• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. PLATROTEC

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PLATROTEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Thieux, Francija.

 2. ALPHAPLATRE

  Francija

  Uzņēmums ALPHAPLATRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ģipsis un ģipša izstrādājumi, Transportēšana - iekārtas un aprīkojums, Gypsum, Ģipsis un ģipša izstrādājumi, baking oven, un Transportēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Verrieres En Anjou, Francija.

 3. TORYAP GRUP

  Turcija

  Uzņēmums TORYAP GRUP, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. DMT DISTRIBUTION

  Alžīrija

  Uzņēmums DMT DISTRIBUTION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī concrete-mixing units, shotcreting for concrete and mortars, un lime granite nozarēs. Tas atrodas Oran, Alžīrija.

 5. PORTUGAL-NATURA

  Portugāle

  Uzņēmums PORTUGAL-NATURA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Selho. S. Jorge Pevidém, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ERISIM A.S.

  Turcija

  Uzņēmums ERISIM A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. EIWA LEHM

  Vācija

  Uzņēmums EIWA LEHM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bisterschied, Vācija.

 3. BIG INSAN KAYNAKLARI

  Turcija

  Uzņēmums BIG INSAN KAYNAKLARI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Elektroenerģijas ražošana nozarē. Tas darbojas arī Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Elektroenerģijas avoti, artificial breathing apparatus, wholesale of heating materials, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un Elektroenerģijas avoti nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. BATTIFERRO DI MANIAGO

  Itālija

  Uzņēmums BATTIFERRO DI MANIAGO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Maniago, Itālija.

 5. DECOTANGER, SARL

  Maroka

  Uzņēmums DECOTANGER, SARL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī single-layer mortar, un painting nozarēs. Tas atrodas Tanger, Maroka.

 1. RIGHES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RIGHES S.R.L., gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sedico, Itālija.

 2. LOMAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LOMAR S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 1. IDROFITTINGS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IDROFITTINGS S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Santa Maria La Carita', Itālija.

 2. G.S.G. GLOBAL SERVIZI GENERALI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums G.S.G. GLOBAL SERVIZI GENERALI S.R.L., gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Imperia, Itālija.

 3. HEBEI LVJOE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI LVJOE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Shijiazhuang, Ķīna.

 4. DI.MA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DI.MA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Rozzano, Itālija.

 5. STORRI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums STORRI S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Arezzo, Itālija.

 6. COMMET NOLEGGIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COMMET NOLEGGIO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Alessandria, Itālija.

 7. PUGLIA LEGNAMI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PUGLIA LEGNAMI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Apricena, Itālija.

 8. EXCELLENT (HONG KONG) LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums EXCELLENT (HONG KONG) LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Guang Dong, Ķīna.

 1. HENAN WANDA CHEMICAL EQUIPMENT CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums HENAN WANDA CHEMICAL EQUIPMENT CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 2. TIESSE SERVIZI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TIESSE SERVIZI S.R.L., gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Firenze, Itālija.

 3. PAC CNC MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums PAC CNC MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī cnc tools nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. MONTATO OLIVIA

  Itālija

  Uzņēmums MONTATO OLIVIA, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Este, Itālija.

 5. EDIL - SER S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EDIL - SER S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Serravalle Sesia, Itālija.

 6. DYWIT

  Itālija

  Uzņēmums DYWIT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Cusago, Itālija.

 7. S.I.R.I. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums S.I.R.I. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 8. BUTTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BUTTI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Cisano Bergamasco, Itālija.

 9. AUSONIA NANUTTI BELTRAME S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums AUSONIA NANUTTI BELTRAME S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Maniago, Itālija.

 10. SPITTEX ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SPITTEX ITALIA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Ģipsis un ģipša izstrādājumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bari, Itālija.