• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • apūdeņošana - sistēmas

Rezultāti

Apūdeņošana - sistēmas - Imports eksports

 1. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, Metāla konstrukcijas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, Metāla konstrukcijas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Roncoferraro, Itālija.

 2. GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Landshut, Vācija.

 3. ASYA IRRIGATION SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums ASYA IRRIGATION SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana - sistēmas, Plastmasas caurules un šļūtenes, irrigation nozzles, Apūdeņošana - sistēmas, Plastmasas caurules un šļūtenes, un drip irrigation nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S.

  Itālija

  Uzņēmums VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, hornbeams, ornamental plants, Kokaudzētavas un mežkopība, un mediterranean plants nozarēs. Tas atrodas Lonato Del Garda, Itālija.

 5. ACARMAKSAN LTD CO.

  Turcija

  Uzņēmums ACARMAKSAN LTD CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Monitora filtri, Laistīšana - sistēmas, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, hydrocyclones, Monitora filtri, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Mersin Tarsus, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turcija

  Uzņēmums ALCHEMIST TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Piekabes - tūrisma vagoni, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Apūdeņošana - sistēmas, Piekabes - tūrisma vagoni, pivots, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, un Apūdeņošana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. PILTAR PLASTIK KIMYA VE TARIM ÜRÜNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums PILTAR PLASTIK KIMYA VE TARIM ÜRÜNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. NARTAN SULAMA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums NARTAN SULAMA SISTEMLERI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī automatic watering, irrigation nozzles, un Pipe unions nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER

  Vācija

  Uzņēmums PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Naunhof, Vācija.

 5. HUSNU KALYON CO.,LTD

  Turcija

  Uzņēmums HUSNU KALYON CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī drip irrigation tubes, spray irrigation, irrigation equipment, un watering systems nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas un lecektis, Siltumnīcas, Lecektis, Siltumnīcas un lecektis, Siltumnīcas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Plovdiv, Bulgārija.

 2. PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL

  Itālija

  Uzņēmums PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, un fertiliser-water irrigation nozarēs. Tas atrodas Vittoria, Itālija.

 1. SPECHTENHAUSER PUMPEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPECHTENHAUSER PUMPEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 2. AVEAPLAST IRRIGATION SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums AVEAPLAST IRRIGATION SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Dārzu apūdeņošanas sistēmas, drip irrigation tubes, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, un spray irrigation nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. EZPORT IRRIGATION SYSTEM

  Turcija

  Uzņēmums EZPORT IRRIGATION SYSTEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī microwatering system nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. H.L. TECHNOLOGY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums H.L. TECHNOLOGY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī irrigation equipment, accessories for watering systems, un drip feeds for irrigation systems nozarēs. Tas atrodas Castelfidardo, Itālija.

 6. SENKRON PLASTIK A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums SENKRON PLASTIK A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas cauruļu un šļūteņu armatūra nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana - sistēmas, Drip Irrigation Pipe and Fittings, pipe couplings, un Apūdeņošana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 7. BETA PLAST SRL

  Itālija

  Uzņēmums BETA PLAST SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī drip irrigation, un drip feeds for irrigation systems nozarēs. Tas atrodas Foggia, Itālija.

 8. WATER SYS LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums WATER SYS LTD., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 1. DRIPLANTIS IRRIGATION SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums DRIPLANTIS IRRIGATION SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, un Lauksaimniecība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Karatay/konya, Turcija.

 2. EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS

  Grieķija

  Uzņēmums EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko caurļvadu vārstuļi, Rūpniecisko caurļvadu vārstuļi, irrigation equipment, connectors for irrigation systems, un watering system design nozarēs. Tas atrodas Efkarpia, Thessaloniki, Grieķija.

 3. A.RAUCH GMBH BEFEUCHTUNGSSYSTEME + WAAGEN

  Austrija

  Uzņēmums A.RAUCH GMBH BEFEUCHTUNGSSYSTEME + WAAGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Graz, Austrija.

 4. IRRILAND S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums IRRILAND S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, Laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, automatic irrigators, un sprinklers nozarēs. Tas atrodas Guastalla, Itālija.

 5. SAPORITO PASQUALE

  Itālija

  Uzņēmums SAPORITO PASQUALE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī centrifugal electropumps, un submersible pumps nozarēs. Tas atrodas Poggiomarino, Itālija.

 6. ALASU COMPRESSION FITTINGS

  Turcija

  Uzņēmums ALASU COMPRESSION FITTINGS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī plastic manual valves nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 7. SERASAN

  Turcija

  Uzņēmums SERASAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī drip feeds for irrigation systems nozarēs. Tas atrodas Sandikli, Turcija.

 8. RUBAB GROUP A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums RUBAB GROUP A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī garden watering nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 9. BRITEFIL SA

  Portugāle

  Uzņēmums BRITEFIL SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas atrodas Algarve, Portugāle.

 10. TOPPER LDPE PIPE MANUFACTURER CO., LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TOPPER LDPE PIPE MANUFACTURER CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.