• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ķēdes - plastmasa

Rezultāti

Ķēdes - plastmasa - Imports eksports

 1. ITALSTAMPI

  Itālija

  Verified by europages badge

  ITALSTAMPI has, since 1981, been designing and manufacturing dies, moulding plastic materials and stamping small metal pieces. Its modern premises cover a 9, 000m² surface area, 5, 000 m² of which is covered. The indepth knowledge, professionalism, production automation, rapid response to client requirements are the company's key components of success that have enabled it to maintain constant growth over the years.

 2. O.C.S.A. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums O.C.S.A. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Senago, Itālija.

 3. GELBER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GELBER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Burbach, Vācija.

 4. THENAR SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums THENAR SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiprinājumi, indexed handle, knobs, plastic knobs, Metāla stiprinājumi, clamp levers, fastening articles, handles, un pressure foot nozarēs. Tas atrodas Correggio, Itālija.

 5. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kabeļi - piederumi nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Ķēdes - piederumi, Stieples atsperes, Ķēdes - plastmasa, Ķēdes - piederumi, bent wire parts, Stainless wire ropes, Compression springs, un Link chains nozarēs. Tas atrodas Monheim, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HABASIT GMBH

  Austrija

  Uzņēmums HABASIT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 2. DÖRNER & HELMER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DÖRNER & HELMER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Urmitz, Vācija.

 3. MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU

  Šveice

  Uzņēmums MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Hasle-Rüegsau, Šveice.

 4. MURRPLASTIK AG

  Šveice

  Uzņēmums MURRPLASTIK AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Willisdorf, Šveice.

 5. EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC

  Itālija

  Uzņēmums EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, pressure moulding, injection moulding, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, un moulding of plastic materials nozarēs. Tas atrodas Carate Brianza, Itālija.

 1. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - dzelzs un tērauds nozarē. Tas darbojas arī Transportieru ķēdes, Ķēdes, Ķēdes - plastmasa, Transportieru ķēdes, Ķēdes, Ķēdes - plastmasa, un mechanical chain transporters for handling merchandise nozarēs. Tas atrodas Iserlohn, Vācija.

 2. HELVOET

  Beļģija

  Uzņēmums HELVOET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Ķēdes - plastmasa, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, car spare parts, un Plastic components nozarēs. Tas atrodas Lommel, Beļģija.

 1. ACCADIPLAST SRL

  Itālija

  Uzņēmums ACCADIPLAST SRL, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Plastmasa ar armatūru - atliešana, plastic material processing, plastic moulding, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, un Plastmasa ar armatūru - atliešana nozarēs. Tas atrodas Bassano del Grappa (VI), Itālija.

 2. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  Itālija

  Uzņēmums CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - piederumi, Ķēdes, Ķēdes - dzelzs un tērauds, Ķēdes - izgatavošana pēc pasūtījuma, Ķēdes - piederumi, Ķēdes, Ķēdes - dzelzs un tērauds, un Ķēdes - izgatavošana pēc pasūtījuma nozarēs. Tas atrodas Cadriano Di Granarolo (Bo), Itālija.

 3. RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN

  Vācija

  Uzņēmums RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības transportlīdzekļi, un Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Kreuztal, Vācija.

 4. FHP VILEDA

  Beļģija

  Uzņēmums FHP VILEDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Tīrīšana un apkope - piederumi, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Ķēdes - plastmasa, Tīrīšana un apkope - piederumi, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, un Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Verviers, Beļģija.

 5. DINAMIC BENELUX

  Beļģija

  Uzņēmums DINAMIC BENELUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - iepakojums, Plastmasa - iepakojums, un food packaging nozarēs. Tas atrodas Aalst, Beļģija.

 6. MACCHI PLAST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MACCHI PLAST S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Locate Varesino, Itālija.

 7. GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī rubber chains, un spare parts nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 8. JUNIOR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums JUNIOR S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Casale Monferrato, Itālija.

 1. LANSON S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LANSON S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Plastmasas materiālu liešana, Ķēdes - plastmasa, un Plastmasas materiālu liešana nozarēs. Tas atrodas Besozzo, Itālija.

 2. PLASTIK STAMP DI BELLODI LINO E C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums PLASTIK STAMP DI BELLODI LINO E C. S.N.C., gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Cento, Itālija.

 3. D.B. EMME

  Itālija

  Uzņēmums D.B. EMME, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Plastmasas materiālu liešana, Ķēdes - plastmasa, un Plastmasas materiālu liešana nozarēs. Tas atrodas Calderara Di Reno, Itālija.

 4. ROTOTECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ROTOTECH S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas San Gillio, Itālija.

 5. AQUA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums AQUA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Baseini - ierīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas San Martino In Rio, Itālija.

 6. STS TECNOPOLIMERI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums STS TECNOPOLIMERI S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Jesi, Itālija.

 7. NOVAPLAST S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums NOVAPLAST S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Orciano Pisano, Itālija.

 8. EDOX S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EDOX S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Santena, Itālija.

 9. A.Z. PLAST DI BINDA RICCARDO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums A.Z. PLAST DI BINDA RICCARDO & C. S.N.C., gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Plastmasa ar armatūru - atliešana, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, un Plastmasa ar armatūru - atliešana nozarēs. Tas atrodas Cuveglio, Itālija.

 10. AB - PLAST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AB - PLAST S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Canonica D'adda, Itālija.