• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ķīmiskie katalizatori

Rezultāti

Ķīmiskie katalizatori - Imports eksports

 1. ABCR GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  abcr. Good chemistry. Our service makes all the difference. abcr is your full service provider for the production and distribution, research and development of organic, inorganic and organometallic chemicals – more than 260, 000 products are available in our online catalogue and web shop; just choose and order. You want synthesis? No problem! Our R&D team synthesises chemicals at your request. abcr labs – speciality chemicals produced in-house. With abcr labs, you can rely on the quality of special chemicals made in-house which we produce in Europe for the international market. With a production area of 6000 square metres, an international team of experienced chemists offers you expertise in the research and development of syntheses, production development and scale-up through to production maturity in large quantities. For production from kilos through to tons, you have access to laboratories and systems with reactors in a wide range of sizes.

 2. VESTA CHEMICALS BV

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VESTA CHEMICALS BV, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Aerogel, Azo Initiators, Azobisisobutyronitrile, Organic Peroxides, Benzoyl Peroxide, dicumyl peroxide, un Phase Transfer Catalysts nozarēs. Tas atrodas Zwolle, Nīderlande.

 3. NORDMANN, RASSMANN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NORDMANN, RASSMANN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 4. NANOCOM LLC

  Rusija

  Nanocom LLC ir augstas veiktspējas tehnoloģiju attīstītājs kvazikristāliskā pulvera (QC) AlCuFe sintēzei; AlCuFe + B; AlCuFe + Si attīsta rūpniecisko ražošanu un QC ieviešanu dažādās jomās. Kvazikristāliskā pulvera Al-Cu-Fe lietošana: Polimēru un elastomēru pildviela, lai uzlabotu fizikālās, mehāniskās un berzes īpašības, nodilumizturību, hidrofobitāti un saķeri. Ievērojams nodilumizturības pieaugums teflonā (PTFE), polifenilēna sulfīdā (PPS); 3D drukāšanai izmantoto polimēru pulveru pildviela, selektīvās lāzera saķepināšanas (SLS) piedevu ražošana; Jaunu kompozītmateriālu un sakausējumu izstrāde ar uzlabotām īpašībām salīdzinājumā ar oriģinālu; Samazināt berzes zudumus, palielināt agregātu un mezglu kalpošanas laiku, palielināt energoefektivitāti un samazināt enerģijas patēriņu iekārtām kā piedevu mehānismu eļļošanas sistēmās; Pārklājumu veidošana: anti-berze, nelipīga, anti-stick, hidrofobiska, samazinot cauruļu un konteineru nosēdumu līmeni un izdedžus; Jaunu katalizatoru izstrāde metanola tvaika reformēšanai un jaunu ūdeņraža uzglabāšanas sistēmu izveide; Efektīvāku litija jonu akumulatoru anodu izgatavošana; Saules paneļu efektivitātes palielināšana; Hlorellas augšanas bioaktivators, antibakteriāli materiāli. Nanocom pieder ražošanas metodes patents. Ir iespējama 100 g pulvera izmēģinājuma piegāde testēšanai. https: //quasicrystal.eu/

 5. ETI SODA

  Turcija

  Uzņēmums ETI SODA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas darbojas arī sodium bicarbonate, un Hydrogen peroxide nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. YUANYING INDUSTRY LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums YUANYING INDUSTRY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas darbojas arī Activated alumina, activated carbon, un silica gel nozarēs. Tas atrodas Pingxiang, Jiangxi, Ķīna.

 2. REDKIN LUFTREINIGUNG

  Vācija

  Uzņēmums REDKIN LUFTREINIGUNG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Ebersberg, Vācija.

 3. PINGXIANG BAISHENG CHEMICAL PACKING CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums PINGXIANG BAISHENG CHEMICAL PACKING CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Pingxiang, Ķīna.

 4. NINGGUO LONG DAY CHEMICAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NINGGUO LONG DAY CHEMICAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, surfactants, Chemicals, chemical product, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Ningguo, Ķīna.

 5. DAVANA OIL BRM MARKETING

  Indija

  Uzņēmums DAVANA OIL BRM MARKETING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas darbojas arī essential oils nozarēs. Tas atrodas mulbagal, Indija.

 1. GOLD SRCA INDUSTRY

  Vācija

  Uzņēmums GOLD SRCA INDUSTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 2. PHU KATMET

  Polija

  Uzņēmums PHU KATMET, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas darbojas arī catalysts, Buying used car catalysts, un catalysers for vehicles nozarēs. Tas atrodas Inowrocław, Polija.

 1. AIREDALE CHEMICAL COMPANY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AIREDALE CHEMICAL COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas darbojas arī dyes nozarēs. Tas atrodas Keighley, Apvienotā Karaliste.

 2. SHANGHAI TAIKANG ADVANCED MATERIAL LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI TAIKANG ADVANCED MATERIAL LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 3. SOLVAY

  Beļģija

  Uzņēmums SOLVAY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, Hydrogen peroxide, calcium chloride, Ķīmiskie katalizatori, un caustic soda nozarēs. Tas atrodas BRUSSELS, Beļģija.

 4. HAWACH SCIENTIFIC CO., LTD

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums HAWACH SCIENTIFIC CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Detroit, Amerikas Savienotās Valstis.

 5. QINGDAO TOPLIT INDUSTRY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO TOPLIT INDUSTRY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 6. GUANGZHOU A&J AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GUANGZHOU A&J AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Guangzhou, Ķīna.

 7. DNF CO., LTD.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums DNF CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aktīvās elektronikas komponenti nozarē. Tas darbojas arī Pusvadītāji, Ķīmiskie katalizatori, Pusvadītāji, Ķīmiskie katalizatori, electronic materials and components, un electrodes nozarēs. Tas atrodas DAEJEON, Dienvidkoreja.

 8. ANCHOR ORGANIC

  Indija

  Uzņēmums ANCHOR ORGANIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zobu higiēnas pamata izstrādājumi un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Pretkorozijas līdzekļi, Ķīmiskie katalizatori, Dārgmetālu pulveris, organic acid salts, Pretkorozijas līdzekļi, Ķīmiskie katalizatori, un Dārgmetālu pulveris nozarēs. Tas atrodas Mumbai, Indija.

 1. ZHICHENG CELLULOSE CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ZHICHENG CELLULOSE CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Jinzhou, Ķīna.

 2. SHANGHAI BRIDGE INTERNATIONAL TRADING CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI BRIDGE INTERNATIONAL TRADING CO., LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 3. DS AUTO SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums DS AUTO SP. Z O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Chrzanów, Pogorzyce, Polija.

 4. AGILENT TECHNOLOGIES APS

  Dānija

  Uzņēmums AGILENT TECHNOLOGIES APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noplūdes detektori nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, spectroscopes, vacuum systems and components, Vacuum pumps, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Hørsholm, Dānija.

 5. SHANGHAI PENGKAI CHEMICAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI PENGKAI CHEMICAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 6. VWR INTERNATIONAL

  Beļģija

  Uzņēmums VWR INTERNATIONAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas darbojas arī Ūdens analīze - aprīkojums, Zinātnes un tehnikas laboratorijas - mācību līdzekļi, furniture workshop, Ūdens analīze - aprīkojums, Water analysis-equipment, un Zinātnes un tehnikas laboratorijas - mācību līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Leuven, Beļģija.

 7. WEIFANGZHONGHENG

  Ķīna

  Uzņēmums WEIFANGZHONGHENG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Weifang, Ķīna.

 8. SOHACO

  Francija

  Uzņēmums SOHACO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas atrodas Santeny, Francija.

 9. BIO-RAD LABORATORIES

  Beļģija

  Uzņēmums BIO-RAD LABORATORIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, Ķīmiskie katalizatori, un Chemical products nozarēs. Tas atrodas Eke, Beļģija.

 10. JB CHEMICAL & PHARMACEUTICALS LTD

  Spānija

  Uzņēmums JB CHEMICAL & PHARMACEUTICALS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiskie katalizatori nozarē. Tas darbojas arī engineering studies and engineering for electric power plants, agri-food chemical analysis, un chemical additives for the food and canning industry nozarēs. Tas atrodas Alameda, Spānija.