• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ķēdes - plastmasa

Rezultāti

Ķēdes - plastmasa - Imports eksports

 1. ITALSTAMPI

  Itālija

  Verified by europages badge

  ITALSTAMPI has, since 1981, been designing and manufacturing dies, moulding plastic materials and stamping small metal pieces. Its modern premises cover a 9, 000m² surface area, 5, 000 m² of which is covered. The indepth knowledge, professionalism, production automation, rapid response to client requirements are the company's key components of success that have enabled it to maintain constant growth over the years.

 2. THENAR SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums THENAR SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiprinājumi, indexed handle, knobs, plastic knobs, Metāla stiprinājumi, clamp levers, fastening articles, handles, un pressure foot nozarēs. Tas atrodas Correggio, Itālija.

 3. O.C.S.A. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums O.C.S.A. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Senago, Itālija.

 4. GELBER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GELBER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Burbach, Vācija.

 5. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kabeļi - piederumi nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Ķēdes - piederumi, Stieples atsperes, Ķēdes - plastmasa, Ķēdes - piederumi, bent wire parts, Stainless wire ropes, Compression springs, un Link chains nozarēs. Tas atrodas Monheim, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DÖRNER & HELMER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DÖRNER & HELMER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Urmitz, Vācija.

 2. HABASIT GMBH

  Austrija

  Uzņēmums HABASIT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 3. MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU

  Šveice

  Uzņēmums MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Hasle-Rüegsau, Šveice.

 4. MURRPLASTIK AG

  Šveice

  Uzņēmums MURRPLASTIK AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas atrodas Willisdorf, Šveice.

 5. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - dzelzs un tērauds nozarē. Tas darbojas arī Transportieru ķēdes, Ķēdes, Ķēdes - plastmasa, Transportieru ķēdes, Ķēdes, Ķēdes - plastmasa, un mechanical chain transporters for handling merchandise nozarēs. Tas atrodas Iserlohn, Vācija.

 1. HELVOET

  Beļģija

  Uzņēmums HELVOET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Ķēdes - plastmasa, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, car spare parts, un Plastic components nozarēs. Tas atrodas Lommel, Beļģija.

 2. EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC

  Itālija

  Uzņēmums EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, pressure moulding, injection moulding, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, un moulding of plastic materials nozarēs. Tas atrodas Carate Brianza, Itālija.

 1. RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN

  Vācija

  Uzņēmums RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Riteņi, ritentiņi un skrituļi, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības transportlīdzekļi, un Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Kreuztal, Vācija.

 2. FHP VILEDA

  Beļģija

  Uzņēmums FHP VILEDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Tīrīšana un apkope - piederumi, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Ķēdes - plastmasa, Tīrīšana un apkope - piederumi, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, un Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Verviers, Beļģija.

 3. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  Itālija

  Uzņēmums CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - piederumi, Ķēdes, Ķēdes - dzelzs un tērauds, Ķēdes - izgatavošana pēc pasūtījuma, Ķēdes - piederumi, Ķēdes, Ķēdes - dzelzs un tērauds, un Ķēdes - izgatavošana pēc pasūtījuma nozarēs. Tas atrodas Cadriano Di Granarolo (Bo), Itālija.

 4. ACCADIPLAST SRL

  Itālija

  Uzņēmums ACCADIPLAST SRL, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Plastmasa ar armatūru - atliešana, plastic material processing, plastic moulding, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, un Plastmasa ar armatūru - atliešana nozarēs. Tas atrodas Bassano del Grappa (VI), Itālija.

 5. DINAMIC BENELUX

  Beļģija

  Uzņēmums DINAMIC BENELUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - iepakojums, Plastmasa - iepakojums, un food packaging nozarēs. Tas atrodas Aalst, Beļģija.

 6. MACCHI PLAST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MACCHI PLAST S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Locate Varesino, Itālija.

 7. GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes - plastmasa nozarē. Tas darbojas arī rubber chains, un spare parts nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 8. SPAL AUTOMOTIVE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SPAL AUTOMOTIVE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Correggio, Itālija.

 1. CATENE ING. NEGRI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CATENE ING. NEGRI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķēdes nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - varš, Ķēdes - plastmasa, Ķēdes - varš, un Ķēdes - plastmasa nozarēs. Tas atrodas Caponago, Itālija.

 2. TEKSAE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TEKSAE S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Castiglione Delle Stiviere, Itālija.

 3. PLASTOPRES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PLASTOPRES S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Cornate D'adda, Itālija.

 4. DELTA PLASTIK

  Itālija

  Uzņēmums DELTA PLASTIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Barberino Tavarnelle, Itālija.

 5. G.B. PLAST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums G.B. PLAST S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas San Benedetto Val Di Sambro, Itālija.

 6. PLASTIROMA

  Itālija

  Uzņēmums PLASTIROMA, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Guidonia Montecelio, Itālija.

 7. DALMASS PLASTIK

  Itālija

  Uzņēmums DALMASS PLASTIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Montecchio Maggiore, Itālija.

 8. MECPLAST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MECPLAST S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Manzano, Itālija.

 9. LP ITALIANA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums LP ITALIANA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Gumijas un plastmasas iesmidzināšana, Ķēdes - plastmasa, un Gumijas un plastmasas iesmidzināšana nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 10. D.B. EMME

  Itālija

  Uzņēmums D.B. EMME, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Veidnes plastmasai un gumijai nozarē. Tas darbojas arī Ķēdes - plastmasa, Plastmasas materiālu liešana, Ķēdes - plastmasa, un Plastmasas materiālu liešana nozarēs. Tas atrodas Calderara Di Reno, Itālija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas