• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Eichenzell, Vācija.

 2. CASA VACANZE SELVA DI MONTE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CASA VACANZE SELVA DI MONTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Empoli, Itālija.

 3. SICILIA CONFEZIONI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SICILIA CONFEZIONI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Apģērbs - furnitūra, Sieviešu apģērbi, Apģērbs - furnitūra, un Sieviešu apģērbi nozarēs. Tas atrodas Bronte, Itālija.

 4. TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Mörfelden-Walldorf, Vācija.

 5. TRIBU DE PARIS

  Francija

  Uzņēmums TRIBU DE PARIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Audumu apdrukāšana, Tekstilizstrādājumu plucināšana, custom-made clothing, embroidery, Audumu apdrukāšana, un Tekstilizstrādājumu plucināšana nozarēs. Tas atrodas Ivry Sur Seine, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RDF GROUP LLC

  Rusija

  Uzņēmums RDF GROUP LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Manekeni nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Mācību līdzekļi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Mācību līdzekļi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un tailoring accessory nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 2. PIERANGELO SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PIERANGELO SERVICE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, manufacture of special machinery, Machine maintenance, un bespoke machining nozarēs. Tas atrodas Teolo, Itālija.

 3. RIMGM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RIMGM GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, ironer, un steam wand nozarēs. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

 4. HENRI PETIT & CIE

  Francija

  Uzņēmums HENRI PETIT & CIE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, un Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aubenas, Francija.

 5. BROOKLYN

  Beļģija

  Uzņēmums BROOKLYN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīriešu apģērbi nozarē. Tas darbojas arī Sieviešu apģērbi, Bērnu un mazbērnu apģērbi, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Apģērba piederumi, Sieviešu apģērbi, Bērnu un mazbērnu apģērbi, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Apģērba piederumi nozarēs. Tas atrodas Harelbeke, Beļģija.

 1. ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mežģīnes, izšuvumi un tills nozarē. Tas darbojas arī Audumi, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Audumi, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gerstetten, Vācija.

 2. ALFATEX

  Beļģija

  Uzņēmums ALFATEX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un pressure-sensitive tapes nozarēs. Tas atrodas Petegem-Leie, Beļģija.

 1. SPETSTEHPROM SIG

  Ukraina

  Uzņēmums SPETSTEHPROM SIG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī machines and equipment for the clothing industry, un laboratory chairs nozarēs. Tas atrodas Cherkassy, Ukraina.

 2. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Beļģija

  Uzņēmums BONAS TEXTILE MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Marke, Beļģija.

 3. BLUE STAR

  Beļģija

  Uzņēmums BLUE STAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbs - furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Apģērba piederumi, Cepures, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Apģērba piederumi, Cepures, straps, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Melle, Beļģija.

 4. AKC TEXTILES

  Nīderlande

  Uzņēmums AKC TEXTILES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - apģērbi un tekstilizstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, textile business and clothing industry trade associations, clothing for new-born babies, un professional attire for hotels nozarēs. Tas atrodas Zevenaar, Nīderlande.

 5. SEWPORT

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SEWPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 6. CONSULENZATTIVA

  Itālija

  Uzņēmums CONSULENZATTIVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī motor pumps, un civil defence work and equipment nozarēs. Tas atrodas Lograto, Itālija.

 7. CETEX INSTITUT FÜR TEXTIL- UND VERARBEITUNGSMASCHINEN GEMEINNÜTZIGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CETEX INSTITUT FÜR TEXTIL- UND VERARBEITUNGSMASCHINEN GEMEINNÜTZIGE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Biotehnoloģijas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, un Biotehnoloģijas nozarēs. Tas atrodas Chemnitz, Vācija.

 8. M & S GMBH

  Vācija

  Uzņēmums M & S GMBH, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Telekomunikācijas un datu pārraide - materiāli un sistēmas, Mazumtirdzniecības komercija, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Telekomunikācijas un datu pārraide - materiāli un sistēmas, Mazumtirdzniecības komercija, un Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gröbenzell, Vācija.

 1. GEOS TEXTILMASCHINEN-COMPUTER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GEOS TEXTILMASCHINEN-COMPUTER GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Dotternhausen, Vācija.

 2. STICK-TEC SERVICE CENTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STICK-TEC SERVICE CENTER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gladbeck, Vācija.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ELKOM PAPROCKI ANDRZEJ

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ELKOM PAPROCKI ANDRZEJ, gadā un darbojas Iepirkšanās centri nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Griešanas darbgaldi - detaļas un piederumi, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, un Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Starogard Gdanski, Polija.

 4. ECO IMPACT BRÜSKE APPARATEBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ECO IMPACT BRÜSKE APPARATEBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Haan, Vācija.

 5. ROLF KALTENBACH

  Vācija

  Uzņēmums ROLF KALTENBACH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Izšūšanas iekārtas un piederumi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Izšūšanas iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

 6. GMP GERMAN MACHINE PARTS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GMP GERMAN MACHINE PARTS GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 7. NÄHMASCHINENMANN BERNHARD GEPART

  Austrija

  Uzņēmums NÄHMASCHINENMANN BERNHARD GEPART, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St. Pölten, Austrija.

 8. STREICHER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums STREICHER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Iekapsulēšanas celtniecība, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Klagenfurt, Austrija.

 9. OTTO KÜHNEN

  Austrija

  Uzņēmums OTTO KÜHNEN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 10. SCHULTHESS MASCHINEN AG

  Šveice

  Uzņēmums SCHULTHESS MASCHINEN AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, Iekapsulēšanas celtniecība, Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Ittigen, Šveice.

Filtri

Rezultāti

Apģērbu ražošana - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

2100 Uzņēmumi