• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • āda - rūpnieciskas iekārtas

Rezultāti

Āda - rūpnieciskas iekārtas - Imports eksports

 1. EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī cutters for plastics, automatic cutters, Foam cutting machines, un Water jet cutting - machines nozarēs. Tas atrodas Bielefeld, Vācija.

 2. HELION SARL

  Francija

  Uzņēmums HELION SARL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Mājas šujmašīnas, Āda - rūpnieciskas iekārtas, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Mājas šujmašīnas, un Sewing machines for leather nozarēs. Tas atrodas Sainte Magnance, Francija.

 3. BARNINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BARNINI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Leatherwork - industrial machinery nozarēs. Tas atrodas Castelfranco Di Sotto, Itālija.

 4. LE RELAIS DU CUIR

  Francija

  Uzņēmums LE RELAIS DU CUIR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas La Roque D'anthéron, Francija.

 5. MACHINERY AUTOMATION SRL

  Itālija

  Uzņēmums MACHINERY AUTOMATION SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī sole workshop machines and apparatus, un heel counter bevelling machines nozarēs. Tas atrodas Legnano, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PACO BAZÁN

  Spānija

  Uzņēmums PACO BAZÁN, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tapsējuma audumi, Gatavi apģērbi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Iesiešana un beigu apdare, sewing machines, Tapsējuma audumi, Gatavi apģērbi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Iesiešana un beigu apdare nozarēs. Tas atrodas Ubrique-Cádiz, Spānija.

 2. COS.T.A. SRL

  Itālija

  Uzņēmums COS.T.A. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Montebello Vicentino, Itālija.

 3. KABAKLIOGLU DERI KOSELE

  Turcija

  Uzņēmums KABAKLIOGLU DERI KOSELE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un kažokāda, Shoe leather, Āda un kažokāda, un manufacturing of leather for shoes nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL

  Austrija

  Uzņēmums MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un kažokāda, Hromāda, Āda apģērbu rūpniecībai, Apavi, Āda un kažokāda, Hromāda, Āda apģērbu rūpniecībai, un Apavi nozarēs. Tas atrodas Innsbruck, Austrija.

 5. GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Somas, portfeļi un rokassomas, Ceļojumu piederumi, Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Somas, portfeļi un rokassomas, un Ceļojumu piederumi nozarēs. Tas atrodas Gammertingen, Vācija.

 1. REGOR CREATIONS

  Francija

  Uzņēmums REGOR CREATIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Andrezé, Francija.

 2. SCHUH SCHELL

  Vācija

  Uzņēmums SCHUH SCHELL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Mašīnu un rīku imports un eksports, Apavi, Apavi sportam un atpūtai, Āda - rūpnieciskas iekārtas, Mašīnu un rīku imports un eksports, Apavi, un Apavi sportam un atpūtai nozarēs. Tas atrodas Bisingen, Vācija.

 1. IVEAPROD-COM

  Moldāvija

  Uzņēmums IVEAPROD-COM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī ox leather, beef slaughter, un Cow hides nozarēs. Tas atrodas Chisinau, Moldāvija.

 2. SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Somas, portfeļi un rokassomas, Ceļojumu piederumi, Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Somas, portfeļi un rokassomas, un Ceļojumu piederumi nozarēs. Tas atrodas Mülheim, Vācija.

 3. KADIC

  Beļģija

  Uzņēmums KADIC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, un supplies for leather goods nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 4. INTRASKINS

  Beļģija

  Uzņēmums INTRASKINS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda un kažokāda nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Āda - rūpnieciskas iekārtas, un deposit nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 5. L&L STUDIO

  Turcija

  Uzņēmums L&L STUDIO, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Somas, portfeļi un rokassomas nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, un Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. RKK MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RKK MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mašīnu un rīku imports un eksports, Apavi, Apavi sportam un atpūtai, Āda un apavi - materiāli un piederumi, Mašīnu un rīku imports un eksports, Apavi, Apavi sportam un atpūtai, un Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarēs. Tas atrodas Pirmasens, Vācija.

 7. MARTIMAR -M

  Moldāvija

  Uzņēmums MARTIMAR -M, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī leather, un leather and skins export nozarēs. Tas atrodas Ungheni, Moldāvija.

 8. FRITZ HÄRTEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRITZ HÄRTEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Āda - rūpnieciskas iekārtas, un Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 1. BMS

  Itālija

  Uzņēmums BMS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, Kažokādas - iekārtas un aprīkojums, Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, un Kažokādas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Turbigo, Itālija.

 2. MANIFATTURE TOSCANE TA - BRU S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MANIFATTURE TOSCANE TA - BRU S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audumi nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Āda un apavi - materiāli un piederumi, Āda - rūpnieciskas iekārtas, un Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarēs. Tas atrodas Signa, Itālija.

 3. C M TANNERY MACHINES S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums C M TANNERY MACHINES S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, Kažokādas - iekārtas un aprīkojums, Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, un Kažokādas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Santa Croce Sull'arno, Itālija.

 4. FEPA FABBRICA MINUTERIE METALLICHE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FEPA FABBRICA MINUTERIE METALLICHE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Āda - rūpnieciskas iekārtas, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, un Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 5. DESPA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums DESPA S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un apavi - materiāli un piederumi, Apavi - rūpnieciskas iekārtas, Āda un apavi - materiāli un piederumi, un Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarēs. Tas atrodas VERONA, Itālija.

 6. BIGNAMI MICHELE

  Itālija

  Uzņēmums BIGNAMI MICHELE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Āda - rūpnieciskas iekārtas, un Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vigevano, Itālija.

 7. OFFICINE MECCANICHE ALPE S P A

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE MECCANICHE ALPE S P A, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, Kažokādas - iekārtas un aprīkojums, Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, un Kažokādas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Arzignano, Itālija.

 8. M.B.A. F.LLI LANDI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.B.A. F.LLI LANDI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Āda - rūpnieciskas iekārtas, Āda un apavi - materiāli un piederumi, Āda - rūpnieciskas iekārtas, un Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarēs. Tas atrodas Greve In Chianti, Itālija.

 9. FORNI VARESE

  Itālija

  Uzņēmums FORNI VARESE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, Kažokādas - iekārtas un aprīkojums, Ādas miecēšana - rūpnieciskas iekārtas, un Kažokādas - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ispra, Itālija.

 10. COLZI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COLZI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Āda un apavi - materiāli un piederumi, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarēs. Tas atrodas Scandicci, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Āda - rūpnieciskas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

22 453 Uzņēmumi