• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums

Rezultāti

Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

 1. KMU LOFT CLEANWATER SE

  Vācija

  Verified by europages badge

  KMU LOFT Cleanwater SE is the professional and reliable partner of the water treatment industry – worldwide. From initial analysis and design to installation and commissioning, our industry experts, engineers and chemists are here to help you every step of the way. We have been designing and producing KMU LOFT vacuum evaporators as efficient solutions for waste water treatment since 1989. Currently, over 2400 of our vacuum evaporators are treating waste water all over the world, 24/7. Our evaporators recover up to 98% reusable high-quality distillate, allowing our customers from a wide variety of sectors to treat their waste water efficiently and safely. Using vacuum evaporators helps not only to reuse treated waste water as a resource, but also minimises costs, since you can recover and reuse valuable by-products from your waste water.

 2. O.M.C. COLLAREDA S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  O.M.C. Collareda di Schio (VI) specialises in innovative solutions for the environmental sector. O.M.C. Collareda is a world leader in designing, producing, installing, mobilising and marketing industrial and domestic water treatment equipment. Its installations are marketed across the world, thanks to an extensive and well-structured sales network.

 3. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Sūkņi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Ultrafiltration plants, Microfiltration systems, Nanofiltration systems, un Demineralisation systems nozarēs. Tas atrodas Kempenich, Vācija.

 4. PRIMO TEKNIK A.S

  Turcija

  Uzņēmums PRIMO TEKNIK A.S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. ESB ROZVADECE A.S.

  Čehija

  Uzņēmums ESB ROZVADECE A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrība - sistēmas un ierīces nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - lakošana, Vadības paneļi - elektrība, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Tērauds un metāli - lakošana, Vadības paneļi - elektrība, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Brno, Čehija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Filtrēšana - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, un Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Wolfurt, Austrija.

 2. ENKI WATER TREATMENT TECH. LTD

  Turcija

  Uzņēmums ENKI WATER TREATMENT TECH. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī filters and filtration systems, reverse osmosis equipment, un ultrafiltration of waste water nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. UWO-WATER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums UWO-WATER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 4. BELKI FILTERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BELKI FILTERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Notekūdeņu savākšana, water treatment, Filter systems, water-oil separators, un Notekūdeņu savākšana nozarēs. Tas atrodas Heinsberg, Vācija.

 5. THE FILTER PRESS COMPANY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE FILTER PRESS COMPANY LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī industrial centrifuges, dewatering machines for mines and quarries, un Effluent and wastewater treatment nozarēs. Tas atrodas Huddersfield, Apvienotā Karaliste.

 1. IAEE SRL

  Itālija

  Uzņēmums IAEE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa attīrīšana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, household air cleaners, germicide disinfection of buildings, environments and plants, engineering for water treatment plants, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bondeno, Itālija.

 2. HOSEUNG ENT.CO.,LTD

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums HOSEUNG ENT.CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavas, Rūpnieciskie ventilatori, Kuģu būvētavas, un Rūpnieciskie ventilatori nozarēs. Tas atrodas Busan, Dienvidkoreja.

 1. COLD&PURE

  Spānija

  Uzņēmums COLD&PURE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 2. TIVOLI JET S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TIVOLI JET S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde - uzņēmumi, automated draining, consulting for environmental improvement and controls, Atkritumu apstrāde - uzņēmumi, un videoinspection of pipe routes nozarēs. Tas atrodas Guidonia Montecelio, Itālija.

 3. AQUAFIDES GMBH

  Austrija

  Uzņēmums AQUAFIDES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī ultraviolet lights nozarēs. Tas atrodas Schörfling Am Attersee, Austrija.

 4. ITAL SITI

  Itālija

  Uzņēmums ITAL SITI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, building - renovations, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Marano Di Napoli, Itālija.

 5. Kähmann

  Vācija

  Uzņēmums Kähmann, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Herne, Vācija.

 6. UMBERTO SCHIAVONI

  Itālija

  Uzņēmums UMBERTO SCHIAVONI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - pakalpojumi, water treatment, waste water purification, Ūdens attīrīšana - pakalpojumi, un complete desalination plants nozarēs. Tas atrodas Grottaferrata, Itālija.

 7. SYNTECH INTERNATIONAL SRL

  Itālija

  Uzņēmums SYNTECH INTERNATIONAL SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tehniskā projektēšana - konsultācijas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, consultants on explosive articles and pyrotechnics, Nitric acid systems, distilling equipment, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Brescia, Itālija.

 8. SOLARSPRING GMBH MEMBRANE SOLUTIONS

  Vācija

  Uzņēmums SOLARSPRING GMBH MEMBRANE SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī water purifying plants, Air purification, un vaporizers nozarēs. Tas atrodas Freiburg, Vācija.

 1. KD WASSERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KD WASSERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Anti-scale treatment, un Legionella control nozarēs. Tas atrodas Aschheim, Vācija.

 2. H2O PRODUCTION

  Francija

  Uzņēmums H2O PRODUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Pithiviers, Francija.

 3. DORABALTEA - TRATTAMENTO ACQUE REFLUE

  Itālija

  Uzņēmums DORABALTEA - TRATTAMENTO ACQUE REFLUE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Air purification, manufacturers of water purification equipment, water purification, un waste water treatment apparatus nozarēs. Tas atrodas Arezzo, Itālija.

 4. FRACCAROLI E BALZAN S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FRACCAROLI E BALZAN S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Notekūdeņu savākšana, Notekūdeņu savākšana, filtration of wastewater, un waste water treatment apparatus nozarēs. Tas atrodas Pescantina, Itālija.

 5. HEBEI QINAGHUA MESH INDUSTRY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI QINAGHUA MESH INDUSTRY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hebei, Ķīna.

 6. ECOBETON WATER TECHNOLOGIES

  Beļģija

  Uzņēmums ECOBETON WATER TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Hidroelektrostacijas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Hidroelektrostacijas, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sint-Truiden, Beļģija.

 7. ONI -WÄRMETRAFO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ONI -WÄRMETRAFO GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Sterilo telpu sistēmas un procedūras, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, heat regeneration systems, Sterilo telpu sistēmas un procedūras, air conditioning and ventilation systems for buildings, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Lindlar, Vācija.

 8. ATN WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ATN WASSERAUFBEREITUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī water treatment advice, Plant construction, activated carbon filter, un Cooling water treatment nozarēs. Tas atrodas Mönsheim, Vācija.

 9. A. & C. KOSIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums A. & C. KOSIK GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kelheim, Vācija.

 10. ABN APPARATEBAU NITTENAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ABN APPARATEBAU NITTENAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Rūpniecisko iekārtu remonts, compressed-air tanks, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, un lobed compressors nozarēs. Tas atrodas Nittenau, Vācija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

9350 Uzņēmumi