• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ātruma pārslēdzēji un reduktori

Rezultāti

Ātruma pārslēdzēji un reduktori - Imports eksports

 1. BCSA GEAR

  Francija

  Uzņēmums BCSA GEAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma daudzkāršotāji nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, turbo multipliers, Ātruma reduktori, industrial reducers, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas Vaulx-En-Velin, Francija.

 2. MOTOTECNICA SAS

  Itālija

  Uzņēmums MOTOTECNICA SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maiņstrāvas elektromotori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma pārslēdzēji un reduktori, brushless motors, Frequency regulators, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un variators nozarēs. Tas atrodas San Giovanni In Persiceto, Itālija.

 3. UNITEC-D GMBH

  Vācija

  Uzņēmums UNITEC-D GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Ātruma pārslēdzēji un reduktori, industrial maintenance, industrial motor spare parts, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un axial piston pumps nozarēs. Tas atrodas Gersthofen, Vācija.

 4. MERGER

  Francija

  Uzņēmums MERGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, lifting accessories, leavening cabinets, un Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Corbas, Francija.

 5. AKPINAR REDUKTOR MOTOR MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums AKPINAR REDUKTOR MOTOR MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī motor brakes, speed reducers, Gearboxes, un Engines nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, speed variators for transmissions, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un industrial reducers nozarēs. Tas atrodas Mealhada, Portugāle.

 2. MARTINENA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums MARTINENA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī worm reduction gears, coaxial reducers, manufacture and repair of speed reduction units, un electric motors nozarēs. Tas atrodas Olite, Spānija.

 3. MOTOVARIO SA

  Francija

  Uzņēmums MOTOVARIO SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, Motoreduktori, Ātruma reduktori, Motoreduktori, variators, un adjustable speed control motors nozarēs. Tas atrodas Genas, Francija.

 4. REDIEN

  Francija

  Uzņēmums REDIEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas atrodas Niort, Francija.

 5. AUTOUKŁAD

  Polija

  Uzņēmums AUTOUKŁAD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionētāji automašīnām, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Gaisa kondicionētāji automašīnām, shock absorbers for trains, motor vehicle repair shops, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas Tomaszowice, Polija.

 1. ELECTRODIS AVIGNON - GROUPE ETN

  Francija

  Uzņēmums ELECTRODIS AVIGNON - GROUPE ETN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī electrical engineering, Automation and instrumentation, un sensors nozarēs. Tas atrodas Entraigues Sur La Sorgue, Francija.

 2. 360 RETAIL SUPPLIES LTD.

  Malta

  Uzņēmums 360 RETAIL SUPPLIES LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī road and motorway traffic control and regulation supplies, industrial shelving, un forklift trucks and lpg-powered transporters for handling merchandise nozarēs. Tas atrodas Zebbug, Malta.

 1. INFRANOR ELECTRONICS SAS

  Francija

  Uzņēmums INFRANOR ELECTRONICS SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kontroles un regulēšanas ierīces un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, servo motors, un hydraulic adjustment motors nozarēs. Tas atrodas Lourdes, Francija.

 2. WITTENSTEIN

  Francija

  Uzņēmums WITTENSTEIN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, Ātruma reduktori, un racks nozarēs. Tas atrodas Eaubonne, Francija.

 3. SM-CYCLO FRANCE SAS

  Francija

  Uzņēmums SM-CYCLO FRANCE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, Ātruma reduktori, reduction units, un hydraulic transmissions nozarēs. Tas atrodas Serris, Francija.

 4. UNIVERSAL MOTORS - EQUIPAMENTOS ELECTROMECANICOS S A

  Portugāle

  Uzņēmums UNIVERSAL MOTORS - EQUIPAMENTOS ELECTROMECANICOS S A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS nozarē. Tas darbojas arī Ātruma pārslēdzēji un reduktori, electric motors, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas Vila Do Conde, Portugāle.

 5. NITRAM

  Francija

  Uzņēmums NITRAM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Baterijas, current inverters, un Baterijas nozarēs. Tas atrodas Cloyes, Francija.

 6. ABM SYSTEMES D'ENTRAINEMENT

  Francija

  Uzņēmums ABM SYSTEMES D'ENTRAINEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Motoreduktori, Motoreduktori, frequency converters, un three-phase ups nozarēs. Tas atrodas Illzach, Francija.

 7. AXOMECA

  Francija

  Uzņēmums AXOMECA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, electric motors, Bearings, Mazie zobrati, un cpm bearings nozarēs. Tas atrodas Aubagne, Francija.

 8. A.T.M. TRANSMISSIONS DI RANDAZZO NADIA

  Itālija

  Uzņēmums A.T.M. TRANSMISSIONS DI RANDAZZO NADIA, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī three-phase electric motors, pulleys, trapezoidal rubber belts, un profiles nozarēs. Tas atrodas Fiorano Modenese, Itālija.

 1. ZAMBELLO RIDUTTORI 2 S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ZAMBELLO RIDUTTORI 2 S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, extrusion of plastic materials, Ātruma reduktori, un special reducers nozarēs. Tas atrodas Lendinara, Itālija.

 2. GTD GETRIEBETECHNIK DESSAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GTD GETRIEBETECHNIK DESSAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Motoreduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Dessau-Roßlau, Vācija.

 3. DANFOSS COMMERCIAL COMPRESSORS

  Francija

  Uzņēmums DANFOSS COMMERCIAL COMPRESSORS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Frequency regulators, Speed regulator, Industrial maintenance audit, un mechanical workshop nozarēs. Tas atrodas Trévoux Cédex, Francija.

 4. RIDUTTORI ITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums RIDUTTORI ITALIA SRL, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, orthogonal reducers, epicyclic reduction gears, Ātruma reduktori, un special reducers nozarēs. Tas atrodas Schio (Vi), Itālija.

 5. DINAMIC OIL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DINAMIC OIL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas Karlsdorf-Neuthard, Vācija.

 6. WITTENSTEIN SPA

  Itālija

  Uzņēmums WITTENSTEIN SPA, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, servo motors, Ātruma reduktori, un brushless motors nozarēs. Tas atrodas Sesto San Giovanni (Mi), Itālija.

 7. EBM-PAPST ZEITLAUF GMBH & CO. KG.

  Vācija

  Uzņēmums EBM-PAPST ZEITLAUF GMBH & CO. KG., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Motoreduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Lauf, Vācija.

 8. SEW - EURODRIVE

  Beļģija

  Uzņēmums SEW - EURODRIVE, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī special reducers, un Wireless transmission systems nozarēs. Tas atrodas Leuven, Beļģija.

 9. SGS SONDER GETRIEBE SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SGS SONDER GETRIEBE SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Zobrati, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Zobrati, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas St. Ingbert, Vācija.

 10. ZENTRUM FÜR ANGEWANDTE FORMGEDÄCHTNISTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums ZENTRUM FÜR ANGEWANDTE FORMGEDÄCHTNISTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas Remscheid, Vācija.