• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • šķidrās degvielas

Rezultāti

Šķidrās degvielas - Imports eksports

 1. SIBSTAR GROUP

  Kirgizstāna

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group is your reliable partner for the supply of thermal coal since 2019. We are a major supplier of «D», «G», and «T» grades of hard coal. It is widely used as fuel for household needs, completely necessary for foundries operation and is used by thermal power plants for electricity generation. Over the entire period of our activity, we have supplied more than 1 000 000 tons of coal. We are focused on supporting the global industry by ensuring stable supplies of high-quality products. We strive for long-term and mutually beneficial relationships with our clients and partners, providing the best service and optimal solutions. SIBSTAR Group supplies energy resources all over the world. Thanks to our reliable partnerships and extensive logistics network, we guarantee on-time and safe delivery of our products anywhere in the world. Energy shipments are carried out to the largest manufacturing giants. Our key partners are large industrial enterprises of China, India and Turkey. SIBSTAR is a dynamically developing company. We expand geography of cooperation, as well as the structure of supplied products. Our goal is to provide stable supplies to keep your production processes running. We are in a process of development petroleum supply.

 2. ADAMOL GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ADAMOL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Šķidrās degvielas nozarē. Tas darbojas arī motor oils, greases, antifreeze liquid, un distilled water nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 3. PETRONOVA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PETRONOVA SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī Šķidrā gāze - rūpnieciskās sistēmas, Šķidrās degvielas, fuel distributor, Šķidrā gāze - rūpnieciskās sistēmas, Šķidrās degvielas, un gas compressors nozarēs. Tas atrodas Ostrów Wlkp., Polija.

 4. HABCO D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums HABCO D.O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Parafīni, Šķidrās degvielas, Mākslīgais mēslojums, Parafīni, Šķidrās degvielas, un Mākslīgais mēslojums nozarēs. Tas atrodas Lendava, Slovēnija.

 5. CEVHER SMART FIRE STARTER & FUEL SOLUTIONS

  Turcija

  Uzņēmums CEVHER SMART FIRE STARTER & FUEL SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tualetes ūdeņi nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, Šķidrās degvielas, un fuel nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HENS VAN MEULDER

  Beļģija

  Uzņēmums HENS VAN MEULDER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Šķidrās degvielas nozarē. Tas darbojas arī Nafta - realizācija, Nafta - realizācija, lubricating oil, un services for the crude oil industry nozarēs. Tas atrodas Bornem, Beļģija.

 2. PARTS ATTACK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PARTS ATTACK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Motocikli - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Bochum, Vācija.

 3. CMH CREATIV-METALL UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Vācija

  Uzņēmums CMH CREATIV-METALL UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnu un rīku imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Dārza mēbeles un iekārtas, Šķidrās degvielas, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, un Dārza mēbeles un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Erfurt, Vācija.

 4. FGS LUBRICANTS

  Vācija

  Uzņēmums FGS LUBRICANTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Mazuts, Šķidrās degvielas, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Mazuts, un Šķidrās degvielas nozarēs. Tas atrodas Überlingen, Vācija.

 5. GINOUVES GEORGES SAS

  Francija

  Uzņēmums GINOUVES GEORGES SAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Petroleja nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, low-sulphur diesel fuel, diesel fuel and derivatives, un Šķidrās degvielas nozarēs. Tas atrodas La Garde, Francija.

 1. HENRI HOTZ AG

  Šveice

  Uzņēmums HENRI HOTZ AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Dübendorf, Šveice.

 2. POLLET

  Beļģija

  Uzņēmums POLLET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, Šķidrās degvielas, lubricants, un lubricating oil nozarēs. Tas atrodas Herentals, Beļģija.

 1. TUDAPETROL MINERALÖLERZEUGNISSE NILS HANSEN KG

  Vācija

  Uzņēmums TUDAPETROL MINERALÖLERZEUGNISSE NILS HANSEN KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. BOOST OIL E.K.

  Vācija

  Uzņēmums BOOST OIL E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 3. OEL-TECH

  Vācija

  Uzņēmums OEL-TECH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, Nepārtikas eļļas, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, un Nepārtikas eļļas nozarēs. Tas atrodas Freiburg, Vācija.

 4. HANSJÖRG SEIPEL, MARKENSCHMIERSTOFFE

  Vācija

  Uzņēmums HANSJÖRG SEIPEL, MARKENSCHMIERSTOFFE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Friedberg, Vācija.

 5. JUING-OIL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JUING-OIL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Lüdenscheid, Vācija.

 6. WESTANOL MARKENSCHMIERSTOFFE GBR

  Vācija

  Uzņēmums WESTANOL MARKENSCHMIERSTOFFE GBR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Kronshagen, Vācija.

 7. LLC RESOURCE TRADING

  Rusija

  Uzņēmums LLC RESOURCE TRADING, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Šķidrās degvielas nozarē. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 8. KORFEZ POLIMER

  Turcija

  Uzņēmums KORFEZ POLIMER, ir Multi-Category, gadā un darbojas Šķidrās degvielas nozarē. Tas darbojas arī Polimēri, scrap recycling, Plastics - raw materials, Polimēri, un petrochemical products nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. COMBUSTIBLES ARAGÓN

  Spānija

  Uzņēmums COMBUSTIBLES ARAGÓN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķidrās degvielas nozarē. Tas darbojas arī fuel filling nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 2. D.I.C.A. S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums D.I.C.A. S.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķidrās degvielas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās smēreļļas, Nepārtikas eļļas, Rūpnieciskās smēreļļas, Nepārtikas eļļas, un form oils nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 3. WÄLDERHAUS BAU- UND BAUSTOFFHANDELSGES. M.B.H. & CO.KG

  Austrija

  Uzņēmums WÄLDERHAUS BAU- UND BAUSTOFFHANDELSGES. M.B.H. & CO.KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Inertie materiāli celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, un Šķidrās degvielas nozarēs. Tas atrodas Bezau, Austrija.

 4. RECYFUEL

  Beļģija

  Uzņēmums RECYFUEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, Zāģu skaidas, Šķidrās degvielas, un Zāģu skaidas nozarēs. Tas atrodas Engis, Beļģija.

 5. FOURNIER-CAVOS

  Beļģija

  Uzņēmums FOURNIER-CAVOS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Šķidrās degvielas, Automašīnu smēreļļas, Šķidrās degvielas, un Automašīnu smēreļļas nozarēs. Tas atrodas Menen, Beļģija.

 6. NESTE OIL

  Beļģija

  Uzņēmums NESTE OIL, gadā un darbojas Šķidrās degvielas nozarē. Tas darbojas arī petrol stations, un fuel lines and service stations nozarēs. Tas atrodas Paal, Beļģija.

 7. BIO-CONCEPT ALTMARK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BIO-CONCEPT ALTMARK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķidrās degvielas nozarē. Tas atrodas Klötze / Ortsteil Kusey, Vācija.

 8. OLYMPIA LUBE OIL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OLYMPIA LUBE OIL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 9. COMFORT ENERGY

  Beļģija

  Uzņēmums COMFORT ENERGY, gadā un darbojas Šķidrās degvielas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu smēreļļas, Benzīns - degviela, Automašīnu smēreļļas, un Benzīns - degviela nozarēs. Tas atrodas Hasselt, Beļģija.

 10. MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riepas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu smēreļļas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Automašīnu smēreļļas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, un Šķidrās degvielas nozarēs. Tas atrodas Campo Vlg, Portugāle.