• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • šellaka

Rezultāti

Šellaka - Imports eksports

 1. LINDEN CHEMIE HELLENTHAL GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  The company was founded in 1933 by the chemist Walter Kersten and operated by Johann Linden from 1969 onwards. In 1993, management of the company was transferred to Hans and Gisela Linden. The core business of the company is manufacturing high-quality cleaning products for industrial and household applications, polishing and cleaning pastes/emulsions for the metal and plastics industry and the dental and jewellery industry, motor vehicle care products, renovation products for the painting trade and disinfectants for skin and surfaces. In addition, the company provides contract manufacturing, contract filling and packing services for liquid, paste and powder products. With our company tradition going back 87 years, we are extremely aware of the requirements for high-quality products in the above-mentioned industries. As a certified, owner-operated company, we embody quality, customer focus and flexibility.

 2. PNZ-PRODUKTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PNZ-PRODUKTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakas un krāsas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās smēreļļas, Šellaka, natural colours, Rūpnieciskās smēreļļas, stain removal, un Šellaka nozarēs. Tas atrodas Kipfenberg, Vācija.

 3. SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K.

  Vācija

  Uzņēmums SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Šellaka, Lakas un krāsas, Koka apstrādes līdzekļi, Vasks un spodrināmie līdzekļi - mājsaimniecība, Šellaka, Lakas un krāsas, Koka apstrādes līdzekļi, un Vasks un spodrināmie līdzekļi - mājsaimniecība nozarēs. Tas atrodas Sehestedt, Vācija.

 4. AADHYA INTERNATIONAL

  Indija

  Uzņēmums AADHYA INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šellaka nozarē. Tas atrodas Ranchi, Indija.

 5. STUART PEASE (FIBREGLASS) LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums STUART PEASE (FIBREGLASS) LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Šellaka nozarē. Tas darbojas arī Sintētiskie sveķi, un Sintētiskie sveķi nozarēs. Tas atrodas Rotherham, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TRANSFIBRA-COMERCIO E INDUSTRIA DE RESINAS SINTETICAS, LDA

  Portugāle

 2. SELGASA

  Spānija

  Uzņēmums SELGASA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektriķi - celtniecības pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Ponteareas, Spānija.

 3. SELDATA S.R.L.

  Itālija