• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • aitas un kazas

Rezultāti

Aitas un kazas - Imports eksports

 1. AGROMILKTECK

  Portugāle

  Uzņēmums AGROMILKTECK, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Almada, Portugāle.

 2. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Aitas un kazas, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Lohfelden, Vācija.

 3. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vācija

  Uzņēmums ZOOFACHMARKT - MARCHE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Heinsberg, Vācija.

 4. GREFFEUILLE AVEYRON

  Francija

  Uzņēmums GREFFEUILLE AVEYRON, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Lopi un lopkopība, Lopi un lopkopība, un animal breeding nozarēs. Tas atrodas Rignac, Francija.

 5. VITO PACELLA

  Itālija

  Uzņēmums VITO PACELLA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas atrodas Balvano, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GENES DIFFUSION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GENES DIFFUSION GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Schüttorf, Vācija.

 2. LANDWIRTSCHAFTSGENOSSENSCHAFT ELBUFER NEUERMARK-LÜBARS E.G.

  Vācija

  Uzņēmums LANDWIRTSCHAFTSGENOSSENSCHAFT ELBUFER NEUERMARK-LÜBARS E.G., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Neuermark-Lübars, Vācija.

 3. HANSA VIEH- UND FLEISCH VERMARKTUNGS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HANSA VIEH- UND FLEISCH VERMARKTUNGS GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Beverstedt, Vācija.

 4. DIREKTVERMARKTUNG HANS WEISS

  Vācija

  Uzņēmums DIREKTVERMARKTUNG HANS WEISS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Büchenbach, Vācija.

 5. M+K GMBH VIEHHANDLUNG

  Vācija

  Uzņēmums M+K GMBH VIEHHANDLUNG, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Melle, Vācija.

 1. VIEHHANDEL PETER VOSS

  Vācija

  Uzņēmums VIEHHANDEL PETER VOSS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Lüneburg, Vācija.

 2. JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG

  Vācija

  Uzņēmums JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Jüterbog, Vācija.

 1. KÄLBERSAMMELSTELLE NIEDERZIER JANSSEN VIEH UND FLEISCH GBR

  Vācija

  Uzņēmums KÄLBERSAMMELSTELLE NIEDERZIER JANSSEN VIEH UND FLEISCH GBR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Niederzier, Vācija.

 2. HARZER VORLAND FLEISCHHANDEL UG

  Vācija

  Uzņēmums HARZER VORLAND FLEISCHHANDEL UG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī goats, fresh goat meat, goat meat, un goat sausage nozarēs. Tas atrodas Rodersdorf, Vācija.

 3. ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Judenburg, Austrija.

 4. VEXPO VIEH-IM- UND EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VEXPO VIEH-IM- UND EXPORT GMBH, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Eyendorf, Vācija.

 5. ANICOM SA

  Šveice

  Uzņēmums ANICOM SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Payerne, Šveice.

 6. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Rumānija

  Uzņēmums EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopi un lopkopība nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - imports, eksports, Kaujamie teļi un liellopi, Aitas un kazas, livestock, Lopkopība - imports, eksports, Kaujamie teļi un liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 7. ING. GEORG DIERNEDER E.U.

  Austrija

  Uzņēmums ING. GEORG DIERNEDER E.U., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Naarn, Austrija.

 8. KURT WIESINGER

  Austrija

  Uzņēmums KURT WIESINGER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Peuerbach, Austrija.

 1. SUDHOFF KG

  Vācija

  Uzņēmums SUDHOFF KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Delbrück, Vācija.

 2. VIEHHANDLUNG KLINGER E.K.

  Vācija

  Uzņēmums VIEHHANDLUNG KLINGER E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Höchstädt, Vācija.

 3. AGRAR MESSERITSCH GMBH

  Austrija

  Uzņēmums AGRAR MESSERITSCH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Au Am Leithaberge, Austrija.

 4. HABROCK VIEHTRANSPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HABROCK VIEHTRANSPORT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Sassenberg, Vācija.

 5. NORBERT GREVE VIEHHANDLUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NORBERT GREVE VIEHHANDLUNG GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Schaalby, Vācija.

 6. BECKHOVE-AGRAR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BECKHOVE-AGRAR GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Senden, Vācija.

 7. LEG „OHRATAL“ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LEG „OHRATAL“ GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Hohenkirchen, Vācija.

 8. WILHELM JELLINGHAUS & SÖHNE NACHF.

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM JELLINGHAUS & SÖHNE NACHF., gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Barßel, Vācija.

 9. RASCHLE VIEHHANDEL AG

  Šveice

  Uzņēmums RASCHLE VIEHHANDEL AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Tuttwil, Šveice.

 10. ANTELUPI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ANTELUPI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Cūkas, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Barcellona Pozzo Di Gotto, Itālija.