• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ūdens dzesētāji

Rezultāti

Ūdens dzesētāji - Imports eksports

 1. KELVION HOLDING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Welcome to Kelvion! Where Heat Exchange is our Business. Kelvion is a global manufacturer of industrial heat exchangers for a highly diversified range of market segments. Since 1920, the company has manufactured and marketed its products throughout many and various markets – since November of 2015, under the new Kelvion brand. Its specialized professional competency, solidly-based expertise, customer proximity and multidimensional product portfolio make Kelvion the partner of choice in the field of heat exchange. With plate heat exchangers, shell and tube heat exchangers, finned-tube heat exchangers, modular cooling tower systems, and refrigeration heat exchangers, the company supplies customers in highly diverse global sectors: energy; data center, , chemical industries; oil and gas; marine applications; HVAC and refrigeration; environmental applications as well as the food and beverage industries. Kelvion is a specialist in providing customer-specific products and services and supports its target customers throughout a global sales, service and production network. Kelvion – Experts in Heat Exchange.

 2. MTA DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MTA DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas atrodas Nettetal, Vācija.

 3. CARL GEISSER AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CARL GEISSER AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas atrodas Frauenfeld, Šveice.

 4. EVAPCO EUROPE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EVAPCO EUROPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 5. H2O IMPIANTI D'ACQUA ALLA SPINA

  Itālija

  Uzņēmums H2O IMPIANTI D'ACQUA ALLA SPINA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas atrodas Roma, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GLOBAL COOLING TOWER FACTORY. VOLGA HVAC

  Saūda Arābija

  Uzņēmums GLOBAL COOLING TOWER FACTORY. VOLGA HVAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdens dzesētāji, un Ūdens dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Jeddah, Saūda Arābija.

 2. VATBUZ CHILLER INDUSTRIAL COOLING & AIR CONDITIONING

  Turcija

  Uzņēmums VATBUZ CHILLER INDUSTRIAL COOLING & AIR CONDITIONING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī industrial refrigeration, un cogeneration units nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. URKER CHILLERS

  Turcija

  Uzņēmums URKER CHILLERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. IL NETTARE SRL

  Itālija

  Uzņēmums IL NETTARE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī Mājas kafijas automāti, Mājas kafijas automāti, un coffee machine accessories nozarēs. Tas atrodas Pescara, Itālija.

 5. RITTER & BADER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RITTER & BADER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas atrodas Weißenhorn, Vācija.

 1. OZSAYIN HVAC TECHNOLOGIES CO.

  Turcija

  Uzņēmums OZSAYIN HVAC TECHNOLOGIES CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī Cooling System Services, cooling unit rental, un industrial refrigeration nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. BRENTA RENT S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BRENTA RENT S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, industrial air conditioning, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un economical air conditioning units nozarēs. Tas atrodas Arzergrande, Itālija.

 1. KURUMAN INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums KURUMAN INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī water chillers for institutions, un cooling plants nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 2. SOLINDERG

  Portugāle

  Uzņēmums SOLINDERG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī Kondensatori, horizontal and vertical centrifugal pumps for water systems, un Kondensatori nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 3. TEKNISYENLER MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums TEKNISYENLER MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī core cutters nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. KALIMBA

  Beļģija

  Uzņēmums KALIMBA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Ūdens dzesētāji, Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Ūdens dzesētāji, automatic hot drink dispensers, Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Chocolate pots nozarēs. Tas atrodas Lanaken, Beļģija.

 5. COOLPAC

  Beļģija

  Uzņēmums COOLPAC, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Aukstuma kameras, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Ūdens dzesētāji, Atjaunojamie enerģijas avoti, Aukstuma kameras, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Ūdens dzesētāji, un Atjaunojamie enerģijas avoti nozarēs. Tas atrodas MARLOIE, Beļģija.

 6. UDITEC

  Spānija

  Uzņēmums UDITEC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas atrodas Náquera, Spānija.

 7. UGOLINI SPA

  Itālija

  Uzņēmums UGOLINI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī hot chocolate machines nozarēs. Tas atrodas Opera, Itālija.

 8. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Vācija

  Uzņēmums BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī Refrižeratori, Sausie gaisa dzesētāji, water cooler, Refrižeratori, un Sausie gaisa dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 1. EURO COLD SRL

  Itālija

  Uzņēmums EURO COLD SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzesēšanas tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Ūdens dzesētāji, Siltummaiņi, Ūdens dzesētāji, un Siltummaiņi nozarēs. Tas atrodas Bomporto, Itālija.

 2. AQUALITY QUELL- UND MINERALWASSER / COOLER-TECHNIK E.K.

  Vācija

  Uzņēmums AQUALITY QUELL- UND MINERALWASSER / COOLER-TECHNIK E.K., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Dzeramā ūdens automāti, Ūdens dzesētāji, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Dzeramā ūdens automāti, un Ūdens dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Lübeck, Vācija.

 3. FRIGORIS AG

  Šveice

  Uzņēmums FRIGORIS AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas atrodas Mendrisio, Šveice.

 4. AQUALEX

  Beļģija

  Uzņēmums AQUALEX, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī water filters nozarēs. Tas atrodas Kuurne, Beļģija.

 5. BORG & OVERSTROM

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BORG & OVERSTROM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas atrodas Norfolk, Apvienotā Karaliste.

 6. SIP WELL

  Beļģija

  Uzņēmums SIP WELL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī water chillers for institutions, un water cooling thermostat rental nozarēs. Tas atrodas Londerzeel, Beļģija.

 7. THERMOTEC

  Beļģija

  Uzņēmums THERMOTEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, un water cooler nozarēs. Tas atrodas Bornem, Beļģija.

 8. ECOCHILLERS INC

  Meksika

  Uzņēmums ECOCHILLERS INC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzesētāji nozarē. Tas atrodas TLAQUEPAQUE, Meksika.

 9. BONGI PAOLO SILVIO

  Itālija

  Uzņēmums BONGI PAOLO SILVIO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzeramā ūdens automāti nozarē. Tas darbojas arī Ūdens dzesētāji, water vending machines, un Ūdens dzesētāji nozarēs. Tas atrodas VAREDO, Itālija.

 10. ORGANTINI 1896 S.N.C. DI ORGANTINI M & C.

  Itālija

  Uzņēmums ORGANTINI 1896 S.N.C. DI ORGANTINI M & C., gadā un darbojas Tirdzniecības automāti nozarē. Tas darbojas arī Dzeramā ūdens automāti, Ūdens dzesētāji, Dzeramā ūdens automāti, un Ūdens dzesētāji nozarēs. Tas atrodas Terni, Itālija.