• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ūdens mīkstinātāji

Rezultāti

Ūdens mīkstinātāji - Imports eksports

 1. SA PIERARD

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SA PIERARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, domestic water softeners, water treatment, anti-corrosion, Ūdens mīkstinātāji, Water Treatment Equipment, Salt-free water softener, Water care, un Ecological water purification nozarēs. Tas atrodas Namur, Beļģija.

 2. WAG WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WAG WASSERAUFBEREITUNG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas atrodas Weigelsdorf, Austrija.

 3. NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā sāls, Ūdens mīkstinātāji, Dabiskie polimēri, Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, import-export of raw materials, calcium carbonate producer, supplier of water treatment solution, natural water softening solution, un Rūpnieciskā sāls nozarēs. Tas atrodas Dinard, Francija.

 4. EUROPAZ

  Francija

  Uzņēmums EUROPAZ, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, domestic water softeners, Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, limescale descaler magnets, un tartar removal nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. TRATAWAC

  Spānija

  Uzņēmums TRATAWAC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī Bīstamu produktu pārvadāšana, chemical products for water treatment, un Bīstamu produktu pārvadāšana nozarēs. Tas atrodas Larrabetzu-Vizcaya, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TOODO

  Francija

  Uzņēmums TOODO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, Ūdens mīkstinātāji, Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, self-cleaning filters, softeners, osmosis, demineralisers, un Ūdens mīkstinātāji nozarēs. Tas atrodas Lécousse, Francija.

 2. HOBART BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums HOBART BELGIUM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Trauku mazgājamās mašīnas organizācijām nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, dish-washer, Ūdens mīkstinātāji, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Blenders, electric nozarēs. Tas atrodas Kampenhout, Beļģija.

 3. ASA SOLUTIONS

  Beļģija

  Uzņēmums ASA SOLUTIONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī Water Treatment Equipment, industrial water softeners, un domestic water softeners nozarēs. Tas atrodas Spiennes, Beļģija.

 4. ULTRA SOFT WATER SOFTENERS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ULTRA SOFT WATER SOFTENERS LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī softeners for water treatment, domestic water softeners, industrial water softeners, un drinking water filters nozarēs. Tas atrodas Maidstone, Apvienotā Karaliste.

 5. AGUAVIBES

  Beļģija

  Uzņēmums AGUAVIBES, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, automatic water softeners, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, un Water Treatment Equipment nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 1. HYDRO-BIO

  Beļģija

  Uzņēmums HYDRO-BIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Santehniķi - celtniecības pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, domestic water softeners, industrial water softeners, un Ūdens mīkstinātāji nozarēs. Tas atrodas Les Bons Villers, Beļģija.

 2. SUZHOU X CHEMICAL CO.,LIMITED

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums SUZHOU X CHEMICAL CO.,LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī ion exchange resins nozarēs. Tas atrodas Suzhou, Amerikas Savienotās Valstis.

 1. GEOENERGIES & AQUAE VISION

  Francija

  Uzņēmums GEOENERGIES & AQUAE VISION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Rossfeld, Francija.

 2. TRATAMIENTOS DE AGUA VDF

  Spānija

  Uzņēmums TRATAMIENTOS DE AGUA VDF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas atrodas Cardedeu, Spānija.

 3. COOLCONCEPT

  Luksemburga

  Uzņēmums COOLCONCEPT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas ledusskapji nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, electric ice-cube makers for institutional kitchens, Refrigerated freezer cabinets, Cold storage room, un Ūdens mīkstinātāji nozarēs. Tas atrodas Steinsel, Luksemburga.

 4. HAPPYDROPS BV

  Nīderlande

  Uzņēmums HAPPYDROPS BV, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Ūdens mīkstinātāji, antiscale additives, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Ūdens mīkstinātāji, un Anti-scale treatment nozarēs. Tas atrodas Malden, Nīderlande.

 5. SOLUCALC

  Beļģija

  Uzņēmums SOLUCALC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, Ūdens mīkstinātāji, un lime deposit removers nozarēs. Tas atrodas Les Bons Villers, Beļģija.

 6. E-PURIFICATEUR

  Spānija

  Uzņēmums E-PURIFICATEUR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī water treatment filter maintenance nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 7. ES CREATIVIDAD, INNOVACION Y DESARROLLO S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums ES CREATIVIDAD, INNOVACION Y DESARROLLO S.L.U., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas atrodas Callosa Den Sarria, Spānija.

 8. AQUADOU

  Francija

  Uzņēmums AQUADOU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī softeners, un automatic water softeners nozarēs. Tas atrodas Rambouillet, Francija.

 1. ES CREATIVIDAD, INNOVACION Y DESARROLLO S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums ES CREATIVIDAD, INNOVACION Y DESARROLLO S.L.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas atrodas Callosa, Spānija.

 2. GH SYSTEMS

  Beļģija

  Uzņēmums GH SYSTEMS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas, un water softener salt nozarēs. Tas atrodas Oudenaarde, Beļģija.

 3. MEFA WATER GROUP

  Turcija

  Uzņēmums MEFA WATER GROUP, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, pool, dosing pumps, un Ūdens mīkstinātāji nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. MTV WATER SERVICES

  Kipra

  Uzņēmums MTV WATER SERVICES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, Ūdeņu tīrīšana, water filters, Ūdens mīkstinātāji, un Ūdeņu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Limassol, Kipra.

 5. SANITAIRE SERVICE

  Francija

  Uzņēmums SANITAIRE SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Noplūdes detektori, water heater, plumbing, Iekapsulēšanas celtniecība, un Noplūdes detektori nozarēs. Tas atrodas Geudertheim, Francija.

 6. SOFT WATER SOLUTIONS

  Beļģija

  Uzņēmums SOFT WATER SOLUTIONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Santehnikas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, Ūdeņu tīrīšana, salt, Ūdens mīkstinātāji, un Ūdeņu tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Wevelgem, Beļģija.

 7. DESCALCIFICADORES Y OSMOSIS - NECEN

  Spānija

  Uzņēmums DESCALCIFICADORES Y OSMOSIS - NECEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstinātāji nozarē. Tas darbojas arī decalcifiers nozarēs. Tas atrodas Viladecans, Spānija.

 8. INDEMANS

  Beļģija

  Uzņēmums INDEMANS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sāls nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, un Ūdens mīkstinātāji nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 9. DECALC

  Francija

  Uzņēmums DECALC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, Santehnika - aprīkojums, Ūdens mīkstinātāji, Santehnika - aprīkojums, un Water softening systems nozarēs. Tas atrodas Magalas, Francija.

 10. HYDROKUBE - ADOUCISSEUR D'EAU CO2

  Beļģija

  Uzņēmums HYDROKUBE - ADOUCISSEUR D'EAU CO2, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens mīkstināšana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens mīkstinātāji, lime deposit removers, domestic water softeners, un Ūdens mīkstinātāji nozarēs. Tas atrodas Chaumont-Gistoux, Beļģija.