīstamiem uzņēmumiem, kā arī piedāvājam stratēģisku partnerību kā uzticamam mašīnbūves piegādātājam. Kā eksperti mēs jau uzņemamies ražošanas uzņēmumu ārpakalpojumus. Nereti esam stratēģisks vēja turbīnu, hidroelektrostaciju, gāzes kompresijas vai centrālās transmisijas daļu piegādātājs. Piemēram, mūsu produkti tiek izmantoti arī dzelzceļa zobratiem, planetārajiem zobratiem, kuģu piedziņām, industriālajiem zobratiem un kronētajiem zobratu savienojumiem utt.

 3. TOSYALI MAKINA A.S.

  Turcija

  Verified by europages badge

  Established in 1987, Tosyalı Makina is a prominent player in the Turkish power transmission sector, boasting over 37 years of unrivaled industry expertise. We consistently enhance our import volume and market share through meticulous analysis of global developments and sectoral trends, showcasing our steadfast commitment to excellence. Our extensive product range is meticulously crafted to meet diverse power transmission needs, positioning us as a reliable partner for businesses in search of top-quality solutions. Discover the Tosyalı Makina advantage with our tailored solutions, offering high-quality products at competitive prices. Our dedication to exceptional customer satisfaction is evident through our commitment to swift deliveries and the provision of free samples upon request. Choose us for efficient, value-driven solutions that meet and exceed your expectations. Explore Our Diverse Product Categories: •Sprockets •Chains •Bearings and Housings •Timing Belt Pulleys •Taper Bush Pulleys •Bushings and Hubs •Racks •Pinions •Locking Devices •Couplings •V Belts •Linear Guideways At Tosyalı Makina, we transcend product quality, placing a premium on your satisfaction through prompt stock maintenance and personalized services. Our seasoned representatives guarantee a seamless experience from product selection to delivery tracking, consistently surpassing expectations. Contact us for more information !

 4. ITALGEAR SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Italgear, a leading precision gear manufacturing company, operates from its 5000 m² premises. Our industrial group covers the whole production cycle for making ground and deburred cylindrical gears, spiral and hypoid drive gears and pinions. We primarily produce ground Gleason bevel gears and differential gears and make mechanical transmissions and components from start to finish. We also offer design and co-engineering services.

 5. OFFICINE MECCANICHE A. VECCHI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Our company is your ideal partner if you need medium and large gears or want to design and develop special reduction gears, kinematic mechanisms or machines not currently available on the market. We're fitted out to design and build both interior and exterior gears with a diameter of up to 4000mm (module 30), bevel gears with straight teeth and a diameter of up to 1000mm (module 30), and racks up to 5000mm long (module 30).

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Īpaša un kvalitatīva tērauda lietņi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Zobratu pārnesumi, lost wax investment casting, aluminium injection, heat treatment, sand casting, laser cutting, un die forging steel nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. GUAITANI ELETTROMECCANICA - MOTORIDUTTORI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GUAITANI ELETTROMECCANICA - MOTORIDUTTORI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas atrodas Masate, Itālija.

 3. EISELE ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EISELE ANTRIEBSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas atrodas Albstadt, Vācija.

 4. PEROMATIC GMBH

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PEROMATIC GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas atrodas Zürich, Šveice.

 5. ZAE-ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZAE-ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 1. C.T. INGRANAGGI SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums C.T. INGRANAGGI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarēs. Tas atrodas Cento, Itālija.

 2. G.E.S. SAS

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums G.E.S. SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, milling, trapezoid screws, number control rolling, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, gear teeth, turning, RACKS, un metal turning nozarēs. Tas atrodas Desio, Itālija.

 1. MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī gears for goods hoists, gears for pumps, pignone, helicoidal gears, goods hoist parts and accessories, cylinder gears, cog wheels, transmission gearing, un trapezoid screws nozarēs. Tas atrodas Cusano Milanino, Itālija.

 2. SOLZI INGRANAGGI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SOLZI INGRANAGGI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Motoreduktori nozarē. Tas darbojas arī Zobratu pārnesumi, gears, gearmotors, worm gears for transmissions, Zobratu pārnesumi, manufacture of low-power gears, cylinder gears, manufacture of low-power motor reducers, un helicoidal gears nozarēs. Tas atrodas Carnate, Itālija.

 3. C.C.T. S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums C.C.T. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Mājas elektronika, Zobratu pārnesumi, Mājas elektronika, un Zobratu pārnesumi nozarēs. Tas atrodas Sannazzaro De' Burgondi, Itālija.

 4. CMPLAST

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CMPLAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Polietilēns, Zobratu pārnesumi, machining of parts |, polyamides, polycarbonate, polypropylene, Polietilēns, CNC milling, un CNC turning nozarēs. Tas atrodas Dlugie, Polija.

 5. FB SRL

  Itālija

  Uzņēmums FB SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rīvurbšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Zobratu pārnesumi, precision broaching machines for metalworking, quality control, Zobratu pārnesumi, un racks nozarēs. Tas atrodas Crevalcore, Itālija.

 6. OGGO TECH MAKINA TEKNOLOJILERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums OGGO TECH MAKINA TEKNOLOJILERI SAN. TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, stainless steel parts for industry, steel rollers, un precision machining nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. BILLARD ENGRENAGES

  Francija

  Uzņēmums BILLARD ENGRENAGES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, transmission gearing, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarēs. Tas atrodas Pont-Salomon, Francija.

 8. PRANTNER INDUSTRIEVERTRETUNG PETER PRANTNER

  Vācija

  Uzņēmums PRANTNER INDUSTRIEVERTRETUNG PETER PRANTNER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

 1. MODERN MECHANICS

  Rusija

  Uzņēmums MODERN MECHANICS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī metalworking nozarēs. Tas atrodas Pushkino, Rusija.

 2. EGB GETRIEBE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EGB GETRIEBE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas atrodas Walluf, Vācija.

 3. ERKAS MACHINE AND GEAR INDUSTRY

  Turcija

  Uzņēmums ERKAS MACHINE AND GEAR INDUSTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī contract manufacturing nozarēs. Tas atrodas Zonguldak/eregli, Turcija.

 4. GLOBAL SERVICES S.R.L

  Itālija

  Uzņēmums GLOBAL SERVICES S.R.L, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarē. Tas darbojas arī Zobratu pārnesumi, Mērīšanas un kontroles instrumenti, three-phase electric motors, Zobratu pārnesumi, idler rollers, un Mērīšanas un kontroles instrumenti nozarēs. Tas atrodas Zola Predosa, Itālija.

 5. TALLERES GUIBE SA

  Spānija

  Uzņēmums TALLERES GUIBE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, reduction units, manufacture and repair of speed reduction units, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Mehāniskie pārnesumi - detaļas nozarēs. Tas atrodas Irura-Guipúzcoa, Spānija.

 6. SPECIALINGRANAGGI

  Itālija

  Uzņēmums SPECIALINGRANAGGI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī slewing rings, un chain sprockets nozarēs. Tas atrodas Ponzano Veneto, Itālija.

 7. BOCKWOLDT GETRIEBEMOTORENWERK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BOCKWOLDT GETRIEBEMOTORENWERK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas atrodas Bad Oldesloe, Vācija.

 8. TOSA LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums TOSA LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī dosing pumps nozarēs. Tas atrodas Pleven Bulgaria, Bulgārija.

 9. MINI GEARS (STOCKPORT) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MINI GEARS (STOCKPORT) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas atrodas Stockport, Apvienotā Karaliste.

 10. MINI GEARS (STOCKPORT) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MINI GEARS (STOCKPORT) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobratu pārnesumi nozarē. Tas darbojas arī 3- and 5-axis CNC machining, Precision gears, un racks to drawing nozarēs. Tas atrodas Stockport, Apvienotā Karaliste.