• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums

Rezultāti

Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

 1. ETERTEC GMBH & CO KG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ETERTEC GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Klausen-Leopoldsdorf, Austrija.

 2. ACAR KARDEŞLER SONDAJ

  Turcija

  Uzņēmums ACAR KARDEŞLER SONDAJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbjtorņi, un Urbjtorņi nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. IST-EDELSTAHL-ANLAGENBAU AG

  Šveice

  Uzņēmums IST-EDELSTAHL-ANLAGENBAU AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Thun-Gwatt, Šveice.

 4. AQUAMOR SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT PODWODNYCH

  Polija

  Uzņēmums AQUAMOR SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT PODWODNYCH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī underwater welding and cutting nozarēs. Tas atrodas Gdańsk, Polija.

 5. CHROMSTAHLIDEE GMBH

  Šveice

  Uzņēmums CHROMSTAHLIDEE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Marthalen, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DIRNINGER ROHRLEITUNGSBAU UND MONTAGE GMBH

  Austrija

  Uzņēmums DIRNINGER ROHRLEITUNGSBAU UND MONTAGE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas St. Gallen, Austrija.

 2. CASA BULL

  Beļģija

  Uzņēmums CASA BULL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāze - ražošanas iekārtas, Cauruļvadi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Gāze - ražošanas iekārtas, Cauruļvadi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, un Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarēs. Tas atrodas Izegem, Beļģija.

 3. MAGIC DEINAV

  Spānija

  Uzņēmums MAGIC DEINAV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, water treatment, Sea water desalinators, un inverse osmosis nozarēs. Tas atrodas Santa Ponsa-Calviá-Mallorca (baleares), Spānija.

 4. SONDEOS PLASENCIA

  Spānija

  Uzņēmums SONDEOS PLASENCIA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Cáceres, Spānija.

 5. AIGUAPRES

  Spānija

  Uzņēmums AIGUAPRES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Aldaia, Spānija.

 1. CAPRARI PORTUGAL LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums CAPRARI PORTUGAL LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī drinking water supply, samples of supply water and waste water, un water cooler nozarēs. Tas atrodas Zona Industrial De Santarém, Portugāle.

 2. PUTBORINGEN VERHEYDEN

  Beļģija

  Uzņēmums PUTBORINGEN VERHEYDEN, ir Multi-Category, gadā un darbojas Rakšana un urbšana nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, drilling for water sources, Geothermics, un Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sint-Katelijne-Waver, Beļģija.

 1. WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA

  Francija

  Uzņēmums WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, research and development in the water supply and transport sector, drinking water supply, Ūdens attīrīšana, un Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aix En Provence, Francija.

 2. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Kokšķiedras plates, Atompatvertnes - celtniecība, Cauruļvadi, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Kokšķiedras plates, un Atompatvertnes - celtniecība nozarēs. Tas atrodas Bad Homberg, Vācija.

 3. OXIDINE WATER TECHNOLOGY SL

  Spānija

  Uzņēmums OXIDINE WATER TECHNOLOGY SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī sodium hyplochlorite, swimming pool accessories, filters, un Chlorine dioxide nozarēs. Tas atrodas Bergondo, Spānija.

 4. INSITUFORM ESPAÑA

  Spānija

  Uzņēmums INSITUFORM ESPAÑA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Valdemoro, Spānija.

 5. TECNILAMP DEL BERGUEDA SL

  Spānija

  Uzņēmums TECNILAMP DEL BERGUEDA SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apkures krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, lighting layout, laying gas pipelines, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, un installation of air conditioners nozarēs. Tas atrodas Guardiola De Berguedà, Spānija.

 6. ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU

  Vācija

  Uzņēmums ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Cauruļu konstrukcijas, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Atompatvertnes - celtniecība, Rakšanas pakalpojumi, Cauruļu konstrukcijas, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Atompatvertnes - celtniecība, un Rakšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Regensburg, Vācija.

 7. HYDROSPHERE

  Francija

  Uzņēmums HYDROSPHERE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Aix En Provence, Francija.

 8. JULIO CORVIS LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums JULIO CORVIS LDA., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, tractor, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, un agri-food product machinery nozarēs. Tas atrodas Penafiel, Portugāle.

 1. RAIN OF LIFE

  Spānija

  Uzņēmums RAIN OF LIFE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī drinking water supply nozarēs. Tas atrodas Villaviciosa De Odon, Spānija.

 2. HOUSTON WATER DAMAGE PROS

  Indija

  Uzņēmums HOUSTON WATER DAMAGE PROS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Houston, Indija.

 3. PRACE PODWODNE EVERSUB

  Polija

  Uzņēmums PRACE PODWODNE EVERSUB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Żary, Poland, Polija.

 4. GIUSTO AMILCARE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GIUSTO AMILCARE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāze - ieguves sistēmas un aprīkojums, Gāze - ražošanas iekārtas, Gāze - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Gāze - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Marnate, Itālija.

 5. MONTAGNA 2000 S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MONTAGNA 2000 S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Ūdens attīrīšana, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Ūdens attīrīšana nozarēs. Tas atrodas Borgo Val Di Taro, Itālija.

 6. TEKNOIMPIANTI F.LLI TAMBONE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TEKNOIMPIANTI F.LLI TAMBONE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektriskās spēkstacijas, Gāze - ieguves sistēmas un aprīkojums, Hidroelektriskās spēkstacijas, un Gāze - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Lenta, Itālija.

 7. ECO PISCINAS DE ARENA

  Spānija

  Uzņēmums ECO PISCINAS DE ARENA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 8. T.A.G. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums T.A.G. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekapsulēšanas celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, un Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Rovolon, Itālija.

 9. MENEGHELLI

  Itālija

  Uzņēmums MENEGHELLI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Nojaukšanas pakalpojumi, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Nojaukšanas pakalpojumi, un Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bovolone, Itālija.

 10. DEGLAS

  Lietuva

  Uzņēmums DEGLAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, un Urbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Klaipeda, Lietuva.

Filtri

Rezultāti

Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

1264 Uzņēmumi