• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • aerosolu ventiļi

Rezultāti

Aerosolu ventiļi - Imports eksports

 1. KENDRION KUHNKE AUTOMATION GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Kendrion Kuhnke Automation is your specialist for magnet, fluid and control technology and offers safe, precise and innovative components and assemblies for a wide range of applications. Kendrion Kuhnke Automation is part of the industrial division of Kendrion N.V. und trades under the Industrial Actuators and Controls (IAC) business unit. When it comes to developing and manufacturing electromagnets and actuators, IAC benefits from over 100 years of experience and offers a wide range of products. In addition, IAC is a fluid technology manufacturer specialising in the development of custom valves, valve blocks and pressure regulators. In the field of control technology, IAC uses the internationally recognised industry standards in order to enable integration into a wide variety of infrastructures, as well as inductive heating systems that enable emission-free heating in industrial processes. Our products are primarily used in medical equipment, such as dialysis machines, anaesthesia machines, respirators, dental units, treatment equipment and therapy equipment. They are also used in automation and robotics, such as for FTS, material handling systems and cobots. Furthermore, they are used for mechanical engineering in the food and drink industry, in printing and paper processing and in the textile industry. Further applications include fire protection and access controls in building technology and emergency oxygen supply and in-cabin applications in aviation. Find out more about Kendrion at www.kendrion.com

 2. THALECK GROUP - C3 GMBH WERK 03

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums THALECK GROUP - C3 GMBH WERK 03, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aerosolu ventiļi nozarē. Tas atrodas Magdeburg, Vācija.

 3. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Pneimatisko iekārtu vārsti, Aerosolu ventiļi, Valves, customised special valves, Pneimatisko iekārtu vārsti, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Burscheid, Vācija.

 4. HPM TECHNOLOGIE GMBH (VORMALS PFEIFFER TECHNIK GMBH)

  Vācija

  Uzņēmums HPM TECHNOLOGIE GMBH (VORMALS PFEIFFER TECHNIK GMBH), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sprauslas - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, Rūpnieciskās smērvielas, Automašīnu smēreļļas, Nepārtikas eļļas, Aerosolu ventiļi, Rūpnieciskās smērvielas, Automašīnu smēreļļas, un Nepārtikas eļļas nozarēs. Tas atrodas Münsingen, Vācija.

 5. COSTER TECNOLOGIE SPECIALI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums COSTER TECNOLOGIE SPECIALI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aerosolu ventiļi nozarē. Tas atrodas Ettlingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EVERTON S.R.L

  Itālija

  Uzņēmums EVERTON S.R.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kosmētika nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu baloni, Aerosolu ventiļi, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Aerosolu baloni, Aerosolu ventiļi, un Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarēs. Tas atrodas Povegliano Veronese, Itālija.

 2. ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD

  Čehija

  Uzņēmums ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aerosolu ventiļi nozarē. Tas darbojas arī Atgaisošanas krāni, Aizvari un vārstuļi, Rūpniecisko caurļvadu vārstuļi, Hidrauliski vārsti, Atgaisošanas krāni, Aizvari un vārstuļi, Rūpniecisko caurļvadu vārstuļi, un Hidrauliski vārsti nozarēs. Tas atrodas Plzen, Čehija.

 3. VALVULAS DE PRECISION ESPAÑOLA SA

  Spānija

  Uzņēmums VALVULAS DE PRECISION ESPAÑOLA SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, Aerosolu ventiļi, pulverisers, valves for aerosol containers, un actuators nozarēs. Tas atrodas Morata De Tajuña, Spānija.

 4. PACK-PART GMBH

  Šveice

  Uzņēmums PACK-PART GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Rūpnieciskās smērvielas, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Aerosolu ventiļi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Rūpnieciskās smērvielas, un Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Kaiseraugst, Šveice.

 5. SILICONI CHIMICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SILICONI CHIMICA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu baloni, Aerosolu ventiļi, Aerosolu baloni, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Marostica, Itālija.

 1. COSMOSOL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COSMOSOL S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu baloni, Aerosolu ventiļi, Aerosolu baloni, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Mulazzano, Itālija.

 2. PARAFARMACIA DI VARRASO ANTONIA

  Itālija

  Uzņēmums PARAFARMACIA DI VARRASO ANTONIA, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu baloni, Aerosolu ventiļi, Aerosolu baloni, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Foggia, Itālija.

 1. VALVE PRECISION

  Francija

  Uzņēmums VALVE PRECISION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas St Michel Sur Orge, Francija.

 2. LINDAL HOLDINGS PLC

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LINDAL HOLDINGS PLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Leighton Buzzard, Apvienotā Karaliste.

 3. AEROSOL TECHNIQUE LINDAL (UK) LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AEROSOL TECHNIQUE LINDAL (UK) LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Leighton Buzzard, Apvienotā Karaliste.

 4. AEROSOL-TECHNIK LINDAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AEROSOL-TECHNIK LINDAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Bad Oldesloe, Vācija.

 5. COSTERTEC SA

  Spānija

  Uzņēmums COSTERTEC SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 6. AIR PLANTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AIR PLANTS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Leicester, Apvienotā Karaliste.

 7. LINDAL FRANCE

  Francija

  Uzņēmums LINDAL FRANCE, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Briey, Francija.

 8. F.I.A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums F.I.A. S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu baloni, Aerosolu ventiļi, Aerosolu baloni, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas San Giuliano Milanese, Itālija.

 1. PROFILE PHARMA LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PROFILE PHARMA LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Guildford, Apvienotā Karaliste.

 2. TEMPO POMPA VANA SAN. TIC. LTD STI.

  Turcija

  Uzņēmums TEMPO POMPA VANA SAN. TIC. LTD STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Aerosolu ventiļi, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. AEROSOL VALF SANAYI A S

  Turcija

  Uzņēmums AEROSOL VALF SANAYI A S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 4. ARMATURES D AQUITAINE

  Francija

  Uzņēmums ARMATURES D AQUITAINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Pommevic, Francija.

 5. DCP SP Z O O

  Polija

  Uzņēmums DCP SP Z O O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Pabianice, Polija.

 6. EUSKO SA

  Spānija

  Uzņēmums EUSKO SA, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Aerosolu ventiļi, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Bergara, Spānija.

 7. UNISPRAY S.R.L.

  Itālija

 8. MARHVEL

  Itālija

 9. P.M.P. S.R.L.

  Itālija

 10. ITAL G.E.T.E. S.R.L.

  Itālija