• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ūdens dzidrināšanas līdzekļi

Rezultāti

Ūdens dzidrināšanas līdzekļi - Imports eksports

 1. ATMOSFER MACHINERY

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ATMOSFER MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Mākslīgais mēslojums, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Rūpnieciskās ziežvielas, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, Sea water desalinators, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un homogenizers nozarēs. Tas atrodas Etimesgut/ankara, Turcija.

 2. SCIOSPEC SCIENTIFIC INSTRUMENTS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCIOSPEC SCIENTIFIC INSTRUMENTS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Wurzen, Vācija.

 3. HARKE PACKSERV GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HARKE PACKSERV GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Mülheim, Vācija.

 4. WOLFENER ANALYTIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WOLFENER ANALYTIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Bitterfeld-Wolfen, Vācija.

 5. SATI S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SATI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - ierīces un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, Šķidrumu filtri, water clarification plants and equipment, purification filters, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, drinking water filters, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, un activated carbons for water filtering plants nozarēs. Tas atrodas Cesena, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LABOR DR. MELZER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LABOR DR. MELZER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 2. BIMAKS KIMYA VE GIDA DIS TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums BIMAKS KIMYA VE GIDA DIS TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Boiler water treatment, Cooling water treatment, Biocides, un Reverse Osmosis Chemicals nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. APS TECH CO., LTD

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums APS TECH CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Yongin City, Dienvidkoreja.

 4. IOTRONIC ELEKTROGERÄTEBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IOTRONIC ELEKTROGERÄTEBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Springe, Vācija.

 5. RG ITALIA PRODUCTION SRL

  Itālija

  Uzņēmums RG ITALIA PRODUCTION SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, water purification installations, Water pollution control, Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, un household water purifiers nozarēs. Tas atrodas Casorate Sempione, Itālija.

 1. SCHAMBECK SFD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHAMBECK SFD GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Bad Honnef, Vācija.

 2. HUB NANOTECH SRLS

  Itālija

  Uzņēmums HUB NANOTECH SRLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī sanitizing products, ionisers, un antibacterial products nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 1. SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SGS INSTITUT FRESENIUS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Taunusstein, Vācija.

 2. ELECTOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ELECTOR GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 3. TAGA

  Spānija

  Uzņēmums TAGA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī complete plants for the treatment of industrial waste waters, complete water purification plants, waste water purification, un industrial run-off water treatment nozarēs. Tas atrodas Negreira, Spānija.

 4. ECOZONAIBERIAN SL

  Spānija

  Uzņēmums ECOZONAIBERIAN SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī water cooler fountains for institutions nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 5. UMWELTLABOR RHÖN-RENNSTEIG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums UMWELTLABOR RHÖN-RENNSTEIG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Meiningen, Vācija.

 6. SYNALB ANALYTICS & SERVICES AUSTRIA GMBH

  Austrija

  Uzņēmums SYNALB ANALYTICS & SERVICES AUSTRIA GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 7. SCANDRILL S.C. - KOAGULANTY I FLOKULANTY

  Polija

  Uzņēmums SCANDRILL S.C. - KOAGULANTY I FLOKULANTY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Gdynia, Polija.

 8. S.C. ICPIAF S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums S.C. ICPIAF S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltummaiņi nozarē. Tas darbojas arī Vides aizsardzība - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, Vides aizsardzība - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, un industrial cooling nozarēs. Tas atrodas Cluj-Napoca, Rumānija.

 1. ISOFAQ

  Beļģija

  Uzņēmums ISOFAQ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Siltumizolācijas materiāli nozarē. Tas darbojas arī Skaņas izolācijas materiāli, Nosusināšana, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, Skaņas izolācijas materiāli, Nosusināšana, filters and filter elements, un Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Izegem, Beļģija.

 2. FONTDEPUR

  Spānija

  Uzņēmums FONTDEPUR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī decalcifiers, un inverse osmosis nozarēs. Tas atrodas Buñol, Spānija.

 3. LSD (SHANGHAI) INDUSTRIAL CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums LSD (SHANGHAI) INDUSTRIAL CO., LTD., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī membrane filters nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 4. ABS WATER TREATMENT

  Turcija

  Uzņēmums ABS WATER TREATMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Stambul, Turcija.

 5. UMWELTBUNDESAMT GMBH

  Austrija

  Uzņēmums UMWELTBUNDESAMT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 6. NEWTEC WATER SYSTEMS

  Beļģija

  Uzņēmums NEWTEC WATER SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, un waste water disinfection nozarēs. Tas atrodas Mechelen, Beļģija.

 7. ABS WATER TREATMENT TECHNOLOGIES

  Turcija

  Uzņēmums ABS WATER TREATMENT TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Reverse osmosis unit nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. PHYSIS SRL IMPRESA & AMBIENTE

  Itālija

  Uzņēmums PHYSIS SRL IMPRESA & AMBIENTE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas atrodas Atena Lucana, Itālija.

 9. KODSAN

  Turcija

  Uzņēmums KODSAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī boilers, electric water heater, un Water heater nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 10. AIRDOT ENVIRONMENTAL TECHNOLOGIES LTD

  Ķīna

  Uzņēmums AIRDOT ENVIRONMENTAL TECHNOLOGIES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens dzidrināšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī air filters nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

Filtri

Rezultāti

Ūdens dzidrināšanas līdzekļi - Imports eksports

Rezultātu skaits

1257 Uzņēmumi