• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ķiploki

Rezultāti

Ķiploki - Imports eksports

 1. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL was founded in 2020 and is based in Asnières Sur Seine, France. We are specialised in the import-export of food products, namely garlic, turnips, oranges, olive oil, wine, etc. The agrifood produces consumer goods from products farming and breeding. products like yoghurts, cheese, frozen dishes, pâté, chocolate and other confectionery from these companies. Feel free to contact us for more information.

 2. L'ÉTUVERIE

  Francija

  Verified by europages badge

  French grower of high quality organic black garlic. Specialist in black garlic, all products are organic and grown here on the farm, and use packaging that respects the environment. Constantly on the lookout for innovations, all ingredients are painstakingly selected in line with the L’Etuverie's exacting standards. Our all-organic black garlic products: whole head, peeled cloves, paste, honey, mustard, beer, liquid extract, infusions, aperitif biscuits.

 3. GB EXPORT INTERNATIONAL BV

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GB EXPORT INTERNATIONAL BV, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kartupeļi nozarē. Tas darbojas arī Ķiploki, Lauksaimniecība - imports, eksports, Augi medicīnā, medical herbs, Ķiploki, Lauksaimniecība - imports, eksports, Augi medicīnā, coffee beans, un cinnamon nozarēs. Tas atrodas Nazareth, Beļģija.

 4. HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HAMBURGER GEWÜRZ-MÜHLE HERMANN SCHULZ GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L.

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī Augļi, onions, purple garlic, red garlic, Augļi, garlic wholesaler, onion wholesaler, un garlic and onion from jaen nozarēs. Tas atrodas Jamilena (jaén), Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PASTACALDI & C. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PASTACALDI & C. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas atrodas Signa, Itālija.

 2. AJOS GALLARDO

  Spānija

  Uzņēmums AJOS GALLARDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, garlic, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, red garlic, un Dārzkopība nozarēs. Tas atrodas Jamilena-Jaén, Spānija.

 3. AJOS MAJITO GOMEZ

  Spānija

  Uzņēmums AJOS MAJITO GOMEZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī peeled garlic, distributors of fresh vegetables, fruit and vegetable wholesaler, un export of vegetables nozarēs. Tas atrodas Las Pedroñeras, Spānija.

 4. AJOS PITIRRI

  Spānija

  Uzņēmums AJOS PITIRRI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas atrodas Portillo-Valladolid, Spānija.

 5. AMEFRUITS SL

  Spānija

  Uzņēmums AMEFRUITS SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Ķiploki, Citrusaugļi, Ķiploki, Citrusaugļi, lemons, un garlic bulbs nozarēs. Tas atrodas Bigastro-Alicante, Spānija.

 1. YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums YANTAI EVERSUN FOOD CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas atrodas Yantai, Shandong, Ķīna.

 2. NEROSANO BIOTEK SRL

  Itālija

  Uzņēmums NEROSANO BIOTEK SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī controlled fermentation nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 1. COOPERATIVA EXTREMEÑA DE AJOS DE ACEUCHAL, S.COOP.

  Spānija

  Uzņēmums COOPERATIVA EXTREMEÑA DE AJOS DE ACEUCHAL, S.COOP., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī garlic stripper nozarēs. Tas atrodas Aceuchal, Badajoz, Spānija.

 2. FRESH & DRY GARLIC

  Spānija

  Uzņēmums FRESH & DRY GARLIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, packaged garlic, garlic, un Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarēs. Tas atrodas Jaén, Spānija.

 3. SYBARIS MARKET SL

  Spānija

  Uzņēmums SYBARIS MARKET SL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, fruit export, garlic, un onions nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 4. CERRONANDO S.C.A

  Spānija

  Uzņēmums CERRONANDO S.C.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas atrodas Puente Del Obispo (jaen), Spānija.

 5. AJOPEL

  Spānija

  Uzņēmums AJOPEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas atrodas Muro De Aguas-La Rioja, Spānija.

 6. L'AIL DROMOIS

  Francija

  Uzņēmums L'AIL DROMOIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, scallion, garlic bulbs, organic garlic, un Stādi, sīpoli un sēklas nozarēs. Tas atrodas Eurre, Francija.

 7. AJOS GUTIÉRREZ

  Spānija

  Uzņēmums AJOS GUTIÉRREZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī packaged garlic, red garlic, garlic bulbs, un organic garlic nozarēs. Tas atrodas Jamilena-Jaén, Spānija.

 8. IBÉRICA DE PATATAS NATURALES

  Spānija

  Uzņēmums IBÉRICA DE PATATAS NATURALES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartupeļi nozarē. Tas darbojas arī Ķiploki, onions, new potatoes, Ķiploki, un Potato supplier nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 1. MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD.

  Turcija

  Uzņēmums MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī Pākšaugi, Diētiskā pārtika, fruit & vegetables, Pākšaugi, un Diētiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 2. BENJAMÍN DE LEÓN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums BENJAMÍN DE LEÓN S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaigi dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Ķiploki, carrots, un Ķiploki nozarēs. Tas atrodas Boecillo-Valladolid, Spānija.

 3. DOMI FOKHAGYMA KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums DOMI FOKHAGYMA KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Szeged, Ungārija.

 4. BRL FOODS

  Brazīlija

  Uzņēmums BRL FOODS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Ķiploki, Dzērieni - imports, eksports, Ķiploki, un Dzērieni - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas São Paulo, Brazīlija.

 5. EUROBULBE

  Francija

  Uzņēmums EUROBULBE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Ķiploki, Garšvielas, ekstrakti un virces, Ķiploki, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Eurre, Francija.

 6. PAN UNITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PAN UNITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī peeled garlic nozarēs. Tas atrodas Harrow, Apvienotā Karaliste.

 7. MAQUINARIA ZOCAPI

  Spānija

  Uzņēmums MAQUINARIA ZOCAPI, gadā un darbojas Autokrāvēji nozarē. Tas darbojas arī Ķiploki, sowing machines, combines, Ķiploki, un farming machinery nozarēs. Tas atrodas Las Pedroñeras-Cuenca, Spānija.

 8. EMİRGROUP

  Turcija

  Uzņēmums EMİRGROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas darbojas arī dehydrated garlic, packaged garlic, un garlic pate nozarēs. Tas atrodas Hatay, Turcija.

 9. SARL CONDIFRANCE

  Francija

  Uzņēmums SARL CONDIFRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Ķiploki, Ķiploki, onions, scallion, un Seasonings nozarēs. Tas atrodas Beaumont De Lomagne, Francija.

 10. BAYMAR GEWÜRZE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BAYMAR GEWÜRZE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķiploki nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.