• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • īpašs čuguns

Rezultāti

Īpašs čuguns - Imports eksports

 1. IRAZINC SL

  Spānija

  Uzņēmums IRAZINC SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī Īpaša un kvalitatīva tērauda lietņi, zinc, un Īpaša un kvalitatīva tērauda lietņi nozarēs. Tas atrodas Erandiogoikoa (erandio)-Bizkaia, Spānija.

 2. ELECTROACEROS SA

  Spānija

  Uzņēmums ELECTROACEROS SA, gadā un darbojas Tērauda liešana nozarē. Tas darbojas arī Īpašs čuguns, ferrous metal and alloy machining, steel and alloys, Īpašs čuguns, un moulding nozarēs. Tas atrodas Pamplona-Navarra, Spānija.

 3. FONDERIE E OFFICINE MECCANICHE TACCONI SPA

  Itālija

  Uzņēmums FONDERIE E OFFICINE MECCANICHE TACCONI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu formēšana, sferoid iron casting, spheroidal cast iron, Tērauda un metālu formēšana, un foundry nozarēs. Tas atrodas Santa Maria Degli Angeli-Assisi, Itālija.

 4. FONDERIE MORA GAVARDO SPA

  Itālija

  Uzņēmums FONDERIE MORA GAVARDO SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Īpašs čuguns, Tērauda liešana, Īpašs čuguns, un Tērauda liešana nozarēs. Tas atrodas Gavardo, Itālija.

 5. VDM GIESSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums VDM GIESSTECHNIK GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī stainless steel, turned small parts, flanges, un Stainless steel flanges nozarēs. Tas atrodas Schüttorf, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TEKDOKSAN FOUNDRY

  Turcija

  Uzņēmums TEKDOKSAN FOUNDRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī manhole covers nozarēs. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 2. FONDERIE D'ABILLY

  Francija

  Uzņēmums FONDERIE D'ABILLY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Īpašs čuguns, Rūdīšanas krāsnis, Īpašs čuguns, un Rūdīšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Abilly, Francija.

 3. FONDERIES DE SOUGLAND

  Francija

  Uzņēmums FONDERIES DE SOUGLAND, ir Multi-Category, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī Īpaša un kvalitatīva tērauda lietņi, hardened steel, steel, Alloy cast iron, un Īpaša un kvalitatīva tērauda lietņi nozarēs. Tas atrodas Saint Michel, Francija.

 4. SOCIETE NOUVELLE DES FONDERIES ET ALELIERS SALIN

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE NOUVELLE DES FONDERIES ET ALELIERS SALIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Īpašs čuguns, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Īpašs čuguns, steel moulding, un Finishing work on metals nozarēs. Tas atrodas Dammarie-Sur-Saulx, Francija.

 5. NIKOPOL CRANE AND MACHINERY PLANT

  Ukraina

  Uzņēmums NIKOPOL CRANE AND MACHINERY PLANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas atrodas Nikopol, Dnepropetrovsk, Ukraina.

 1. DOGANCI DOKUM

  Turcija

  Uzņēmums DOGANCI DOKUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī grey cast iron, spheroidal cast iron, un steel moulding nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. NDC FOUNDRY

  Francija

  Uzņēmums NDC FOUNDRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas atrodas Rochefort-sur-mer, Francija.

 1. INDUSA ASESORES, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums INDUSA ASESORES, S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas atrodas Salinas. Castrillon. Asturias. Spain, Spānija.

 2. U.C.B. FRANCE

  Francija

  Uzņēmums U.C.B. FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Īpašs čuguns, pig iron, Īpašs čuguns, un international metal trading nozarēs. Tas atrodas Communay, Francija.

 3. BUTTONS BESTELLEN BEI DEN BUTTONPROFIS.CH

  Austrija

  Uzņēmums BUTTONS BESTELLEN BEI DEN BUTTONPROFIS.CH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī Ceļa zīmes un plāksnes, Papīrs - kancelejas preces, Biroja piederumi, Dāvanas, suvenīri un reklāmas priekšmeti, Ceļa zīmes un plāksnes, Papīrs - kancelejas preces, Biroja piederumi, un Dāvanas, suvenīri un reklāmas priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Sankt Veit An Der Glan, Austrija.

 4. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Francija

  Uzņēmums LA FONDERIE CHAROLLAISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, Kaļamais čuguns, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, un Kaļamais čuguns nozarēs. Tas atrodas Genelard, Francija.

 5. PRIVATE JOINT STOCK COMPANY METALYT

  Ukraina

  Uzņēmums PRIVATE JOINT STOCK COMPANY METALYT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas atrodas Kirovograd, Ukraina.

 6. FONDERIE GHIRINGHELLI SRL

  Itālija

  Uzņēmums FONDERIE GHIRINGHELLI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī nodular cast iron electric foundry nozarēs. Tas atrodas Besnate, Itālija.

 7. WB WHITE FOUNDRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WB WHITE FOUNDRY, gadā un darbojas Čuguns - izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvi čuguna izstrādājumi, Īpašs čuguns, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Caurules un cauruļvadi - čuguns, Dekoratīvi čuguna izstrādājumi, Īpašs čuguns, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Brighouse, Apvienotā Karaliste.

 8. SACHSEN GUSS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SACHSEN GUSS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, Dārgmetāli un īpaši metāli, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, un Dārgmetāli un īpaši metāli nozarēs. Tas atrodas Chemnitz, Vācija.

 1. COOLE BUTTONS AUS ÖSTERREICH

  Austrija

  Uzņēmums COOLE BUTTONS AUS ÖSTERREICH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī Ceļa zīmes un plāksnes, Papīrs - kancelejas preces, Biroja piederumi, Dāvanas, suvenīri un reklāmas priekšmeti, Ceļa zīmes un plāksnes, Papīrs - kancelejas preces, Biroja piederumi, un Dāvanas, suvenīri un reklāmas priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Strannersdorf, Austrija.

 2. BILBOBUL STAINLESS STEEL CASTING

  Spānija

  Uzņēmums BILBOBUL STAINLESS STEEL CASTING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas atrodas Arrigorriaga, Spānija.

 3. DMT TEKNIK

  Turcija

  Uzņēmums DMT TEKNIK, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas atrodas Karatay/Konya, Turcija.

 4. FUMOAL 96, SL.

  Spānija

  Uzņēmums FUMOAL 96, SL., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas atrodas Sentmenat (barcelona), Spānija.

 5. GARFELLA CARSI SL

  Spānija

  Uzņēmums GARFELLA CARSI SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 6. ALLROUND BUTTONS HÄSELI & HILTI GMBH

  Šveice

  Uzņēmums ALLROUND BUTTONS HÄSELI & HILTI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī Ceļa zīmes un plāksnes, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Papīrs - kancelejas preces, Biroja piederumi, Ceļa zīmes un plāksnes, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Papīrs - kancelejas preces, un Biroja piederumi nozarēs. Tas atrodas Basel, Šveice.

 7. KARL NITSCH GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums KARL NITSCH GESELLSCHAFT M.B.H., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 8. FACCO METALLGUSS & SCHILDERFABRIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FACCO METALLGUSS & SCHILDERFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī Autoceļu satiksmes zīmes, Ceļa zīmes un plāksnes, Autoceļu satiksmes zīmes, un Ceļa zīmes un plāksnes nozarēs. Tas atrodas Kehl, Vācija.

 9. MDZ DÖKÜM LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums MDZ DÖKÜM LTD.ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī Cast iron street furniture, machinery and equipment for producing reinforced concrete and cement articles, forged steels, un valves nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 10. EJ ITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums EJ ITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī cast iron foundry, un spheroidal graphite cast iron manhole covers nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.