• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi

Rezultāti

Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi - Imports eksports

 1. MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Puente Del Río-Adra, Spānija.

 2. RICOTREBOL

  Spānija

  Uzņēmums RICOTREBOL, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī gardening, Silica sand, un loam nozarēs. Tas atrodas Guadarrama-Madrid, Spānija.

 3. AQUAGRI

  Portugāle

  Uzņēmums AQUAGRI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Oeiras, Portugāle.

 4. IRRIFILTERS

  Spānija

  Uzņēmums IRRIFILTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, accessories for watering systems, un watering system design nozarēs. Tas atrodas Alfaro (la Rioja), Spānija.

 5. L'ARC EN CIEL

  Francija

  Uzņēmums L'ARC EN CIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, automatic watering, automatic irrigators, un tensiometers nozarēs. Tas atrodas Arudy, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OTECH 40

  Francija

  Uzņēmums OTECH 40, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, irrigation hose reel, trucks for irrigation, un automatic watering nozarēs. Tas atrodas Mont De Marsan, Francija.

 2. ENERFORE

  Spānija

  Uzņēmums ENERFORE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības mašīnas, advice for solar energy, Lauksaimniecības mašīnas, technical consultancy, un forest machinery work nozarēs. Tas atrodas Almeria, Spānija.

 3. RIEGOS DEL DUERO SA

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS DEL DUERO SA, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Laistīšana - sistēmas, watering system installation, automatic watering systems, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Olmedo-Valladolid, Spānija.

 4. OTECH SAS

  Francija

  Uzņēmums OTECH SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, irrigation hose reel, un parameters nozarēs. Tas atrodas Puyoo, Francija.

 5. GIVAL FRANCE

  Francija

  Uzņēmums GIVAL FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas BOUC BEL AIR, Francija.

 1. SAS ACN-CHEMICALS

  Francija

  Uzņēmums SAS ACN-CHEMICALS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. GRUPO CHAMARTIN

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO CHAMARTIN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Ciempozuelos, Spānija.

 1. PAKEL

  Turcija

  Uzņēmums PAKEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī garden watering, un cow's milk cheeses nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. MOTOTECHA, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums MOTOTECHA, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas BERCIUNU K., PANEVEZIO R., Lietuva.

 3. PLASTIC-PUGLIA

  Itālija

  Uzņēmums PLASTIC-PUGLIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Polyethylene tubes and pipes nozarēs. Tas atrodas Monopoli, Itālija.

 4. AQUA'TEC

  Francija

  Uzņēmums AQUA'TEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī hydrovalves, un dosing pumps nozarēs. Tas atrodas Vonnas, Francija.

 5. TRAXCO S.A.

  Spānija

  Uzņēmums TRAXCO S.A., gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 6. COMERCIAL DE RIEGOS

  Spānija

  Uzņēmums COMERCIAL DE RIEGOS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī sprayers, Hydraulic line connectors, un filters nozarēs. Tas atrodas Agramunt, Spānija.

 7. CONSORZIO BONIFICA PADULE FUCECCHIO

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO BONIFICA PADULE FUCECCHIO, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Ponte Buggianese, Itālija.

 8. CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA VAL DI CHIANA ROMANA E VAL DI PAGLIA

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA VAL DI CHIANA ROMANA E VAL DI PAGLIA, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Chiusi, Itālija.

 1. DEEPDROP

  Spānija

  Uzņēmums DEEPDROP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Málaga, Spānija.

 2. CONSORZIO COMUNI BACINO IMBRIFERO MONTANO DEL TICINO

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO COMUNI BACINO IMBRIFERO MONTANO DEL TICINO, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Varese, Itālija.

 3. ECOEDILMONT S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ECOEDILMONT S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas San Dorligo Della Valle-Dolina, Itālija.

 4. STDRUPPEL

  Nīderlande

  Uzņēmums STDRUPPEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Dordrecht, Nīderlande.

 5. KREBS UND PARTNER NATURDUNG U. ABPRODUKTEVERW. MBH

  Vācija

  Uzņēmums KREBS UND PARTNER NATURDUNG U. ABPRODUKTEVERW. MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Stüdenitz-schönermark, Vācija.

 6. CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA CAPITANATA

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA CAPITANATA, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārā kontrole, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Monteverde, Itālija.

 7. CONSORZIO DI BONIFICA PIANURA DI FERRARA

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO DI BONIFICA PIANURA DI FERRARA, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Ferrara, Itālija.

 8. ASSOCIAZIONE D'IRRIGAZIONE OVEST SESIA

  Itālija

  Uzņēmums ASSOCIAZIONE D'IRRIGAZIONE OVEST SESIA, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Vercelli, Itālija.

 9. CONSORZIO DI BONIFICA DUGALI

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO DI BONIFICA DUGALI, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Cremona, Itālija.

 10. CONSORZIO DI BONIFICA DELLA NURRA

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO DI BONIFICA DELLA NURRA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Sassari, Itālija.