• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • abrazīvās slīpripas

Rezultāti

Abrazīvās slīpripas - Imports eksports

 1. ADI S.R.L

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ADI S.R.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvās slīpripas, Abrazīvi diski, abrasives for marble, abrasives, INTERNATIONAL CHIPS, abrasives for metal, Abrazīvās slīpripas, Sander e Freecut pins, un abrasives for granite nozarēs. Tas atrodas Domodossola, Itālija.

 2. RS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas atrodas Wiener Neudorf, Austrija.

 3. FAMPI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FAMPI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvi diski, un Abrazīvi diski nozarēs. Tas atrodas Sesto San Giovanni, Itālija.

 4. CIBO

  Beļģija

  Uzņēmums CIBO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājamas slīpmašīnas ar motoru nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, Abrazīvās slīpripas, Griešanas darbgaldi, Pulēšana - darbgaldi, Slīpmašīnas kokapstrādei, Abrazīvās slīpripas, Griešanas darbgaldi, un Pulēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Tildonk, Beļģija.

 5. DIPROTEX

  Francija

  Uzņēmums DIPROTEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskais dimants nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvās slīpripas, Diamond powder, Diamond working - machinery and equipment, diamond-tipped grinding wheels, un Abrazīvās slīpripas nozarēs. Tas atrodas Saint Egreve, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BOVONE DIAMOND TOOLS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BOVONE DIAMOND TOOLS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas atrodas Ovada, Itālija.

 2. SARFI GEZA EV. - CLARFLEX

  Ungārija

  Uzņēmums SARFI GEZA EV. - CLARFLEX, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Abrazīvi diski nozarē. Tas darbojas arī Plakanslīpēšana - darbgaldi, Abrazīvās slīpripas, Dabīgie abrazīvi, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Plakanslīpēšana - darbgaldi, Abrazīvās slīpripas, Dabīgie abrazīvi, un Rūpnieciskie asmeņi un naži nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 3. MAFRA MAILE + HASS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAFRA MAILE + HASS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas atrodas Schutterwald, Vācija.

 4. PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT

  Ukraina

  Uzņēmums PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiski abrazīvie līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvās slīpripas, Dabīgie abrazīvi, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Abrazīvās slīpripas, Dabīgie abrazīvi, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, un silicon carbide heating elements nozarēs. Tas atrodas Zaporizhzhia, Ukraina.

 5. DIAMATEC

  Francija

  Uzņēmums DIAMATEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī diamond-tipped grinding wheels nozarēs. Tas atrodas Oiselay, Francija.

 1. FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN

  Francija

  Uzņēmums FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - pulvermetalurģija nozarē. Tas darbojas arī Cietlodēšana - tērauds un metāli, Abrazīvās slīpripas, Cietlodēšana - tērauds un metāli, grinding, Abrazīvās slīpripas, un tungsten nozarēs. Tas atrodas Chassieu, Francija.

 2. GOEK LTD.

  Vācija

  Uzņēmums GOEK LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas atrodas Wörth-Maximiliansau, Vācija.

 1. HEBEI MUYUAN PUMP INDUSTRY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI MUYUAN PUMP INDUSTRY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas atrodas 31186131743, Ķīna.

 2. ABRASIVOS MANHATTAN, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums ABRASIVOS MANHATTAN, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas atrodas Vitoria-Gasteiz, Spānija.

 3. ABRAMAT LLC

  Ukraina

  Uzņēmums ABRAMAT LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī polishing soaps, abrasive and polishing products, un flexible abrasives nozarēs. Tas atrodas Kharkiv, Ukraina.

 4. REMOS PROFESSIONAL BODY CARE

  Austrija

  Uzņēmums REMOS PROFESSIONAL BODY CARE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas atrodas Feldkirch, Austrija.

 5. KALWERK TOOLS SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums KALWERK TOOLS SP. Z O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī Galviņas, Elektrometināšana - iekārtas un piederumi, targets, cutters, Galviņas, un Elektrometināšana - iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Kalisz, Polija.

 6. MST SCHLEIFTECHNIK E.K. INH. FRITZ MÜLLER

  Vācija

  Uzņēmums MST SCHLEIFTECHNIK E.K. INH. FRITZ MÜLLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī Dabīgie abrazīvi, grinding wheels, Dabīgie abrazīvi, un Polishing discs nozarēs. Tas atrodas Bad Kreuznach-Ebernburg, Vācija.

 7. ABRASIVES STONE SLU

  Spānija

  Uzņēmums ABRASIVES STONE SLU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī bright polishing, abrasives, abrasive grindstones for marble, un abrasive grindstones for granite nozarēs. Tas atrodas Granada, Spānija.

 8. ABRESSA - ABRASIVOS DE PORTUGAL, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums ABRESSA - ABRASIVOS DE PORTUGAL, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī diamond wire for marble working nozarēs. Tas atrodas Vila Nova De Cerveira, Portugāle.

 1. YICHUAN LONGQUAN TIANSEN ABRASIVES CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums YICHUAN LONGQUAN TIANSEN ABRASIVES CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas atrodas Luoyang, Ķīna.

 2. VKR-ABRASIVE S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums VKR-ABRASIVE S.R.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvi diski, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Instrumenti un kalumi, Abrazīvi diski, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, un Instrumenti un kalumi nozarēs. Tas atrodas Blansko, Čehija.

 3. LUOYANG RUITU REFRACTORIES AND ABRASIVES CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums LUOYANG RUITU REFRACTORIES AND ABRASIVES CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas atrodas Luoyang, Ķīna.

 4. ATEN ABRASIVES

  Turcija

  Uzņēmums ATEN ABRASIVES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvi diski, abrasive flap wheels and grinding rollers, un Abrazīvi diski nozarēs. Tas atrodas Esenyurt, Turcija.

 5. BRUSIVO SPOL. S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums BRUSIVO SPOL. S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvās slīpripas, Ķīmiski abrazīvie līdzekļi, abrasives, Abrazīvās slīpripas, un Ķīmiski abrazīvie līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Rokycany, Čehija.

 6. MAGNI NUOVA ABRASIVI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MAGNI NUOVA ABRASIVI S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvi diski, non-powered hand abrasive tools, un Abrazīvi diski nozarēs. Tas atrodas San Donato Milanese, Itālija.

 7. DUMONT INSTRUMENTS

  Beļģija

  Uzņēmums DUMONT INSTRUMENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvās slīpripas, Abrazīvi diski, Abrazīvās slīpripas, un Abrazīvi diski nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 8. KLINGSPOR

  Beļģija

  Uzņēmums KLINGSPOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas atrodas Herent, Beļģija.

 9. SERMA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SERMA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvi diski, un Abrazīvi diski nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

 10. MOLEMAB S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MOLEMAB S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Abrazīvās slīpripas nozarē. Tas darbojas arī Abrazīvi diski, non-powered hand abrasive tools, un Abrazīvi diski nozarēs. Tas atrodas Ome, Itālija.