• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ūdens - attīrīšana un realizācija

Rezultāti

Ūdens - attīrīšana un realizācija - Imports eksports

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH is a company specialising in equipment and machine manufacturing. We are involved in the heat recovery sector in particular. We focus our development and manufacturing on plate heat exchangers for heat exchange between two gas flows. The production of three-way process air valves is another of our focal points. In addition to these main fields, we also develop, design and manufacture a whole series of other products. The production process uses virtually exclusively stainless steel, preferably in the materials 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, but also in other stainless steel qualities. With our currently available production area of 1740 m², partially equipped with machines with CNC control, PC workstations, CAD drawing stations and quality assurance implemented in accordance with ISO 9001, we are always one step ahead of the competition.

 2. MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas atrodas Alling, Vācija.

 3. STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Ūdens - attīrīšana un realizācija, checking pipe seals, industrial plant safety advice, un remote control equipment for closing rolling shutters and sluice-gates nozarēs. Tas atrodas Speyer, Vācija.

 4. GUSTI D'ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GUSTI D'ITALIA S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, dry pasta, wholesale coffee, Ūdens - attīrīšana un realizācija, un wine vinegar nozarēs. Tas atrodas Moncalieri, Itālija.

 5. BRUMAZUR

  Francija

  Uzņēmums BRUMAZUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī sprayers, treatment of smells, Misting for dust control, un ecological air conditioning units nozarēs. Tas atrodas Bourgoin-Jallieu, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CASTELLO SRL - ACQUA AMATA

  Itālija

  Uzņēmums CASTELLO SRL - ACQUA AMATA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī mineral waters, carbonated water with low mineral content, un oligo-mineral waters nozarēs. Tas atrodas Casamassima, Itālija.

 2. NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG

  Vācija

  Uzņēmums NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas atrodas Baden-Baden, Vācija.

 3. AKATJA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AKATJA GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas atrodas Oberhausen-Kreut, Vācija.

 4. BEVY EXPRESS

  Itālija

  Uzņēmums BEVY EXPRESS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, sparkling water, Ūdens - attīrīšana un realizācija, un Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 5. LPW SERVICES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LPW SERVICES GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas atrodas Erlangen, Vācija.

 1. GALASA

  Spānija

  Uzņēmums GALASA, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī waste water purification, water purifiers, urban solid waste collection, un hardening and tempering nozarēs. Tas atrodas Vera-Almería, Spānija.

 2. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  Itālija

  Uzņēmums SICIL ACQUE MINERALI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāzēts ūdens, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāzēts ūdens, Minerālūdens, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Modica, Itālija.

 1. ECOFINCONCEPT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ECOFINCONCEPT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Sanitārie cauruļvadi mājām, Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Sanitārie cauruļvadi mājām, un Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Hückelhoven, Vācija.

 2. HOOYBERGHS

  Beļģija

  Uzņēmums HOOYBERGHS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, heating service, un aerating nozarēs. Tas atrodas Turnhout, Beļģija.

 3. ERITEC

  Francija

  Uzņēmums ERITEC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Centrālapkures sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Siltumsūkņi - dzīvojamo māju apkure, Ūdens - attīrīšana un realizācija, heating and air conditioning, Siltumsūkņi - dzīvojamo māju apkure, un Boiler plant construction nozarēs. Tas atrodas St Orens De Gameville, Francija.

 4. IWVA

  Beļģija

  Uzņēmums IWVA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, Ūdensapgāde, sewer draining, Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, un Refuse drums nozarēs. Tas atrodas Oostduinkerke, Beļģija.

 5. ORDAL

  Beļģija

  Uzņēmums ORDAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Augļu sulas, Ūdens - attīrīšana un realizācija, soda, Augļu sulas, syrups, un Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarēs. Tas atrodas Ranst, Beļģija.

 6. ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, un Gāze un nafta - ieguve nozarēs. Tas atrodas Veitsbronn, Vācija.

 7. ZUBER KUNSTSTOFF- INDUSTRIEMONTAGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZUBER KUNSTSTOFF- INDUSTRIEMONTAGE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, un Gāze un nafta - ieguve nozarēs. Tas atrodas Röthenbach, Vācija.

 8. VIVAQUA

  Beļģija

  Uzņēmums VIVAQUA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, Ūdeņu tīrīšana, drinking water analysis, drinking water supply, un drinking water supply nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 1. ZORKO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZORKO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, heating components, un Renewable energies nozarēs. Tas atrodas Pforzheim, Vācija.

 2. AIRKAN

  Beļģija

  Uzņēmums AIRKAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, air ducting, un filtering hoses for air purification nozarēs. Tas atrodas Leupegem, Beļģija.

 3. CROWDER & CO LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CROWDER & CO LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, un Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarēs. Tas atrodas Birkenhead, Apvienotā Karaliste.

 4. SOLER ET PALAU

  Beļģija

  Uzņēmums SOLER ET PALAU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, wall sconces, un aerating nozarēs. Tas atrodas Vilvoorde, Beļģija.

 5. AIR AMBIANCE

  Beļģija

  Uzņēmums AIR AMBIANCE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskie siltumsūkņi nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Ūdens - attīrīšana un realizācija, cold room ventilation, un heat pump installation nozarēs. Tas atrodas Battice, Beļģija.

 6. IDEA

  Beļģija

  Uzņēmums IDEA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ekonomika un politika - izpēte nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, environmental and territory surveillance systems, Ūdens - attīrīšana un realizācija, water purification, un water purification and treatment consulting nozarēs. Tas atrodas Mons, Beļģija.

 7. ABATI

  Beļģija

  Uzņēmums ABATI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, un sanitary fixtures nozarēs. Tas atrodas Wilrijk, Beļģija.

 8. DRIESMANS

  Beļģija

  Uzņēmums DRIESMANS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāze un nafta - ieguve, Ūdens - attīrīšana un realizācija, bathroom fixtures, un household cookers nozarēs. Tas atrodas Kessel-Lo, Beļģija.

 9. GROUPA SAUR

  Francija

  Uzņēmums GROUPA SAUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas atrodas Quint-fonsegrives, Francija.

 10. RAMUS INDUSTRIE SA

  Francija

  Uzņēmums RAMUS INDUSTRIE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi, Ūdensapgāde, taps and fittings, plumbing fittings for the building industry, un Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas La Motte Servolex, Francija.

Filtri

Rezultāti

Ūdens - attīrīšana un realizācija - Imports eksports

Rezultātu skaits

32 044 Uzņēmumi