• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • alumīnija mājsaimniecības priekšmeti

Rezultāti

Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti - Imports eksports

 1. ZECCHI BOTTEGA D'ARTE CASA

  Itālija

  Uzņēmums ZECCHI BOTTEGA D'ARTE CASA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dāvanas, suvenīri un reklāmas priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, gift items, bonbonniere, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, un complementary furnishings nozarēs. Tas atrodas Cento, Itālija.

 2. ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, electric mills, un cold drink dispensers nozarēs. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 3. JOSEF BECKER, BECKLAND-ERZEUGNISSE GMBH & CO.KG, ONLINE -SHOP

  Vācija

  Uzņēmums JOSEF BECKER, BECKLAND-ERZEUGNISSE GMBH & CO.KG, ONLINE -SHOP, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī door mats, un Coconut wire-mesh mats nozarēs. Tas atrodas Lünen, Vācija.

 4. SFYGA ALUMINIUM

  Grieķija

  Uzņēmums SFYGA ALUMINIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, saucepans, un Special aluminium structures nozarēs. Tas atrodas Peristeri, Grieķija.

 5. NAVA IDEAS

  Grieķija

  Uzņēmums NAVA IDEAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Ionia, Thessaloniki, Grieķija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BISON INDUSTRIAL LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums BISON INDUSTRIAL LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī pressure die casting mould construction, machining aluminium and iron, CNC milling, un high-pressure zinc die-casting nozarēs. Tas atrodas Dongguan, Ķīna.

 2. VIVA PLAST GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VIVA PLAST GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, food boxes, un Pārtikas produktu iepakojumi nozarēs. Tas atrodas Bönen, Vācija.

 3. ANODIZADOS IBERALC,S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ANODIZADOS IBERALC,S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī bathroom accessories, anodised aluminium, un accessories, parts and components for industrial equipment and plants nozarēs. Tas atrodas Arrubal, Spānija.

 4. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija folija iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Alumīnijs un sakausējumi, Alumīnija paplātes un šķīvji, Alumīnija sakausējumi, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnijs un sakausējumi, Alumīnija paplātes un šķīvji, Alumīnija sakausējumi, un Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas ISTANBUL, Turcija.

 5. ALUMINIOS GARCÍA LEMA

  Spānija

  Uzņēmums ALUMINIOS GARCÍA LEMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Aluminium finishing, aluminium kitchen accessories, aluminium frame accessories, un aluminium frame nozarēs. Tas atrodas Alcorcón, Spānija.

 1. ESLON MUTFAK EŞYALARI

  Turcija

  Uzņēmums ESLON MUTFAK EŞYALARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Metāla mājsaimniecības priekšmeti, saucepans, Kitchen utensils - metal, Metāla mājsaimniecības priekšmeti, un houseware nozarēs. Tas atrodas Kahramanmaraş, Turcija.

 2. FINEXKIT VENTANAS DE ALUMINIO

  Spānija

  Uzņēmums FINEXKIT VENTANAS DE ALUMINIO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Albalat Dels Sorells, Spānija.

 1. ALLINOX

  Beļģija

  Uzņēmums ALLINOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī pots, pots and pans, kitchen knives, un wok nozarēs. Tas atrodas Oostrozebeke, Beļģija.

 2. BAF PFANNEN

  Vācija

  Uzņēmums BAF PFANNEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī braziers, household cooking appliances, un non-stick coverings nozarēs. Tas atrodas Kaltennordheim, Vācija.

 3. GÖKAY MADENI EŞYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums GÖKAY MADENI EŞYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Aluminium and stainless steel household articles, un ironing boards nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. VALIRA

  Spānija

  Uzņēmums VALIRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Cooking equipment nozarēs. Tas atrodas Reus, Spānija.

 5. FORZA MAKINA SANAYI V E TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums FORZA MAKINA SANAYI V E TICARET LIMITED ŞIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī industrial processing nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 6. PLUS PACK

  Francija

  Uzņēmums PLUS PACK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, Plastmasas iepakojumi, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Pārtikas produktu iepakojumi, Plastmasas iepakojumi, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, un Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Saint-Germain-En-Laye, Francija.

 7. GOLDENWORLD ALUMINIUM COMPANY

  Ķīna

  Uzņēmums GOLDENWORLD ALUMINIUM COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Aluminium accessories for furniture, anodised aluminium, aluminium alloy metallization, un aluminium alloys nozarēs. Tas atrodas Foshan, Ķīna.

 8. ILLA SPA

  Itālija

  Uzņēmums ILLA SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī pots, frying pans, un non-stick pans nozarēs. Tas atrodas Noceto, Itālija.

 1. SHOWROOM HERBE?

  Polija

  Uzņēmums SHOWROOM HERBE?, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 2. ALUCOREX CANADA

  Kanāda

  Uzņēmums ALUCOREX CANADA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī aluminium accessories, un aluminum panel nozarēs. Tas atrodas Toronto, Kanāda.

 3. GRANIT DAYANIKLI TUKETIM MALLARI URETIM VE PAZARLAMA SANAYI TICARET LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums GRANIT DAYANIKLI TUKETIM MALLARI URETIM VE PAZARLAMA SANAYI TICARET LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, un Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. PENCERE SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums PENCERE SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. US Brown Bear Inc.

  Taivāna

  Uzņēmums US Brown Bear Inc., gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī tv supports nozarēs. Tas atrodas Kaohsiung, Taivāna.

 6. KASANOVA

  Itālija

  Uzņēmums KASANOVA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas atrodas Busto Arsizio, Itālija.

 7. CALDER SNC

  Itālija

  Uzņēmums CALDER SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Mājsaimniecības priekšmeti no koka, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Mājsaimniecības priekšmeti no koka, un supplies for cake shops nozarēs. Tas atrodas Omegna, Itālija.

 8. HING FAT GROUP LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HING FAT GROUP LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnijs un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija liešana, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnija liešana, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, aluminium profile extrusion, un aluminium profiles nozarēs. Tas atrodas GUANGDONG PROVINCE, Ķīna.

 9. A PLISE SINEKLIK SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums A PLISE SINEKLIK SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Zālāju aeratori, Anti-adhesive treatment, Casting units, Zālāju aeratori, un manufacturer of anti-mosquito products nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 10. FISSLER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums FISSLER GESELLSCHAFT M.B.H., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Audio, televizori un videomagnetofoni - piederumi nozarē. Tas darbojas arī Lielas mājsaimniecības ierīces, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Mājsaimniecības ierīces - mazas, Lielas mājsaimniecības ierīces, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, un Mājsaimniecības ierīces - mazas nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

Filtri

Rezultāti

Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti - Imports eksports

Rezultātu skaits

649 Uzņēmumi