• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • aitas un kazas

Rezultāti

Aitas un kazas - Imports eksports

 1. AGROMILKTECK

  Portugāle

  Uzņēmums AGROMILKTECK, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Almada, Portugāle.

 2. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Aitas un kazas, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Lohfelden, Vācija.

 3. GREFFEUILLE AVEYRON

  Francija

  Uzņēmums GREFFEUILLE AVEYRON, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Lopi un lopkopība, Lopi un lopkopība, un animal breeding nozarēs. Tas atrodas Rignac, Francija.

 4. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vācija

  Uzņēmums ZOOFACHMARKT - MARCHE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Heinsberg, Vācija.

 5. SOCIETE CADRAN BOISCHAUT MARCHE

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE CADRAN BOISCHAUT MARCHE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Chateaumeillant, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NORBERT GREVE VIEHHANDLUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NORBERT GREVE VIEHHANDLUNG GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Schaalby, Vācija.

 2. GENOSSENSCHAFT NÖ. FERKELPRODUZENTEN, RINDERPRODUZENTEN REG. GEN.M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums GENOSSENSCHAFT NÖ. FERKELPRODUZENTEN, RINDERPRODUZENTEN REG. GEN.M.B.H., gadā un darbojas Mājdzīvnieki nozarē. Tas darbojas arī Cūkas, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Niederhollabrunn, Austrija.

 3. HAUSNER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAUSNER GMBH, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Aitas un kazas, Cūkas, un Mājdzīvnieki nozarēs. Tas atrodas Pressath, Vācija.

 4. GREVELHÖRSTER GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums GREVELHÖRSTER GMBH & CO.KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Rosendahl, Vācija.

 5. DIREKTVERMARKTUNG HANS WEISS

  Vācija

  Uzņēmums DIREKTVERMARKTUNG HANS WEISS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Büchenbach, Vācija.

 1. WERNER HANDLE GMBH

  Austrija

  Uzņēmums WERNER HANDLE GMBH, gadā un darbojas Mājdzīvnieki nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Aitas un kazas, Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Herrnbaumgarten, Austrija.

 2. HENNIG

  Vācija

  Uzņēmums HENNIG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Ostbevern, Vācija.

 1. VIEHHANDLUNG WIGGER-PIEPER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums VIEHHANDLUNG WIGGER-PIEPER GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Telgte, Vācija.

 2. SCHWANINGER VIEH EXPORT GMBH

  Austrija

  Uzņēmums SCHWANINGER VIEH EXPORT GMBH, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Mājdzīvnieki, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Weer, Austrija.

 3. JOHANN WACHT VIEHGESCHÄFT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums JOHANN WACHT VIEHGESCHÄFT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Aitas un kazas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Wincheringen, Vācija.

 4. ANICOM SA

  Šveice

  Uzņēmums ANICOM SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Payerne, Šveice.

 5. PAUL ROTTMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PAUL ROTTMANN GMBH, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Cūkas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Liellopi, Cūkas, Mājdzīvnieki, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Ahaus, Vācija.

 6. HERMANOS DE PABLO ARRIBAS SL

  Spānija

  Uzņēmums HERMANOS DE PABLO ARRIBAS SL, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Cūkas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Liellopi, Cūkas, Mājdzīvnieki, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Aranda De Duero, Spānija.

 7. TIROLER VIEH MARKETING REG.GEN.M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums TIROLER VIEH MARKETING REG.GEN.M.B.H., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Innsbruck, Austrija.

 8. WALTER HAUER

  Austrija

  Uzņēmums WALTER HAUER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Eggerding, Austrija.

 1. ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Judenburg, Austrija.

 2. FRANZ PETZL

  Austrija

  Uzņēmums FRANZ PETZL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas St. Peter Am Kammersberg, Austrija.

 3. COTTING & FILS SA

  Šveice

  Uzņēmums COTTING & FILS SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Arconciel, Šveice.

 4. WILHELM JELLINGHAUS & SÖHNE NACHF.

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM JELLINGHAUS & SÖHNE NACHF., gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Barßel, Vācija.

 5. VIEHHANDLUNG KLINGER E.K.

  Vācija

  Uzņēmums VIEHHANDLUNG KLINGER E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Höchstädt, Vācija.

 6. KAPPELHOFF & HÜLS KG

  Vācija

  Uzņēmums KAPPELHOFF & HÜLS KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Schöppingen, Vācija.

 7. SCHOTTISCHE HIGHLANDRINDERZUCHT VOGTLAND

  Vācija

  Uzņēmums SCHOTTISCHE HIGHLANDRINDERZUCHT VOGTLAND, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, un Mājdzīvnieki nozarēs. Tas atrodas Plauen, Vācija.

 8. LANDWIRTSCHAFTSGENOSSENSCHAFT ELBUFER NEUERMARK-LÜBARS E.G.

  Vācija

  Uzņēmums LANDWIRTSCHAFTSGENOSSENSCHAFT ELBUFER NEUERMARK-LÜBARS E.G., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Neuermark-Lübars, Vācija.

 9. UEG HOHENLOHE FRANKEN W.V.

  Vācija

  Uzņēmums UEG HOHENLOHE FRANKEN W.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Bopfingen, Vācija.

 10. WILLI UND FRANK STIER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WILLI UND FRANK STIER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Creglingen, Vācija.