• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi

Rezultāti

Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi - Imports eksports

 1. MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Puente Del Río-Adra, Spānija.

 2. RICOTREBOL

  Spānija

  Uzņēmums RICOTREBOL, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī gardening, Silica sand, un loam nozarēs. Tas atrodas Guadarrama-Madrid, Spānija.

 3. AQUAGRI

  Portugāle

  Uzņēmums AQUAGRI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Oeiras, Portugāle.

 4. PYR CONTINENTAL

  Argentīna

  Uzņēmums PYR CONTINENTAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas 47444801, Argentīna.

 5. SAS ACN-CHEMICALS

  Francija

  Uzņēmums SAS ACN-CHEMICALS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Paris, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. IRRIFILTERS

  Spānija

  Uzņēmums IRRIFILTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, accessories for watering systems, un watering system design nozarēs. Tas atrodas Alfaro (la Rioja), Spānija.

 2. RIEGOS DEL DUERO SA

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS DEL DUERO SA, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Laistīšana - sistēmas, watering system installation, automatic watering systems, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Olmedo-Valladolid, Spānija.

 3. OTECH 40

  Francija

  Uzņēmums OTECH 40, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, irrigation hose reel, trucks for irrigation, un automatic watering nozarēs. Tas atrodas Mont De Marsan, Francija.

 4. GIVAL FRANCE

  Francija

  Uzņēmums GIVAL FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas BOUC BEL AIR, Francija.

 5. ENERFORE

  Spānija

  Uzņēmums ENERFORE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības mašīnas, advice for solar energy, Lauksaimniecības mašīnas, technical consultancy, un forest machinery work nozarēs. Tas atrodas Almeria, Spānija.

 1. L'ARC EN CIEL

  Francija

  Uzņēmums L'ARC EN CIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, automatic watering, automatic irrigators, un tensiometers nozarēs. Tas atrodas Arudy, Francija.

 2. OTECH SAS

  Francija

  Uzņēmums OTECH SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, irrigation hose reel, un parameters nozarēs. Tas atrodas Puyoo, Francija.

 1. GRUPO CHAMARTIN

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO CHAMARTIN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Ciempozuelos, Spānija.

 2. PAKEL

  Turcija

  Uzņēmums PAKEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī garden watering, un cow's milk cheeses nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. PLASTIC-PUGLIA

  Itālija

  Uzņēmums PLASTIC-PUGLIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Polyethylene tubes and pipes nozarēs. Tas atrodas Monopoli, Itālija.

 4. MOTOTECHA, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums MOTOTECHA, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas BERCIUNU K., PANEVEZIO R., Lietuva.

 5. TRAXCO S.A.

  Spānija

  Uzņēmums TRAXCO S.A., gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 6. COMERCIAL DE RIEGOS

  Spānija

  Uzņēmums COMERCIAL DE RIEGOS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī sprayers, Hydraulic line connectors, un filters nozarēs. Tas atrodas Agramunt, Spānija.

 7. AQUA'TEC

  Francija

  Uzņēmums AQUA'TEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī hydrovalves, un dosing pumps nozarēs. Tas atrodas Vonnas, Francija.

 8. CONSORZIO COMUNI BACINO IMBRIFERO MONTANO DEL TICINO

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO COMUNI BACINO IMBRIFERO MONTANO DEL TICINO, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Varese, Itālija.

 1. FILTROMATIC, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums FILTROMATIC, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Alfaro, Spānija.

 2. KREBS UND PARTNER NATURDUNG U. ABPRODUKTEVERW. MBH

  Vācija

  Uzņēmums KREBS UND PARTNER NATURDUNG U. ABPRODUKTEVERW. MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Stüdenitz-schönermark, Vācija.

 3. CONSORZIO BONIFICA PADULE FUCECCHIO

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO BONIFICA PADULE FUCECCHIO, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Ponte Buggianese, Itālija.

 4. RIEGOS COSTASOL,S.L.

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS COSTASOL,S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī sprayers nozarēs. Tas atrodas Malaga, Spānija.

 5. STDRUPPEL

  Nīderlande

  Uzņēmums STDRUPPEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Dordrecht, Nīderlande.

 6. CONSORZIO DI BONIFICA DUGALI

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO DI BONIFICA DUGALI, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Cremona, Itālija.

 7. ASSOCIAZIONE D'IRRIGAZIONE OVEST SESIA

  Itālija

  Uzņēmums ASSOCIAZIONE D'IRRIGAZIONE OVEST SESIA, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Vercelli, Itālija.

 8. CONSORZIO DI BONIFICA PIANURA DI FERRARA

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO DI BONIFICA PIANURA DI FERRARA, gadā un darbojas Zemes drenāža nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, Sanitārā kontrole, Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Ferrara, Itālija.

 9. CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA CAPITANATA

  Itālija

  Uzņēmums CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA CAPITANATA, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārā kontrole, un Sanitārā kontrole nozarēs. Tas atrodas Monteverde, Itālija.

 10. DEEPDROP

  Spānija

  Uzņēmums DEEPDROP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas atrodas Málaga, Spānija.