• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ūdeņu tīrīšana

Rezultāti

Ūdeņu tīrīšana - Imports eksports

 1. EUROCARB PRODUCTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EUROCARB PRODUCTS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa filtrēšana - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, activated carbon, Activated charcoal, Coconut shell activated carbon, Wood based activated carbon, water treatment, Gold Recovery, un Green Carbon nozarēs. Tas atrodas Bristol, Apvienotā Karaliste.

 2. FRT SU ARITMA SANAYI TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums FRT SU ARITMA SANAYI TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - ierīces un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, household water purifiers, water purifier installation, Ūdeņu tīrīšana, un water purifiers nozarēs. Tas atrodas Bagcilar, Turcija.

 3. GLOBALE RESEAUX

  Francija

  Uzņēmums GLOBALE RESEAUX, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī Kanalizācijas ierīkošana, drainage of sewer pipes, Sanitation, Kanalizācijas ierīkošana, un Soil analysis and clean-up nozarēs. Tas atrodas Montreuil, Francija.

 4. RM ASSAINISSEMENT

  Francija

  Uzņēmums RM ASSAINISSEMENT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī septic tank draining, drainage of sewer pipes, unblocking of civil and industrial pipelines, un hardening and tempering nozarēs. Tas atrodas Houilles, Francija.

 5. DELHO

  Francija

  Uzņēmums DELHO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, rakes, food and agriculture industry machines, un Ūdeņu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Lège-Cap-Ferret, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FDT SRL DEPURATORI D'ACQUA

  Itālija

  Uzņēmums FDT SRL DEPURATORI D'ACQUA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī Water treatment plants, engineering for water treatment plants, demineralised water, un water treatment nozarēs. Tas atrodas Brugherio, Itālija.

 2. PORCS ET PORCELETS

  Spānija

  Uzņēmums PORCS ET PORCELETS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, livestock, Ūdeņu tīrīšana, waste water disinfection, un drinking water - function nozarēs. Tas atrodas El Palau D' Anglesola-Lleida, Spānija.

 3. RM ASSAINSSEMENT

  Francija

  Uzņēmums RM ASSAINSSEMENT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī septic tank draining nozarēs. Tas atrodas Houilles, Francija.

 4. INTERCOMMUNALE DU BRABANT WALLON

  Beļģija

  Uzņēmums INTERCOMMUNALE DU BRABANT WALLON, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Asociācijas un organizācijas nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, Atkritumu kastes un konteineri, associations and organisations of public interest, Ūdeņu tīrīšana, waste recycling advice, un Atkritumu kastes un konteineri nozarēs. Tas atrodas Nivelles, Beļģija.

 5. SEPRA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SEPRA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī retention membranes, ozone, plants for water sterilisation using uv rays, un filters and filtration systems nozarēs. Tas atrodas Cesano Maderno, Itālija.

 1. SUSTAINWATER

  Luksemburga

  Uzņēmums SUSTAINWATER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas atrodas Foetz, Luksemburga.

 2. URGENCE ÉGOUTS

  Francija

  Uzņēmums URGENCE ÉGOUTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī drain clearing nozarēs. Tas atrodas Valros, Francija.

 1. STEP

  Luksemburga

  Uzņēmums STEP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, waste water recycling, environmental-friendly depuration services, Treatment plant works, un Ūdeņu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Bettembourg, Luksemburga.

 2. SIDEST

  Luksemburga

  Uzņēmums SIDEST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī urban run-off water treatment, water purification, un water treatment nozarēs. Tas atrodas Hagelsdorf, Luksemburga.

 3. APATEQ

  Luksemburga

  Uzņēmums APATEQ, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Notekūdeņu savākšana nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, Ūdeņu tīrīšana, urban run-off water treatment, Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, un Ūdeņu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 4. APRIME FLUIDES

  Francija

  Uzņēmums APRIME FLUIDES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī unblocking of civil and industrial pipelines, drain clearing, pipes cleared, un drain clearing products nozarēs. Tas atrodas Bezons, Francija.

 5. LM TECHNIK

  Francija

  Uzņēmums LM TECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī Independent sewage system, un complete plants for the treatment of industrial waste waters nozarēs. Tas atrodas Damiatte, Francija.

 6. ORTEC ENVIRONNEMENT

  Francija

  Uzņēmums ORTEC ENVIRONNEMENT, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas atrodas Aix En Provence, Francija.

 7. DRAGER MEDICAL BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums DRAGER MEDICAL BELGIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Farmācija - pamata un palīgizstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, Ūdeņu tīrīšana, pharmaceutical compounds, medical systems, un metallurgy nozarēs. Tas atrodas Wemmel, Beļģija.

 8. BR3D

  Francija

  Uzņēmums BR3D, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī hardening and tempering, un rat extermination nozarēs. Tas atrodas Fresnes, Francija.

 1. VIVAQUA

  Beļģija

  Uzņēmums VIVAQUA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, Ūdeņu tīrīšana, drinking water analysis, drinking water supply, un drinking water supply nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 2. FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI

  Polija

  Uzņēmums FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Atsārņošana - apkārtnes tīrīšana, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, septic tanks, un Atsārņošana - apkārtnes tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Pniewo, Polija.

 3. YONIX S.R.L

  Itālija

  Uzņēmums YONIX S.R.L, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - ierīces un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, health mineral waters, un Ūdeņu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 4. CELTIC WATER SOLUTIONS

  Īrija

  Uzņēmums CELTIC WATER SOLUTIONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas atrodas Tuam, Īrija.

 5. KINGSPAN KLARGESTER

  Francija

  Uzņēmums KINGSPAN KLARGESTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas atrodas Saint-Didier-Au-Mont-D'or, Francija.

 6. ELOY WATER

  Beļģija

  Uzņēmums ELOY WATER, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, waste water purification, un Ūdeņu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Sprimont, Beļģija.

 7. HYTEC INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums HYTEC INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, construction of water treatment machines, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, un Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde nozarēs. Tas atrodas Cergy Pontoise, Francija.

 8. MITRA SU ARITMA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums MITRA SU ARITMA SISTEMLERI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas atrodas İzmi̇r, Turcija.

 9. ADAH. OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE

  Polija

  Uzņēmums ADAH. OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī gulley cleaning, un Water drainage channels nozarēs. Tas atrodas Jelenia Góra, Polija.

 10. DESATASCOS-MADRID

  Spānija

  Uzņēmums DESATASCOS-MADRID, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdeņu tīrīšana nozarē. Tas atrodas Valdemoro, Spānija.