HANGZHOU SINGCLEAN MEDICAL PRODUCTS - Top 3 Manufacturer of Absorbable Biomaterials in China Hemostat/Hyaluronic Acid/ IVD

Ķīna

Factory icon Ražotājs/ Izgatavotājs

HANGZHOU SINGCLEAN MEDICAL PRODUCTS
Web icon
Sazināties

Ķīna

Wechat/whatsapp: +8615070921606 Mikroalbuminūrijas (MAU) ātrā testa komplekts (koloidālais zelts) ir paredzēts albumīnūrijas līmeņa kvalitatīvai noteikšanai urīnā in vitro diagnostikā. To izmanto kā papildu metodi hronisku nieru bojājumu (CKI) diagnostikā. Mikroalbuminūrija (MAU) ir termins, kas raksturo mērenu urīna albumīna līmeņa paaugstināšanos. To sauc arī par urīna mikroalbuminūriju (UMA vai mALB). Albumīns ir normāls proteīns asinīs, bet fizioloģiskā stāvoklī urīnā parādās tikai ļoti neliels albumīna daudzums.

Ķīna

Wechat/whatsapp: +8615070921606 Pērtiķu baku vīrusa IgG/IgM testa komplekts (imūnhromatogrāfija) ir cietās fāzes imūnhromatogrāfiskais tests, lai ātri un kvalitatīvi noteiktu IgG/IgM antivielas pret pērtiķu baku vīrusu cilvēka asinīs. Šis tests sniedz tikai provizorisku testa rezultātu. Tādēļ jebkurš reaktīvs paraugs ar pērtiķu baku vīrusa IgG/IgM testa komplektu (imūnhromatogrāfija) ir jāapstiprina ar alternatīvu(-ām) testēšanas metodi(-ēm) un klīniskiem atklājumiem.

Ķīna

Wechat/whatsapp: +8615070921606 Pērtiķu baku vīrusa antigēna testa komplekts (imūnhromatogrāfija) ir cietas fāzes imūnhromatogrāfisks tests ātrai, kvalitatīvai pērtiķu baku vīrusa antigēna noteikšanai cilvēka ķermeņa šķidrumā. Šis tests sniedz tikai provizorisku testa rezultātu. Tādēļ jebkurš reaktīvs paraugs ar pērtiķu baku vīrusa antigēna testa komplektu (imūnhromatogrāfija) ir jāapstiprina ar alternatīvu(-ām) testēšanas metodi(-ēm) un klīniskiem atklājumiem.

Ķīna

Wechat/whatsapp: +8615070921606 Jaunie koronavīrusi pieder pie β ģints. COVID-19 ir akūta elpceļu infekcijas slimība. Cilvēki parasti ir uzņēmīgi. Pašlaik ar jauno koronavīrusu inficētie pacienti ir galvenais infekcijas avots: infekcijas avots var būt arī asimptomātiski tikai inficēti cilvēki. Pamatojoties uz pašreizējo epidemioloģisko izmeklēšanu, inkubācijas periods ir no 1 līdz 14 dienām, pārsvarā no 3 līdz 7 dienām. Galvenās izpausmes ir drudzis, nogurums un sauss klepus. Dažos gadījumos tiek konstatēts deguna nosprostojums, iesnas, iekaisis kakls, mialģija un caureja.

Ķīna

Wechat/whatsapp: +8615070921606 Paredzētais lietojums COVID-19 testa komplekts (koloidālā zelta metode) ir cietfāzes imūnhromatogrāfisks tests ātrai, kvalitatīvai 2019. gada jaunā koronavīrusa antigēna noteikšanai cilvēka deguna dobumā. Šis tests nodrošina tikai provizorisku rezultātu pašpārbaudei. Tāpēc jebkurš reaktīvs paraugs ar COVID-19 testa komplektu (koloidālā zelta metode) ir jāapstiprina ar alternatīvu(-ām) testēšanas metodi(-ēm) un klīniskiem atklājumiem. Iespējas •Izmantošanai pašpārbaudei •Rezultāti gatavi 15 minūtēs • Precīzs diagnostikas rīks aktīvai infekcijai • Viegli ievadāms un nolasāms rezultātus • Pieejams, nav nepieciešams instruments, ļoti pārnēsājams • Iespējojiet masveida testēšanu Covid-19 pozitīvais: Ja ir C un T josla, tests norāda uz COVID-19 (SARS-Cov-2) antigēna klātbūtni paraugā. Rezultāts ir COVID-19 pozitīvs.

Ķīna

Wechat/whatsapp: +8615070921606 Pērtiķu baku vīrusa nukleīnskābes noteikšanas komplekts (fluorescences PCR) tiek izmantots, lai noteiktu nukleīnskābi no pērtiķu baku vīrusa serumā un cilvēka pustulozo vai vezikulāro izsitumu paraugos no personām, kurām ir aizdomas par pērtiķu baku vīrusa infekciju. Konkrēti atklājot pērtiķu baku vīrusa nukleīnskābju fragmentus, var ātri identificēt pērtiķu baku vīrusu, kas ir piemērots pērtiķu baku vīrusa infekcijas izraisītu saistīto slimību ātrai diagnostikai.

Ķīna

Wechat/whatsapp: +8615070921606 1. Ko var piedāvāt Singderm Silk? Vēlamā lūpu forma ir proporcionāla un labi līdzsvarota Uzlaboti izliekumi un kontūra Dabiski un ilgstoši rezultāti Ērtāka pieredze ar 0,3% lidokaīnu Korekcija, ja rezultāti ir neapmierinoši - hialuronskābes rezultātus var pilnībā mainīt hialuronidāze 2. Priekšrocības Singderm Silk ir daudz mīkstāks. Tas var radīt dabiskāku izskatu un tas ir drošs. Ir daudz mazāka iespēja, ka jūsu ķermenis noraidīs pildvielu. Singderm Silk ir labāka kohēzija, kas īpaši izstrādāta perfektai lūpu formai, un to nav viegli deformēt un pārvietot. Koncentrācija 24mg/ml ir augsta starp lūpu pildvielām, lai noturētu ilgāk. 3. Perfekta integrācija — SCHOTT TopPac PFSLai piedāvātu lielāku drošību, precizitāti un kontroli ārstiem un pacientiem

Ķīna

Wechat/whatsapp: +8615070921606 Kam vajadzētu iegūt vaigu pildvielu? o Novecošanās procesa dēļ ir zaudējuši vaigu apjomu o vaigiem ir dabiski plakani vai dobi o Vēlme palielināt vaigu apjomu un/vai palielināt sejas kontūru Priekšrocības 1. Drošs: bez dzīvnieku izcelsmes, ir iegūts no Streptococcus fermentationo 2. Augsta viskozitāte: nodrošina ideālu stingrību un izturību, kas nepieciešama, lai izveidotu labi definētu struktūru 3. Nesāpīgs: ar 0,3% lidokaīnu, lai nodrošinātu pilnīgi patīkamu pieredzi 4. Minimāls dīkstāves laiks: cilvēki var nekavējoties atgriezties darbā, un viss injekcijas process aizņem tikai aptuveni 30 minūtes.

Ķīna

Wechat/whatsapp: +8615070921606 Sastāvs: 24mg/ml (HA) ar 0,3% lidokainu Ieteicamās indikācijas: plānās virspusējās līnijas, mērenas grumbas, dziļas mīmikas grumbas un krokas, piemēram, mazina grumbiņas, kuplas lūpas, kontūrveida deguns un zods. Ilgums: vairāk nekā 12 mēneši 1). Efektīvs a. labs apjoms Augsta viskoelastība, nav viegli novirzīt deformāciju, ko izraisa ārējs spēks. un spēcīgu atbalstu, saglabājiet labu skaļumu. b. Ilgs ilgums Augsto koncentrāciju 24 mg/ml un šķērssaistīto polimēru tīkla struktūru nav viegli noārdīt, un tā ilgst vairāk nekā 12 mēnešus. 2). Drošība c. Mūsu materiālu ir apstiprinājusi Amerikas FDA un Eiropas EDQM. d. Ar termināla sterilizāciju; Izmantojiet BD hylokTM šļirci ar vienmērīgu injekciju un labu blīvējumu. e. Laba bioloģiskā saderība Nedzīvnieku izcelsmes, osmotiskais spiediens un pH vērtība tuvu cilvēka ķermenim, ievērojami samazinot pietūkuma iespējamību. 3). Dabiska,

Ķīna

whatsapp: +8615070921606 Singfiller dermāls pildviela ir bezkrāsains, transplantēts, viskozs, šķērssaistīts skābes pildviela sejas injekcijām. To var injicēt dermā, lai papildinātu mūsu sejas hialuronskābi un samazinātu krunciņas un smalkās līnijas. Mēs piegādājam veidu smalkas, dermas, dziļas, dziļas un sub-q. Tipa fine ir paredzēts dermas augšējai daļai, to var injicēt, lai samazinātu virspusējās pieres līnijas, grumbiņas pāri pierei, kakla līnijām un degunam. Dermas tips ir paredzēts dermas vidusdaļai, to var injicēt mērenām sarauktu grumbām, grumbām pāri pierei, kakla līnijām, degunam, zodam, lūpām, auss ļipiņām. Type deep ir paredzēts dziļām mīmikas grumbām nasolabiālo kroku, zoda, lūpu, auss ļipiņu, deniņu un vaigu krokām. Veids dziļāks ir paredzēts dziļai dermai vai zemādas audiem, kas atrodas seklajos nasolabiālās krokās, deniņos un vaigos. Sub-q tips ir paredzēts vietējai depresijai, mīksto audu pildvielai un krūšu palielināšanai, krūšu dziļai dermai vai zemādas audiem.