• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ķidas

Rezultāti

Ķidas - Imports eksports

 1. FRAMA SRL

  Itālija

  Uzņēmums FRAMA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas darbojas arī gastronomic product nozarēs. Tas atrodas Scandicci, Itālija.

 2. SARL GUIRAUD DISTRIBUTION

  Francija

  Uzņēmums SARL GUIRAUD DISTRIBUTION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas darbojas arī natural entrails nozarēs. Tas atrodas Aussillon, Francija.

 3. XULU MEAT AND EXPORTS (PTY) LTD

  Dienvidāfrika

  Uzņēmums XULU MEAT AND EXPORTS (PTY) LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, chicken, Ķidas, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un turkey nozarēs. Tas atrodas Durban,, Dienvidāfrika.

 4. PRODAL

  Francija

  Uzņēmums PRODAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas atrodas Rungis Cedex, Francija.

 5. OSAL TRADING S.L

  Spānija

  Uzņēmums OSAL TRADING S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas atrodas Marbella, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. YUNCHENG HONGYE CASING CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums YUNCHENG HONGYE CASING CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas atrodas Heze, Ķīna.

 2. NANTONG RENSHOU FOODS CDO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NANTONG RENSHOU FOODS CDO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas atrodas Rugao, Ķīna.

 3. GAP IRRIGATION

  Turcija

  Uzņēmums GAP IRRIGATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, pipe, sprinkler, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Shanliurfa, Turcija.

 4. ETS MAURI MAX

  Francija

  Uzņēmums ETS MAURI MAX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas atrodas Paulhan, Francija.

 5. METRAS SAS

  Francija

  Uzņēmums METRAS SAS, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Marseille, Francija.

 1. EMILTRIP SRL

  Itālija

  Uzņēmums EMILTRIP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas darbojas arī fresh entrails, lampredotto, un natural entrails nozarēs. Tas atrodas Finale Emilia, Itālija.

 2. NANTONG YOULONG CASINGS & FOOD CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NANTONG YOULONG CASINGS & FOOD CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas darbojas arī casings for the butchery industry nozarēs. Tas atrodas Nantong, Ķīna.

 1. DISCARGA

  Spānija

  Uzņēmums DISCARGA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas darbojas arī meats nozarēs. Tas atrodas Silleda, Spānija.

 2. FERRARI TRIPPA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FERRARI TRIPPA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas darbojas arī tripe nozarēs. Tas atrodas Cavriago, Itālija.

 3. HS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums HS S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Carre', Itālija.

 4. BLANCASINGS INDUSTRIALE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BLANCASINGS INDUSTRIALE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, raw cowhide, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Tribiano, Itālija.

 5. GUILLA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GUILLA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Vercelli, Itālija.

 6. PEKRAPOL SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PEKRAPOL SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas atrodas Swiecie, Polija.

 7. ALCOR ( S.R.L. )

  Itālija

  Uzņēmums ALCOR ( S.R.L. ), gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, Rūpnieciskās ziežvielas, Ķidas, un Rūpnieciskās ziežvielas nozarēs. Tas atrodas Viadana, Itālija.

 8. RENNA (S.R.L.)

  Itālija

  Uzņēmums RENNA (S.R.L.), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, Sieri, Ķidas, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Fasano (Br), Itālija.

 1. RICHELDI (S.P.A.)

  Itālija

  Uzņēmums RICHELDI (S.P.A.), ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 2. VARANI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VARANI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Castelplanio, Itālija.

 3. BASSETTO ANGELO S.N.C. DI BASSETTO ANDREA, PAOLO E SIMONE

  Itālija

  Uzņēmums BASSETTO ANGELO S.N.C. DI BASSETTO ANDREA, PAOLO E SIMONE, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, entrails, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Cornedo Vicentino, Itālija.

 4. SANDRI ALIMENTARE

  Itālija

  Uzņēmums SANDRI ALIMENTARE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Bertinoro, Itālija.

 5. L.E.S.A. S.N.C. DI DI ROBERTO M. & C.

  Itālija

  Uzņēmums L.E.S.A. S.N.C. DI DI ROBERTO M. & C., gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas San Valentino In Abruzzo Citeriore, Itālija.

 6. MONDIAL BUDELLA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MONDIAL BUDELLA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Offanengo, Itālija.

 7. VARANI ANGELO

  Itālija

  Uzņēmums VARANI ANGELO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Serra San Quirico, Itālija.

 8. AIROLDI LUIGI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AIROLDI LUIGI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Treviglio, Itālija.

 9. IRBUR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IRBUR S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Subprodukti nozarē. Tas darbojas arī Ķidas, bed bases, un Ķidas nozarēs. Tas atrodas Lugo, Itālija.

 10. LA VIGNA

  Itālija

  Uzņēmums LA VIGNA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķidas nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Sieri, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Gorla Minore (Va), Itālija.