• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums)

Rezultāti

Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) - Imports eksports

 1. KASPAR SCHULZ BRAUEREIMASCHINENFABRIK & APPARATEBAUANSTALT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  KASPAR SCHULZ – Brewing technology since 1677. KASPAR SCHULZ, the world's oldest brewery plant manufacturer, is now present in over 67 countries and is synonymous with innovative solutions and excellent product quality. It also supplies ready-to-use brewing systems (fully automated on request), fermentation and storage tanks, malting systems and distillation systems all over the world. The family business, now run in its tenth generation, upholds its philosophy of having in-house manufacturing and has committed itself to its site in Bamberg, a town in southwestern Germany, where all of the production steps are carried out – from the raw sheet metal to the finished vessel. Moreover, installation, repair and maintenance work is exclusively performed by our in-house employees. Whether for brewing, malting or distilling – with its "best of SCHULZ" promise, the innovative system supplier ensures the best results in the entire value chain, from the barley to the glass – and all from one source.

 2. ARSILAC

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ARSILAC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Spirta un alkoholisko dzērienu destilācija - iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Vīna raudzēšanas tvertnes, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Iekārtas un aprīkojums farmaceitiskajai rūpniecībai, Iekārtas un aprīkojums kosmētikas rūpniecībai, refrigerated tanks, un steel tanks nozarēs. Tas atrodas Monteux, Francija.

 3. EIGHT DEGREE SOLUTIONS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EIGHT DEGREE SOLUTIONS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas darbojas arī Brewing machines, Brewery technology, Pub brewery, Brewing technology, Microbrewery, Small brewing machines, Beer production, Brewhouse, un Fermentation / storage tanks nozarēs. Tas atrodas Waltenhofen, Vācija.

 4. SHS-STÜTZLE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SHS-STÜTZLE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas atrodas Leutkirch Im Allgäu, Vācija.

 5. SEBASTIAN TELKE

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEBASTIAN TELKE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas atrodas Genthin, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FIEDLER SCHWEISSSERVICE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FIEDLER SCHWEISSSERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas atrodas Bad Frankenhausen Ot Ringleben, Vācija.

 2. MANFRED HÜTTINGER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MANFRED HÜTTINGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas atrodas Hohenwart, Vācija.

 3. MBT BRAUTECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MBT BRAUTECHNIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, plants and equipment for breweries, beer brewery consulting, systems and equipment for the drinks industry, un Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Nordheim, Vācija.

 4. FELOM GROUP SRL

  Itālija

  Uzņēmums FELOM GROUP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas darbojas arī Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Brass turned parts, un Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Travagliato, Itālija.

 5. W.G. MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums W.G. MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas atrodas Bramsche, Vācija.

 1. SHENG WEI HEATING EQUIPMENT LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SHENG WEI HEATING EQUIPMENT LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Degļi - dzīvojamo māju apkure, Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Degļi - dzīvojamo māju apkure, Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), un kerosene heaters nozarēs. Tas atrodas Jiangmen, Ķīna.

 2. TECHIMPEX S.R.O

  Slovākija

  Uzņēmums TECHIMPEX S.R.O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alus nozarē. Tas darbojas arī Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), un Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarēs. Tas atrodas Komarno, Slovākija.

 1. FLECKS BRAUHAUS TECHNIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums FLECKS BRAUHAUS TECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas darbojas arī Alus, plants and equipment for breweries, Mixers, Alus, un non-alcoholic beers nozarēs. Tas atrodas Frohnleiten, Austrija.

 2. CSW MACHINERY

  Nīderlande

  Uzņēmums CSW MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas atrodas Deventer, Nīderlande.

 3. BLONDERBEER

  Slovākija

  Uzņēmums BLONDERBEER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas darbojas arī stainless steel brewery tanks nozarēs. Tas atrodas Komarno, Slovākija.

 4. MANUEL BOU S.L.

  Spānija

  Uzņēmums MANUEL BOU S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 5. MICRO MATIC INTERNATIONAL

  Luksemburga

  Uzņēmums MICRO MATIC INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Alus, Sūkņi, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Alus, draught beer systems, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Troisvierges, Luksemburga.

 6. COENCO

  Beļģija

  Uzņēmums COENCO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), beer brewery consulting, plants and equipment for pasteurising beer, un fruit juice pasteurisation systems nozarēs. Tas atrodas Oostkamp, Beļģija.

 7. BARIDA INTERNATIONAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BARIDA INTERNATIONAL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), un traditional method nozarēs. Tas atrodas Canelli, Itālija.

 8. DELIMAT

  Beļģija

  Uzņēmums DELIMAT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, installation of professional kitchens, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), un bar installations nozarēs. Tas atrodas Libramont, Beļģija.

 1. FSM JÖRG BRABAND

  Vācija

  Uzņēmums FSM JÖRG BRABAND, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas atrodas Fambach, Vācija.

 2. LA MALTERÍA DEL CERVECERO

  Spānija

  Uzņēmums LA MALTERÍA DEL CERVECERO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas darbojas arī Alus, home-made beer, systems and equipment for fermenting beer, Alus, un Malt beverage nozarēs. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 3. CZECH BREWERY SYSTEM S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums CZECH BREWERY SYSTEM S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas atrodas Opava, Čehija.

 4. DAV EQUIPEMENTS ET MATERIEL DE BRASSERIE

  Francija

  Uzņēmums DAV EQUIPEMENTS ET MATERIEL DE BRASSERIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas atrodas Neuville-En-Ferrain, Francija.

 5. HEINRICH SCHULZ

  Polija

  Uzņēmums HEINRICH SCHULZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas darbojas arī copper boilers for the brewing industry, hop extracts for the brewing industry, microbrewery equipment, un microbrewery systems nozarēs. Tas atrodas Krakow, Polija.

 6. KÜNZEL MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KÜNZEL MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas darbojas arī screens nozarēs. Tas atrodas Mainleus (kulmbach), Vācija.

 7. BROWAR PILSWEIZER S.A.

  Polija

  Uzņēmums BROWAR PILSWEIZER S.A., ir Multi-Category, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas darbojas arī wholesale beer, un home-made beer nozarēs. Tas atrodas Grybów, Polija.

 8. "DAS BIER!" BRAUSYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums "DAS BIER!" BRAUSYSTEME GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Alkohols un spirtotie dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alus, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Rūpniecisko iekārtu remonts, Alus, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), un Rūpniecisko iekārtu remonts nozarēs. Tas atrodas Schüttorf, Vācija.

 9. RICHARD WENGERT

  Vācija

  Uzņēmums RICHARD WENGERT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alus nozarē. Tas darbojas arī Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Papīrs - kancelejas preces, Biroja piederumi, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Papīrs - kancelejas preces, un Biroja piederumi nozarēs. Tas atrodas Grünkraut, Vācija.

 10. O. SALM & CO. GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums O. SALM & CO. GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, un Viesnīcu, kafejnīcu un restorānu iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) - Imports eksports

Rezultātu skaits

208 Uzņēmumi