• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas

Rezultāti

Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas - Imports eksports

 1. LEHMANN INDUSTRIE

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LEHMANN INDUSTRIE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Hörgertshausen, Vācija.

 2. VIRIDI ORBIS GMBH

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VIRIDI ORBIS GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Schachen B. Reute, Šveice.

 3. OFFICINE CARLINO FERNANDO

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE CARLINO FERNANDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Būvniecība - iekārtas un materiāli, cutting machines for the building trade, building machinery and equipment, un Būvniecība - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Galatone, Itālija.

 4. CONPROMAC BLOCK MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums CONPROMAC BLOCK MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Lietošanai gatavs betons, paver cement mixers, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Lietošanai gatavs betons, un Concrete blocks and breeze blocks for exterior works nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. MECHANICAL FOUNDRY LLC

  Ukraina

  Uzņēmums MECHANICAL FOUNDRY LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī cast iron, metal treatments, Mechanical construction, un Iron foundry nozarēs. Tas atrodas Novovolynsk, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AIREMARMORES, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums AIREMARMORES, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī limestone, marble blocks, un marble slabs nozarēs. Tas atrodas Porto De Mos, Portugāle.

 2. COMEC BINDER S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COMEC BINDER S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, screening plants for rubbish composting plants, un crushers for the building trade nozarēs. Tas atrodas Morgano, Itālija.

 3. PEDRA JARDIM

  Portugāle

  Uzņēmums PEDRA JARDIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Leiria, Portugāle.

 4. FRAVIZEL - METALOMECÂNICA

  Portugāle

  Uzņēmums FRAVIZEL - METALOMECÂNICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Buldozeri un greideri nozarē. Tas darbojas arī Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, un drilling machines nozarēs. Tas atrodas Pé Da Pedreira, Portugāle.

 5. ANNABLUME SCHEDL GESMBH

  Austrija

  Uzņēmums ANNABLUME SCHEDL GESMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Herzogenburg, Austrija.

 1. ASE TECHNIK AG

  Šveice

  Uzņēmums ASE TECHNIK AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Lenšu konveijeri, gravel, industrial system design, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Lenšu konveijeri nozarēs. Tas atrodas Hochdorf, Šveice.

 2. LE.CO.ME.T

  Itālija

  Uzņēmums LE.CO.ME.T, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī block cutters for the building trade nozarēs. Tas atrodas Gallese Scalo, Itālija.

 1. RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, un Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Savona, Itālija.

 2. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kūdras ieguve - mašīnas un iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Marmora apstrādes iekārtas, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Kūdras ieguve - mašīnas un iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Marmora apstrādes iekārtas, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Deutschfeistritz, Austrija.

 3. DUCLOS

  Francija

  Uzņēmums DUCLOS, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Saint-Etienne, Francija.

 4. PC STONES (REVENIR SEPTEMBRE 2023)

  Portugāle

  Uzņēmums PC STONES (REVENIR SEPTEMBRE 2023), ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Fasādes - pārklājumi, limestone, stone tessera coverings, un Fasādes - pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Leiria, Portugāle.

 5. SANTAFIORA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SANTAFIORA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Quarries, Tumble polished stones, un natural stone nozarēs. Tas atrodas Vitorchiano, Itālija.

 6. KÖNIG BAUMASCHINEN

  Vācija

  Uzņēmums KÖNIG BAUMASCHINEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Warburg, Vācija.

 7. ACE HAMMER

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums ACE HAMMER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī hydraulic hammers nozarēs. Tas atrodas Inchon, Dienvidkoreja.

 8. ZHENGZHOU DSMAC MINING COMPANY

  Ķīna

  Uzņēmums ZHENGZHOU DSMAC MINING COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 1. ATELIER BRANGER ET CIE

  Francija

  Uzņēmums ATELIER BRANGER ET CIE, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, un Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Monthou Sur Cher, Francija.

 2. BRECCIE BVBA

  Beļģija

  Uzņēmums BRECCIE BVBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Avelgem, Beļģija.

 3. L'ETÀ DELLA PIETRA

  Itālija

  Uzņēmums L'ETÀ DELLA PIETRA, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie kaļķi, Grīdas uzņēmumiem, Akmens kāpnes, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Rūpnieciskie kaļķi, Grīdas uzņēmumiem, Akmens kāpnes, un Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gonnesa (Ci), Itālija.

 4. SUNDREAM INDUSTRIAL GROUP CO.,LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums SUNDREAM INDUSTRIAL GROUP CO.,LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas SHANGHAI CITY, Ķīna.

 5. GRBM

  Ukraina

  Uzņēmums GRBM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Ternopil, Koroliova St. 12, Ukraina.

 6. B. & W. MECHANICAL HANDLING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums B. & W. MECHANICAL HANDLING LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, un Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ely, Apvienotā Karaliste.

 7. SHANGHAI XIAZHOU HEAVY INDUSTRY MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI XIAZHOU HEAVY INDUSTRY MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 8. TSA

  Turcija

  Uzņēmums TSA, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī feeders for belts, un conveyors nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 9. CO.ME.MANTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CO.ME.MANTI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, un Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Condofuri, Itālija.

 10. SHANGHAI DINGBO HEAVY INDUSTRY MACHINERY

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI DINGBO HEAVY INDUSTRY MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī stone crusher nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

Filtri

Rezultāti

Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

9572 Uzņēmumi