• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • āda - rūpnieciskas iekārtas

Rezultāti

Āda - rūpnieciskas iekārtas - Imports eksports

 1. EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī cutters for plastics, automatic cutters, Foam cutting machines, un Water jet cutting - machines nozarēs. Tas atrodas Bielefeld, Vācija.

 2. HELION SARL

  Francija

  Uzņēmums HELION SARL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Mājas šujmašīnas, Āda - rūpnieciskas iekārtas, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Mājas šujmašīnas, un Sewing machines for leather nozarēs. Tas atrodas Sainte Magnance, Francija.

 3. MACHINERY AUTOMATION SRL

  Itālija

  Uzņēmums MACHINERY AUTOMATION SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī sole workshop machines and apparatus, un heel counter bevelling machines nozarēs. Tas atrodas Legnano, Itālija.

 4. PACO BAZÁN

  Spānija

  Uzņēmums PACO BAZÁN, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tapsējuma audumi, Gatavi apģērbi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Iesiešana un beigu apdare, sewing machines, Tapsējuma audumi, Gatavi apģērbi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Iesiešana un beigu apdare nozarēs. Tas atrodas Ubrique-Cádiz, Spānija.

 5. COS.T.A. SRL

  Itālija

  Uzņēmums COS.T.A. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Montebello Vicentino, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BARNINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BARNINI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Leatherwork - industrial machinery nozarēs. Tas atrodas Castelfranco Di Sotto, Itālija.

 2. LE RELAIS DU CUIR

  Francija

  Uzņēmums LE RELAIS DU CUIR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas La Roque D'anthéron, Francija.

 3. MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL

  Austrija

  Uzņēmums MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un kažokāda, Hromāda, Āda apģērbu rūpniecībai, Apavi, Āda un kažokāda, Hromāda, Āda apģērbu rūpniecībai, un Apavi nozarēs. Tas atrodas Innsbruck, Austrija.

 4. SCHUH SCHELL

  Vācija

  Uzņēmums SCHUH SCHELL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Mašīnu un rīku imports un eksports, Apavi, Apavi sportam un atpūtai, Āda - rūpnieciskas iekārtas, Mašīnu un rīku imports un eksports, Apavi, un Apavi sportam un atpūtai nozarēs. Tas atrodas Bisingen, Vācija.

 5. KABAKLIOGLU DERI KOSELE

  Turcija

  Uzņēmums KABAKLIOGLU DERI KOSELE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un kažokāda, Shoe leather, Āda un kažokāda, un manufacturing of leather for shoes nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 1. GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Somas, portfeļi un rokassomas, Ceļojumu piederumi, Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Somas, portfeļi un rokassomas, un Ceļojumu piederumi nozarēs. Tas atrodas Gammertingen, Vācija.

 2. REGOR CREATIONS

  Francija

  Uzņēmums REGOR CREATIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Andrezé, Francija.

 1. IVEAPROD-COM

  Moldāvija

  Uzņēmums IVEAPROD-COM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ox leather, beef slaughter, un Cow hides nozarēs. Tas atrodas Chisinau, Moldāvija.

 2. MARTIMAR -M

  Moldāvija

  Uzņēmums MARTIMAR -M, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī leather, un leather and skins export nozarēs. Tas atrodas Ungheni, Moldāvija.

 3. SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Somas, portfeļi un rokassomas, Ceļojumu piederumi, Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Somas, portfeļi un rokassomas, un Ceļojumu piederumi nozarēs. Tas atrodas Mülheim, Vācija.

 4. RKK MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RKK MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mašīnu un rīku imports un eksports, Apavi, Apavi sportam un atpūtai, Āda un apavi - materiāli un piederumi, Mašīnu un rīku imports un eksports, Apavi, Apavi sportam un atpūtai, un Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarēs. Tas atrodas Pirmasens, Vācija.

 5. KADIC

  Beļģija

  Uzņēmums KADIC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, un supplies for leather goods nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 6. INTRASKINS

  Beļģija

  Uzņēmums INTRASKINS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda un kažokāda nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Āda - rūpnieciskas iekārtas, un deposit nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 7. L&L STUDIO

  Turcija

  Uzņēmums L&L STUDIO, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Somas, portfeļi un rokassomas nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, un Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. TURINI MACCHINE PER CONCERIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TURINI MACCHINE PER CONCERIA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, Kažokādas - iekārtas un aprīkojums, Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, un Kažokādas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Santa Croce Sull'arno, Itālija.

 1. MANIFATTURE TOSCANE TA - BRU S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MANIFATTURE TOSCANE TA - BRU S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audumi nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Āda un apavi - materiāli un piederumi, Āda - rūpnieciskas iekārtas, un Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarēs. Tas atrodas Signa, Itālija.

 2. BMS

  Itālija

  Uzņēmums BMS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, Kažokādas - iekārtas un aprīkojums, Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, un Kažokādas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Turbigo, Itālija.

 3. FILIZ MAKINA SAN VE TIC AS

  Turcija

  Uzņēmums FILIZ MAKINA SAN VE TIC AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Apavi - rūpnieciskas iekārtas, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, un Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. C M TANNERY MACHINES S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums C M TANNERY MACHINES S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, Kažokādas - iekārtas un aprīkojums, Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, un Kažokādas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Santa Croce Sull'arno, Itālija.

 5. OMG ACCESSOIRES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OMG ACCESSOIRES S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Āda un apavi - materiāli un piederumi, Āda - rūpnieciskas iekārtas, un Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarēs. Tas atrodas Montegiorgio, Itālija.

 6. ESCOMAR ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ESCOMAR ITALIA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, Kažokādas - iekārtas un aprīkojums, Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, un Kažokādas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Arzignano, Itālija.

 7. R.A.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums R.A.M. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Āda un apavi - materiāli un piederumi, Āda - rūpnieciskas iekārtas, un Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarēs. Tas atrodas Calvisano, Itālija.

 8. FORNI VARESE

  Itālija

  Uzņēmums FORNI VARESE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, Kažokādas - iekārtas un aprīkojums, Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, un Kažokādas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ispra, Itālija.

 9. E.M. COMPANY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums E.M. COMPANY S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Āda - rūpnieciskas iekārtas, un Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Monte San Giusto, Itālija.

 10. CANTINI LORANO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CANTINI LORANO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un apavi - materiāli un piederumi, Tehniskie tekstili, Āda un apavi - materiāli un piederumi, un Tehniskie tekstili nozarēs. Tas atrodas FIRENZE, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Āda - rūpnieciskas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

22 461 Uzņēmumi