• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ātruma pārslēdzēji un reduktori

Rezultāti

Ātruma pārslēdzēji un reduktori - Imports eksports

 1. BCSA GEAR

  Francija

  Uzņēmums BCSA GEAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma daudzkāršotāji nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, turbo multipliers, Ātruma reduktori, industrial reducers, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas Vaulx-En-Velin, Francija.

 2. HANGZHOU FANGLUN DRIVE EQUIPMENT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HANGZHOU FANGLUN DRIVE EQUIPMENT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 3. MOTOTECNICA SAS

  Itālija

  Uzņēmums MOTOTECNICA SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maiņstrāvas elektromotori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma pārslēdzēji un reduktori, brushless motors, Frequency regulators, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un variators nozarēs. Tas atrodas San Giovanni In Persiceto, Itālija.

 4. SM-CYCLO FRANCE SAS

  Francija

  Uzņēmums SM-CYCLO FRANCE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, Ātruma reduktori, reduction units, un hydraulic transmissions nozarēs. Tas atrodas Serris, Francija.

 5. AXOMECA

  Francija

  Uzņēmums AXOMECA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Mazie zobrati, electric motors, Bearings, Mazie zobrati, un cpm bearings nozarēs. Tas atrodas Aubagne, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MERGER

  Francija

  Uzņēmums MERGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, lifting accessories, leavening cabinets, un Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Corbas, Francija.

 2. REDIEN

  Francija

  Uzņēmums REDIEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas atrodas Niort, Francija.

 3. SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Metālapstrādes rokas instrumenti bez motora, speed variators for transmissions, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un industrial reducers nozarēs. Tas atrodas Mealhada, Portugāle.

 4. NITRAM

  Francija

  Uzņēmums NITRAM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Baterijas, current inverters, un Baterijas nozarēs. Tas atrodas Cloyes, Francija.

 5. ELECTRODIS AVIGNON - GROUPE ETN

  Francija

  Uzņēmums ELECTRODIS AVIGNON - GROUPE ETN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī electrical engineering, Automation and instrumentation, un sensors nozarēs. Tas atrodas Entraigues Sur La Sorgue, Francija.

 1. ABM SYSTEMES D'ENTRAINEMENT

  Francija

  Uzņēmums ABM SYSTEMES D'ENTRAINEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Motoreduktori, Motoreduktori, frequency converters, un three-phase ups nozarēs. Tas atrodas Illzach, Francija.

 2. INFRANOR ELECTRONICS SAS

  Francija

  Uzņēmums INFRANOR ELECTRONICS SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kontroles un regulēšanas ierīces un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, servo motors, un hydraulic adjustment motors nozarēs. Tas atrodas Lourdes, Francija.

 1. WITTENSTEIN

  Francija

  Uzņēmums WITTENSTEIN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, Ātruma reduktori, un racks nozarēs. Tas atrodas Eaubonne, Francija.

 2. AKPINAR REDUKTOR MOTOR MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums AKPINAR REDUKTOR MOTOR MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī motor brakes, speed reducers, Gearboxes, un Engines nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 3. MARTINENA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums MARTINENA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī worm reduction gears, coaxial reducers, manufacture and repair of speed reduction units, un electric motors nozarēs. Tas atrodas Olite, Spānija.

 4. UNITEC-D GMBH

  Vācija

  Uzņēmums UNITEC-D GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Ātruma pārslēdzēji un reduktori, industrial maintenance, industrial motor spare parts, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un axial piston pumps nozarēs. Tas atrodas Gersthofen, Vācija.

 5. AUTOUKŁAD

  Polija

  Uzņēmums AUTOUKŁAD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionētāji automašīnām, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Gaisa kondicionētāji automašīnām, shock absorbers for trains, motor vehicle repair shops, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas Tomaszowice, Polija.

 6. MOTOVARIO SA

  Francija

  Uzņēmums MOTOVARIO SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, Motoreduktori, Ātruma reduktori, Motoreduktori, variators, un adjustable speed control motors nozarēs. Tas atrodas Genas, Francija.

 7. UNIVERSAL MOTORS - EQUIPAMENTOS ELECTROMECANICOS S A

  Portugāle

  Uzņēmums UNIVERSAL MOTORS - EQUIPAMENTOS ELECTROMECANICOS S A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS nozarē. Tas darbojas arī Ātruma pārslēdzēji un reduktori, electric motors, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas Vila Do Conde, Portugāle.

 8. 360 RETAIL SUPPLIES LTD.

  Malta

  Uzņēmums 360 RETAIL SUPPLIES LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī road and motorway traffic control and regulation supplies, industrial shelving, un forklift trucks and lpg-powered transporters for handling merchandise nozarēs. Tas atrodas Zebbug, Malta.

 1. RIDUTTORI ITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums RIDUTTORI ITALIA SRL, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, orthogonal reducers, epicyclic reduction gears, Ātruma reduktori, un special reducers nozarēs. Tas atrodas Schio (Vi), Itālija.

 2. ZAMBELLO RIDUTTORI 2 S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ZAMBELLO RIDUTTORI 2 S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, extrusion of plastic materials, Ātruma reduktori, un special reducers nozarēs. Tas atrodas Lendinara, Itālija.

 3. WITTENSTEIN SPA

  Itālija

  Uzņēmums WITTENSTEIN SPA, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Ātruma reduktori, servo motors, Ātruma reduktori, un brushless motors nozarēs. Tas atrodas Sesto San Giovanni (Mi), Itālija.

 4. A.T.M. TRANSMISSIONS DI RANDAZZO NADIA

  Itālija

  Uzņēmums A.T.M. TRANSMISSIONS DI RANDAZZO NADIA, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī three-phase electric motors, pulleys, trapezoidal rubber belts, un profiles nozarēs. Tas atrodas Fiorano Modenese, Itālija.

 5. EBM-PAPST ZEITLAUF GMBH & CO. KG.

  Vācija

  Uzņēmums EBM-PAPST ZEITLAUF GMBH & CO. KG., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Motoreduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Lauf, Vācija.

 6. DANFOSS COMMERCIAL COMPRESSORS

  Francija

  Uzņēmums DANFOSS COMMERCIAL COMPRESSORS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī Frequency regulators, Speed regulator, Industrial maintenance audit, un mechanical workshop nozarēs. Tas atrodas Trévoux Cédex, Francija.

 7. GTD GETRIEBETECHNIK DESSAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GTD GETRIEBETECHNIK DESSAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Motoreduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Dessau-Roßlau, Vācija.

 8. DINAMIC OIL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DINAMIC OIL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas Karlsdorf-Neuthard, Vācija.

 9. LAFINTO AS

  Norvēģija

  Uzņēmums LAFINTO AS, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Bremzes, servobremzes un detaļas, Sajūgi, Riepas un piederumi, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Bremzes, servobremzes un detaļas, Sajūgi, un Riepas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Gressvik, Norvēģija.

 10. SEW - EURODRIVE

  Beļģija

  Uzņēmums SEW - EURODRIVE, gadā un darbojas Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarē. Tas darbojas arī special reducers, un Wireless transmission systems nozarēs. Tas atrodas Leuven, Beļģija.