• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas

Rezultāti

Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas - Imports eksports

 1. ATMOSFER MACHINERY

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ATMOSFER MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Mākslīgais mēslojums, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Rūpnieciskās ziežvielas, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, Sea water desalinators, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un homogenizers nozarēs. Tas atrodas Etimesgut/ankara, Turcija.

 2. SLCE

  Francija

  Uzņēmums SLCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Reverse osmosis unit, un inverse osmosis nozarēs. Tas atrodas Lanester Cedex, Francija.

 3. AQUA SYSTEM TECHNOLOGIE GMBH

  Austrija

  Uzņēmums AQUA SYSTEM TECHNOLOGIE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Eberschwang, Austrija.

 4. KAFFEETEAM KRASSELT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KAFFEETEAM KRASSELT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Oederan, Vācija.

 5. I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA

  Itālija

  Uzņēmums I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - ierīces un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, water softening, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un reverse osmosis equipment nozarēs. Tas atrodas Trani, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MAITRON (SCHWEIZ) GMBH

  Šveice

  Uzņēmums MAITRON (SCHWEIZ) GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, water conditioning, water purifying plants, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Reinach Ag, Šveice.

 2. ORBEN WASSERAUFBEREITUNG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ORBEN WASSERAUFBEREITUNG GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Wiesbaden, Vācija.

 3. BRUINE DE BRUIN B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums BRUINE DE BRUIN B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, waste water purification, water purification and treatment, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, un Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Aalsmeer, Nīderlande.

 4. MAGIC DEINAV

  Spānija

  Uzņēmums MAGIC DEINAV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, water treatment, Sea water desalinators, un inverse osmosis nozarēs. Tas atrodas Santa Ponsa-Calviá-Mallorca (baleares), Spānija.

 5. GROSS WASSERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GROSS WASSERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī ion exchange systems for water treatment, ion exchange resins, un assistance for water purification systems nozarēs. Tas atrodas Keltern, Vācija.

 1. WATER ENGINEERS & CONSULTANTS- WENCO

  Itālija

  Uzņēmums WATER ENGINEERS & CONSULTANTS- WENCO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī industrial system design, filtering - iron removal, un water purifying plants nozarēs. Tas atrodas Padova, Itālija.

 2. AQUACARE - TRATAMENTO DE ÁGUAS

  Portugāle

  Uzņēmums AQUACARE - TRATAMENTO DE ÁGUAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Torres Novas, Portugāle.

 1. M.E.N

  Tunisija

  Uzņēmums M.E.N, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Baseini - iekārtas un sistēmas ūdens attīrīšanai nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, installation of pools, filtration equipment, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Sousse, Tunisija.

 2. DIDIER FILTERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DIDIER FILTERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Filtrēšana - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Eisenberg, Vācija.

 3. HIDROPURA-TRATAMENTO DE ÁGUA, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums HIDROPURA-TRATAMENTO DE ÁGUA, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, descaler, un Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Guimarães, Portugāle.

 4. AQUABIT LTD.

  Vācija

  Uzņēmums AQUABIT LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Filtrēšana - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem nozarēs. Tas atrodas Halle, Vācija.

 5. HARTMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HARTMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Hüttenberg, Vācija.

 6. JUDO WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JUDO WASSERAUFBEREITUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, Metālapstrādes darbgaldi, un Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Winnenden, Vācija.

 7. AQUADIS

  Togo

  Uzņēmums AQUADIS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī alkalides for water treatment, un water treatment filter maintenance nozarēs. Tas atrodas Lomé, Togo.

 8. HYDRO ELECTRIQUE MARINE

  Francija

  Uzņēmums HYDRO ELECTRIQUE MARINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Antibes, Francija.

 1. TAPROGGE WATERTECH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TAPROGGE WATERTECH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Wetter, Vācija.

 2. THE WATERCRESS CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE WATERCRESS CO LTD, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Dorchester, Apvienotā Karaliste.

 3. JUDO FRANCE

  Francija

  Uzņēmums JUDO FRANCE, gadā un darbojas Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Strasbourg, Francija.

 4. SEAFRESH DESALINATORS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SEAFRESH DESALINATORS LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Romsey, Apvienotā Karaliste.

 5. APRÉ DISTRIBUTION ET SERVICES

  Beļģija

  Uzņēmums APRÉ DISTRIBUTION ET SERVICES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, water treatment, un Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Haccourt, Beļģija.

 6. UWATEC GESELLSCHAFT FÜR UMWELT-WASSER-ANLAGEN-TECHNIK MBH

  Vācija

  Uzņēmums UWATEC GESELLSCHAFT FÜR UMWELT-WASSER-ANLAGEN-TECHNIK MBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Hainburg, Vācija.

 7. HORIZON ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HORIZON ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Beijing, Ķīna.

 8. SHINWOO ENGINEERING CO.,LTD

  Šiaurės Korėja

  Uzņēmums SHINWOO ENGINEERING CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Kimhea-city, Gyeongnam, Šiaurės Korėja.

 9. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Sūkņi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Ultrafiltration plants, Microfiltration systems, Nanofiltration systems, un Demineralisation systems nozarēs. Tas atrodas Kempenich, Vācija.

 10. ROEDIGER AG

  Šveice

  Uzņēmums ROEDIGER AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Münchenstein, Šveice.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1480 Uzņēmumi