• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • akmens un minerāli

Rezultāti

Akmens un minerāli - Imports eksports

 1. CARMEUSE

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CARMEUSE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī processing and extraction of limestone, dolomitic lime, limestone for industry, dolomitic lime for environmental services, Cellular concrete, cellular concrete for construction, products for agri-foods, calcium for the steel industry, un pollution control nozarēs. Tas atrodas Andenne, Beļģija.

 2. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Akmens un minerāli, Dzirnakmeņi, Granīts, marketing of granite, Granite sales, Granite Guides, provision of labor, subcontracting staff management, un Granite cubes nozarēs. Tas atrodas Penafiel, Portugāle.

 3. DERELI MADEN

  Turcija

  Uzņēmums DERELI MADEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Marmors, Marmors un dabīgais akmens, Marmors, white marble, un calacatta marble nozarēs. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 4. LITTLER BULK HAULAGE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LITTLER BULK HAULAGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Būvniecības materiāli, building gravel, Būvniecības materiāli, un crushed stone nozarēs. Tas atrodas Chester., Apvienotā Karaliste.

 5. LES TRÉSORS DU BRÉSIL

  Francija

  Uzņēmums LES TRÉSORS DU BRÉSIL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Bižutērija un juvelierizstrādājumi, Bižutērija un juvelierizstrādājumi, un craft made stone jewellery nozarēs. Tas atrodas Manosque, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PRIMUS TASK ARRATIA S.L

  Spānija

  Uzņēmums PRIMUS TASK ARRATIA S.L, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī minerals, un amethysts nozarēs. Tas atrodas Dima, Spānija.

 2. KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī spray guns for painting, sandblasting granules, nozzles for sandblasting, un refractory material nozarēs. Tas atrodas Malatya, Turcija.

 3. THEIA BAZALT MADENCİLİK İNŞAT MİM MÜH PEYZ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ

  Turcija

  Uzņēmums THEIA BAZALT MADENCİLİK İNŞAT MİM MÜH PEYZ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Marmors un dabīgais akmens, Natural stone tiles, basalt, un Marble tiles nozarēs. Tas atrodas Kayseri̇, Turcija.

 4. MARCOFLEX

  Beļģija

  Uzņēmums MARCOFLEX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī abrasives, un sandblasting nozarēs. Tas atrodas Merchtem, Beļģija.

 5. P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA

  Polija

  Uzņēmums P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Aggregates, sand, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un transport company nozarēs. Tas atrodas Lublin, Polija.

 1. SQUARED ENERGY & MINERALS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SQUARED ENERGY & MINERALS LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī natural talc, un talc dusters nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 2. PEDRA JARDIM

  Portugāle

  Uzņēmums PEDRA JARDIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī covering stones, decorative stones, limestone, un stone tile floorings nozarēs. Tas atrodas Serro Ventoso, Portugāle.

 1. OOO ETALON-SERVIS

  Turcija

  Uzņēmums OOO ETALON-SERVIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī zeolite, urea resins, un potassium and derivatives nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. POLSEP MINING

  Turcija

  Uzņēmums POLSEP MINING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī sepiolyte, un absorbents nozarēs. Tas atrodas Eskişehir, Turcija.

 3. ERGE KOSTKA BRUKOWA GDAŃSK

  Polija

  Uzņēmums ERGE KOSTKA BRUKOWA GDAŃSK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī pebbles, construction stone, decorative stones for gardens, un stone portals nozarēs. Tas atrodas Gdańsk, Polija.

 4. DERBYSHIRE SPECIALIST AGGREGATES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DERBYSHIRE SPECIALIST AGGREGATES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas atrodas Derbyshire, Apvienotā Karaliste.

 5. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Turcija

  Uzņēmums ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, un Dārgakmeņi un minerāli nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 6. TORKAN LTD.

  Turcija

  Uzņēmums TORKAN LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī zeolite, un building materials nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. PROVENTO GROUP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PROVENTO GROUP GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī talcs, bentonite, un granite nozarēs. Tas atrodas Herzberg Am Harz, Vācija.

 8. KRISTAL KARTEL

  Nīderlande

  Uzņēmums KRISTAL KARTEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Amethysts nozarēs. Tas atrodas Halsteren, Nīderlande.

 1. ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM GRANITU

  Polija

  Uzņēmums ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM GRANITU, ir Multi-Category, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Kapakmeņi, big tables, granita, Kapakmeņi, un funerary monuments nozarēs. Tas atrodas Pyrzyce, Polija.

 2. POLSTONE MARBLE

  Turcija

  Uzņēmums POLSTONE MARBLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas picas krāsns nozarē. Tas darbojas arī Krams, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, Akmens un minerāli, Krams, Ugunsizturīgi materiāli un izstrādājumi, oven refractors, un Akmens un minerāli nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. AMBER BALTIC

  Polija

  Uzņēmums AMBER BALTIC, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas atrodas Szczecin, Polija.

 4. THM MADENCILIK ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET

  Turcija

  Uzņēmums THM MADENCILIK ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Iesiešana un beigu apdare, Būvniecības materiāli, Iesiešana un beigu apdare, un Būvniecības materiāli nozarēs. Tas atrodas Eskisehir, Turcija.

 5. INA MINERALS

  Turcija

  Uzņēmums INA MINERALS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī pumice stone, un zeolite nozarēs. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 6. APLUS GALVANIZ

  Turcija

  Uzņēmums APLUS GALVANIZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī iron-zinc ingots, un aluminium alloys nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. X-RAY MINERAL SERVICES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums X-RAY MINERAL SERVICES LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas atrodas Colwyn Bay, Apvienotā Karaliste.

 8. HOMAAN CO

  Spānija

  Uzņēmums HOMAAN CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī natural asphalt rock, un Natural bitumens nozarēs. Tas atrodas Malaga, Spānija.

 9. BERRY INTERNATIONAL COMMODITY GROUP

  Francija

  Uzņēmums BERRY INTERNATIONAL COMMODITY GROUP, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - pakalpojumi, Akmens un minerāli, trading advice, Lauksaimniecība - pakalpojumi, un Akmens un minerāli nozarēs. Tas atrodas Cachan, Francija.

 10. LLC "PODILSKIY STONE"

  Ukraina

  Uzņēmums LLC "PODILSKIY STONE", ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī granite, un sandstone nozarēs. Tas atrodas Khmelnitsky, Ukraina.

Filtri

Rezultāti

Akmens un minerāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

6677 Uzņēmumi