• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ūdensapgāde

Rezultāti

Ūdensapgāde - Imports eksports

 1. NEW TRADE CENTER

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NEW TRADE CENTER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Smaržūdeņi, Skaistumkopšanas izstrādājumi, Smaržas un skaistumkopšanas līdzekļi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Ūdensapgāde, chromium ores, food - import/export, Import-export of cosmetic accessories, un import-export of perfumes nozarēs. Tas atrodas Morvillars, Francija.

 2. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Sūkņi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Ultrafiltration plants, Microfiltration systems, Nanofiltration systems, un Demineralisation systems nozarēs. Tas atrodas Kempenich, Vācija.

 3. 1RDESIGN

  Francija

  Uzņēmums 1RDESIGN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī glass bottles, water cooler fountains for institutions, un plastic bottles nozarēs. Tas atrodas Chambéry, Francija.

 4. UWO-WATER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums UWO-WATER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, un Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 5. W & S VERPFLEGUNGSWELT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums W & S VERPFLEGUNGSWELT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas atrodas Horrheim, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BOMBAS BALLESTER SL

  Spānija

  Uzņēmums BOMBAS BALLESTER SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi, Atjaunojamie enerģijas avoti, water pumps, decalcifiers, Sūkņi, un Atjaunojamie enerģijas avoti nozarēs. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 2. BWS ANLAGENBAU & SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BWS ANLAGENBAU & SERVICE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, process water treatment and recycling, Effluent and wastewater treatment, Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, un manufacturers of water purification plants nozarēs. Tas atrodas Oberndorf, Vācija.

 3. FLOWSERVE POMPES SAS

  Francija

  Uzņēmums FLOWSERVE POMPES SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Ūdensapgāde, water softeners, accessories, spares for boilers, un pumping stations nozarēs. Tas atrodas Arnage, Francija.

 4. YDROFORES NEROU

  Grieķija

  Uzņēmums YDROFORES NEROU, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas atrodas Koropi, Grieķija.

 5. AQUALOGIC

  Polija

  Uzņēmums AQUALOGIC, ir Multi-Category, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Filtrēšana - ķīmiska, Ūdens - attīrīšana un realizācija, waste water purification, Filtrēšana - ķīmiska, Ūdens - attīrīšana un realizācija, un coffee-makers nozarēs. Tas atrodas Tychy, Polija.

 1. DACOSTA-ARTUR VALENTE DA COSTA

  Portugāle

  Uzņēmums DACOSTA-ARTUR VALENTE DA COSTA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas atrodas Gondomar, Portugāle.

 2. APEL OZON- UND WASSERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums APEL OZON- UND WASSERTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas atrodas Kassel, Vācija.

 1. RAMUS INDUSTRIE SA

  Francija

  Uzņēmums RAMUS INDUSTRIE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi, Ūdensapgāde, taps and fittings, plumbing fittings for the building industry, un Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas La Motte Servolex, Francija.

 2. IWVA

  Beļģija

  Uzņēmums IWVA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, Ūdensapgāde, sewer draining, Rūpniecisko notekūdeņu apstrāde, un Refuse drums nozarēs. Tas atrodas Oostduinkerke, Beļģija.

 3. KALIMBA

  Beļģija

  Uzņēmums KALIMBA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Ūdens dzesētāji, Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Ūdens dzesētāji, automatic hot drink dispensers, Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Chocolate pots nozarēs. Tas atrodas Lanaken, Beļģija.

 4. GLOBAL WATER SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums GLOBAL WATER SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Filtrēšana - ķīmiska nozarē. Tas darbojas arī Šķidrumu filtri, Ūdensapgāde, ionisers, Šķidrumu filtri, Ūdensapgāde, un automatic water softeners nozarēs. Tas atrodas Czeladź, Polija.

 5. ZWECKVERBAND OSTHOLSTEIN - ZVO

  Vācija

  Uzņēmums ZWECKVERBAND OSTHOLSTEIN - ZVO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vide - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde, Ūdensapgāde, Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde, un waste management nozarēs. Tas atrodas Sierksdorf, Vācija.

 6. APK WALLONIE

  Beļģija

  Uzņēmums APK WALLONIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Pazemes (apakšzemes) celtniecība, Ūdensapgāde, Elektroenerģijas realizācija, Pazemes (apakšzemes) celtniecība, sewers, Ūdensapgāde, un Elektroenerģijas realizācija nozarēs. Tas atrodas Saive, Beļģija.

 7. AVK BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums AVK BELGIUM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aizvari un vārstuļi nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, design of gas supply pipe networks, un Ūdensapgāde nozarēs. Tas atrodas Lokeren, Beļģija.

 8. FUNKE FRANCE

  Francija

  Uzņēmums FUNKE FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Ūdensapgāde, waterproofing, un water pumps nozarēs. Tas atrodas Caluire Et Cuire, Francija.

 1. CEM WATER METERS

  Turcija

  Uzņēmums CEM WATER METERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas atrodas Trabzon, Turcija.

 2. STAR HOLDING

  Spānija

  Uzņēmums STAR HOLDING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas atrodas Mataró, Spānija.

 3. LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Notekūdeņu savākšana nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Ūdensapgāde, irrigation equipment, cast iron valves, un pipes nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. MFK MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MFK MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Metāllietuves - centrbēdzes iekārtas, Reprogrāfija - iekārtas un materiāli, Tērauda un metālu frēzēšana, Metāllietuves - centrbēdzes iekārtas, un Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Albstadt, Vācija.

 5. OPTIM QUALITY, S.L

  Spānija

  Uzņēmums OPTIM QUALITY, S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 6. KALLENBACH TW-ANLAGENSERVICE

  Vācija

  Uzņēmums KALLENBACH TW-ANLAGENSERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas atrodas Dessau, Vācija.

 7. ORDAL

  Beļģija

  Uzņēmums ORDAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Augļu sulas, Ūdens - attīrīšana un realizācija, soda, Augļu sulas, syrups, un Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarēs. Tas atrodas Ranst, Beļģija.

 8. WASSERZWECKVERBAND SAALE-FUHNE-ZIETHE

  Vācija

  Uzņēmums WASSERZWECKVERBAND SAALE-FUHNE-ZIETHE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ūdens - attīrīšana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Ūdensapgāde, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, un Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Bernburg, Vācija.

 9. REKO BIO-TERRA IN THÜRINGEN GMBH + CO KG

  Vācija

  Uzņēmums REKO BIO-TERRA IN THÜRINGEN GMBH + CO KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdensapgāde, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Dabas vide - pakalpojumi, Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde, Ūdensapgāde, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Dabas vide - pakalpojumi, un Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Sondershausen, Vācija.

 10. ABWASSERVERBAND ROTHACH

  Vācija

  Uzņēmums ABWASSERVERBAND ROTHACH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Ūdensapgāde, Kapitālceltniecība, Dabas vide - pakalpojumi, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Ūdensapgāde, Kapitālceltniecība, un Dabas vide - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Lindenberg, Vācija.