• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • alabastrs

Rezultāti

Alabastrs - Imports eksports

 1. ALABASTROS ARAGONESES

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALABASTROS ARAGONESES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alabastrs nozarē. Tas darbojas arī plaques, Dado, furnishings and design, projects, lamps, we sell alabaster, un alabaster construction nozarēs. Tas atrodas San Juan De Mozarrifar-Zaragoza, Spānija.

 2. DI FUCCI PINO E C. SNC

  Itālija

  Uzņēmums DI FUCCI PINO E C. SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alabastrs nozarē. Tas darbojas arī Marmors, marble gravestones and monuments, Marmors, Marble shower tray, un stone fireplace nozarēs. Tas atrodas Fontanarosa, Itālija.

 3. M.G.F. DI FREGONESE FRANCO

  Itālija

  Uzņēmums M.G.F. DI FREGONESE FRANCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alabastrs nozarē. Tas darbojas arī Granīts, marble, marble coverings, Granīts, un marble table nozarēs. Tas atrodas Motta Di Livenza, Itālija.

 4. ALABASTER NEW CONCEPT

  Spānija

  Uzņēmums ALABASTER NEW CONCEPT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alabastrs nozarē. Tas atrodas Sarral, Spānija.

 5. REBEKA MARBLE

  Turcija

  Uzņēmums REBEKA MARBLE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Alabastrs, pool mosaic, marble mosaics, Alabastrs, un travertine tiling nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. IBRAHIMOGULLARI MARBLE

  Turcija

  Uzņēmums IBRAHIMOGULLARI MARBLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Alabastrs, Travertīns (šūnakmens), travertine, Alabastrs, Travertīns (šūnakmens), un blocks of travertine nozarēs. Tas atrodas Afyonkarahisar, Turcija.

 2. MARMOSTIL MANCIN GINO DI FIETTA MARINELLA E C. SAS

  Itālija

  Uzņēmums MARMOSTIL MANCIN GINO DI FIETTA MARINELLA E C. SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bēru piederumi nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Alabastrs, Kapakmeņi, Marmors, Alabastrs, un Kapakmeņi nozarēs. Tas atrodas Pavia, Itālija.

 3. KETIROGLU MARBLE

  Turcija

  Uzņēmums KETIROGLU MARBLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alabastrs nozarē. Tas darbojas arī Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Marmora kāpnes, trentino marbles, Gear manufacturing, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un Marmora kāpnes nozarēs. Tas atrodas Afyon, Turcija.

 4. ART INSAAT GRANIT MERMER NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ART INSAAT GRANIT MERMER NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD STI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Enerģijas un izejvielu imports-eksports, Marmors, Alabastrs, Marmors un dabīgais akmens, Enerģijas un izejvielu imports-eksports, Marmors, un Alabastrs nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. KERANDO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KERANDO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Alabastrs, Granīta betons, Flīzes, Alabastrs, Granīta betons, un Flīzes nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 1. ERHAN TASDEMIR

  Turcija

  Uzņēmums ERHAN TASDEMIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alabastrs nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. MONCAYOFRIO

  Spānija

  Uzņēmums MONCAYOFRIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alabastrs nozarē. Tas darbojas arī alabaster for construction work nozarēs. Tas atrodas Cuarte De Huerva, Spānija.

 1. AGGREGATE INDUSTRIES U K LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AGGREGATE INDUSTRIES U K LTD, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Alabastrs, un Alabastrs nozarēs. Tas atrodas Coalville, Apvienotā Karaliste.

 2. VETRUGNO VITO

  Itālija

 3. A.BENTO VERMELHO, LDA

  Portugāle

 4. ARTESANIA RINCON S.L.

  Spānija

 5. DREMAR MERMER DIS TIC. LTD STI.

  Turcija

 6. EYUPOGLU MERMER SAN. TIC. LTD

  Turcija

 7. ARAGONESA DEL ALABASTRO SA

  Spānija

 8. TRIBE ITALIA

  Itālija

 1. ALABASTROS

  Polija

  Uzņēmums ALABASTROS, gadā un darbojas Izplatīšana mazumtirdzniecībā nozarē. Tas darbojas arī Iepirkšanās centri, un Iepirkšanās centri nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.