• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • alumīnija paplātes un šķīvji

Rezultāti

Alumīnija paplātes un šķīvji - Imports eksports

 1. MONDO CARTA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MONDO CARTA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kartons - vienreizlietojami trauki un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas iepakojumi, Alumīnija paplātes un šķīvji, Plastmasas iepakojumi, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Villabate, Itālija.

 2. EMBALLAGE ALUMINIUM

  Maroka

  Uzņēmums EMBALLAGE ALUMINIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija folija iepakojumam, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Alumīnija folija iepakojumam, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas CASABLANCA, Maroka.

 3. STUDIOPACK

  Ukraina

  Uzņēmums STUDIOPACK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas darbojas arī cooking containers, containers for food use, aluminium containers, un food containers nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 4. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija folija iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Alumīnijs un sakausējumi, Alumīnija paplātes un šķīvji, Alumīnija sakausējumi, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Alumīnijs un sakausējumi, Alumīnija paplātes un šķīvji, Alumīnija sakausējumi, un Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas ISTANBUL, Turcija.

 5. EMBUNIC

  Francija

  Uzņēmums EMBUNIC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Plastmasas iepakojumi nozarē. Tas darbojas arī Kartons - vienreizlietojami trauki un piederumi, Piederumi kateringam, Alumīnija paplātes un šķīvji, Kartons - vienreizlietojami trauki un piederumi, Piederumi kateringam, Alumīnija paplātes un šķīvji, un paper tableware nozarēs. Tas atrodas Bourgoin-Jallieu, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN

  Vācija

  Uzņēmums LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas atrodas Bad Gandersheim, Vācija.

 2. ZENITH ALLUMINIO SRL

  Itālija

  Uzņēmums ZENITH ALLUMINIO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produktu iepakojumi nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, industrial packing, food containers, Alumīnija paplātes un šķīvji, un aluminium cans nozarēs. Tas atrodas Manerbio, Itālija.

 3. QUADRI GRUPI AS

  Igaunija

  Uzņēmums QUADRI GRUPI AS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iepakojums no koka nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums no stikla, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Metāla lentes iepakojumam, Alumīnija paplātes un šķīvji, Iepakojums no stikla, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Metāla lentes iepakojumam, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 4. FOLRES

  Polija

  Uzņēmums FOLRES, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas darbojas arī bags, self-adhesive tapes, un gloves nozarēs. Tas atrodas RZESZOW, Polija.

 5. ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnijs un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, tin-foil, aluminium sheeting, Heating foils, flexible, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. PAPETERIES DE NAMUR

  Beļģija

  Uzņēmums PAPETERIES DE NAMUR, gadā un darbojas Vienreizlietojami trauki un piederumi no papīra un plastmasas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - iepakojums, Alumīnija paplātes un šķīvji, Plastmasa - iepakojums, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Namur, Beļģija.

 2. BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas darbojas arī aluminium sheeting, un Aluminium Products nozarēs. Tas atrodas istanbul, Turcija.

 1. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, Metāla pudeles, Metāla lentes iepakojumam, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Vale Fetal, Portugāle.

 2. FOSHAN NANHAI ZHONGBO ALUMINUM FOIL PRODUCTS FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums FOSHAN NANHAI ZHONGBO ALUMINUM FOIL PRODUCTS FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas atrodas Foshan, Ķīna.

 3. ALFATEC SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ALFATEC SP. Z O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas atrodas Suchy Las, Polija.

 4. ALMEIDA & FREITAS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums ALMEIDA & FREITAS, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas darbojas arī Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Metāla kastes un kārbas, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, un Metāla kastes un kārbas nozarēs. Tas atrodas Vale De Cambra, Portugāle.

 5. CUKI COFRESCO SPA

  Itālija

  Uzņēmums CUKI COFRESCO SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas darbojas arī plastic containers for the food industry, un containers for food use nozarēs. Tas atrodas Volpiano, Itālija.

 6. BARQUETTE ALUMINIUM

  Maroka

  Uzņēmums BARQUETTE ALUMINIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas darbojas arī aluminium moulding, un aluminium nozarēs. Tas atrodas Agadir, Maroka.

 7. SARL LA CREQUOISE

  Francija

  Uzņēmums SARL LA CREQUOISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Fruges, Francija.

 8. ALMATEC AG

  Šveice

  Uzņēmums ALMATEC AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Schupfheim, Šveice.

 1. CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, Plastmasa - iepakojums, Alumīnija paplātes un šķīvji, un Plastmasa - iepakojums nozarēs. Tas atrodas Kleszczow, Polija.

 2. TEICH AKTIENGESELLSCHAFT

  Austrija

  Uzņēmums TEICH AKTIENGESELLSCHAFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija folija iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Weinburg, Austrija.

 3. LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Hambrücken, Vācija.

 4. SEIDEL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SEIDEL GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Marburg, Vācija.

 5. ALLBECON MÜNCHEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALLBECON MÜNCHEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 6. DECORHAAT

  Indija

  Uzņēmums DECORHAAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas atrodas Moradabad, Indija.

 7. STAVANGER INVESTERING AS

  Norvēģija

  Uzņēmums STAVANGER INVESTERING AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija folija iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Stavanger, Norvēģija.

 8. KOP PRODUKTIONS AG

  Šveice

  Uzņēmums KOP PRODUKTIONS AG, gadā un darbojas Metāla kastes un kārbas nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Frauenfeld, Šveice.

 9. GAZI METAL

  Turcija

  Uzņēmums GAZI METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 10. SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT

  Ungārija

  Uzņēmums SZENNA PACK CSOMAGOLOESZKOZGYARTO KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija folija iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija paplātes un šķīvji, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Szenna, Ungārija.