• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • čuguna boileri

Rezultāti

Čuguna boileri - Imports eksports

 1. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguna krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Čuguna boileri, Uzņēmumu suvenīri, cast iron plates, pans, paella pans, pots and pans, non-stick pans, chestnut pans, un frying pans nozarēs. Tas atrodas Bila Tserkva, Kiev Region, Ukraina.

 2. CALDAIE MELGARI SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CALDAIE MELGARI SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskie boileri nozarē. Tas darbojas arī Čuguna boileri, steam boilers for industrial use, industrial boiler rentals, boiler rental, Čuguna boileri, steam accumulators, gas-fired boilers for industrial use, low-pressure boilers, un steam boilers for steel-works nozarēs. Tas atrodas Gadesco-Pieve Delmona, Itālija.

 3. IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE

  Vācija

  Uzņēmums IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas atrodas Sondershausen, Vācija.

 4. BENESSERE SRL

  Itālija

  Uzņēmums BENESSERE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī boilers, air conditioning, technical assistance, un boiler maintenance nozarēs. Tas atrodas Casaleone, Itālija.

 5. MENESTRINA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MENESTRINA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī tar and bitumen devils for road construction, un plants and equipment for mixing and emulsifying tar nozarēs. Tas atrodas Trento, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CENTROMETAL D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums CENTROMETAL D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī electric boilers nozarēs. Tas atrodas Macinec, Horvātija.

 2. DELLIS ETS

  Beļģija

  Uzņēmums DELLIS ETS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī Metāla tvertnes, Vides piesārņojuma likvidēšana - pakalpojumi, boilers for home use, Metāla tvertnes, Degassing, contractors, un Vides piesārņojuma likvidēšana - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Neuville, Beļģija.

 3. Z.P.H.U. OKSANA

  Polija

  Uzņēmums Z.P.H.U. OKSANA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī gas-fired boiler, un stoves nozarēs. Tas atrodas Pleszew, Polija.

 4. RIMA HEATING SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums RIMA HEATING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī wall-hung condensation boilers, gas-fired boiler, heating system, un hot water boiler nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. SC BELVEDERE 96 COMEX SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC BELVEDERE 96 COMEX SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekārtas un aprīkojums farmaceitiskajai rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Čuguna boileri, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Čuguna boileri, Ķīmija un farmācija - iepakošanas iekārtas, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, un Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 1. WÄRME SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums WÄRME SPOL. S R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi, Sūkņi, Siltummaiņi, Cauruļvadi un krāni gāzei, Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi, Sūkņi, Siltummaiņi, un Cauruļvadi un krāni gāzei nozarēs. Tas atrodas Brno , Čehija.

 2. ANTONÍN MÜLLER-MÜLLER A SPOL.

  Čehija

  Uzņēmums ANTONÍN MÜLLER-MÜLLER A SPOL., ir Multi-Category, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Santehnika - aprīkojums, Sanitārie cauruļvadi mājām, Čuguna boileri, Santehnika - aprīkojums, Sanitārie cauruļvadi mājām, un Čuguna boileri nozarēs. Tas atrodas Teplice , Čehija.

 1. WEIFANG JINHUAXIN ELECTRIC FURNACE MANUFACTURING CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums WEIFANG JINHUAXIN ELECTRIC FURNACE MANUFACTURING CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas atrodas Weifang, Ķīna.

 2. ZHONGHE FOUNDRY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHONGHE FOUNDRY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī cast iron fittings, un metal manhole covers for building nozarēs. Tas atrodas cangzhou, Ķīna.

 3. ROMAN DEL PRETE CLAUDIO C S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums ROMAN DEL PRETE CLAUDIO C S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie boileri, Sadzīves boileri, Rūpnieciskie boileri, un Sadzīves boileri nozarēs. Tas atrodas Cordenons, Itālija.

 4. TAMBORINI SERVICE

  Itālija

  Uzņēmums TAMBORINI SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Čuguna boileri, Rūpnieciskie boileri, Čuguna boileri, un Rūpnieciskie boileri nozarēs. Tas atrodas Varese, Itālija.

 5. PEROTTI REMO

  Itālija

  Uzņēmums PEROTTI REMO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī boilers for independent building heating systems, un boilers for centralised building heating systems nozarēs. Tas atrodas Pinerolo, Itālija.

 6. CAGLIERI CLIMA DI CAGLIERI LUIZ CONRADO

  Itālija

  Uzņēmums CAGLIERI CLIMA DI CAGLIERI LUIZ CONRADO, gadā un darbojas Rūpnieciskie boileri nozarē. Tas darbojas arī Čuguna boileri, Sadzīves boileri, Čuguna boileri, un Sadzīves boileri nozarēs. Tas atrodas Samone, Itālija.

 7. MANUTEN GAS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MANUTEN GAS S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie boileri, Sadzīves boileri, Rūpnieciskie boileri, un Sadzīves boileri nozarēs. Tas atrodas Casalecchio Di Reno, Itālija.

 8. A.T.A. SERVICE S.A.S. DI DEMARTINI EMANUELE MARCO

  Itālija

  Uzņēmums A.T.A. SERVICE S.A.S. DI DEMARTINI EMANUELE MARCO, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī boilers for communities nozarēs. Tas atrodas Rapallo, Itālija.

 1. BIELLA CLIMA

  Itālija

  Uzņēmums BIELLA CLIMA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Karsta gaisa ģeneratori nozarē. Tas darbojas arī Čuguna boileri, Rūpnieciskie degļi, Čuguna boileri, un Rūpnieciskie degļi nozarēs. Tas atrodas Biella, Itālija.

 2. TECNOBIOMA CALDAIE DI NEGRI ALESSANDRO & C.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOBIOMA CALDAIE DI NEGRI ALESSANDRO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī boilers for independent building heating systems nozarēs. Tas atrodas Rosignano Monferrato, Itālija.

 3. TECNOGAS

  Itālija

  Uzņēmums TECNOGAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Centrālapkures sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Čuguna boileri, Rūpnieciskie boileri, Čuguna boileri, un Rūpnieciskie boileri nozarēs. Tas atrodas Massa, Itālija.

 4. DITTA CORBELLI DI VIOLA LUCIA

  Itālija

  Uzņēmums DITTA CORBELLI DI VIOLA LUCIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie boileri, Sadzīves boileri, Rūpnieciskie boileri, un Sadzīves boileri nozarēs. Tas atrodas La Spezia, Itālija.

 5. BICALOR DI BONVINI ANDREA & BOARETTO ALESSANDRO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums BICALOR DI BONVINI ANDREA & BOARETTO ALESSANDRO S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums, Čuguna boileri, Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums, un Čuguna boileri nozarēs. Tas atrodas Caorso, Itālija.

 6. BLASCO MICHELE

  Itālija

  Uzņēmums BLASCO MICHELE, gadā un darbojas Santehniķi - celtniecības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Čuguna boileri, Rūpnieciskie boileri, Čuguna boileri, un Rūpnieciskie boileri nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 7. SERGIO BONZORNO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SERGIO BONZORNO S.N.C., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie degļi nozarē. Tas darbojas arī Čuguna boileri, Rūpnieciskie boileri, Čuguna boileri, un Rūpnieciskie boileri nozarēs. Tas atrodas Varese, Itālija.

 8. TERMOIDRAULICA STELLA - SOCIETA' IN ACCOMANDITA SEMPLICE DI FABIO PERINI & C.

  Itālija

  Uzņēmums TERMOIDRAULICA STELLA - SOCIETA' IN ACCOMANDITA SEMPLICE DI FABIO PERINI & C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums, Čuguna boileri, Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums, un Čuguna boileri nozarēs. Tas atrodas Trieste, Itālija.

 9. JONICA IMPIANTI

  Itālija

  Uzņēmums JONICA IMPIANTI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ugunsdrošība - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Čuguna boileri, Rūpnieciskie boileri, Čuguna boileri, un Rūpnieciskie boileri nozarēs. Tas atrodas Acireale, Itālija.

 10. TECNO TERM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNO TERM S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī boilers for industrial use, un gas-fired boilers for industrial use nozarēs. Tas atrodas Tribiano, Itālija.