• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • apavi - rūpnieciskas iekārtas

Rezultāti

Apavi - rūpnieciskas iekārtas - Imports eksports

 1. RI.VE.MAC. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RI.VE.MAC. SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Apavi - rūpnieciskas iekārtas, machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, ATOM, staplers, Apavi - rūpnieciskas iekārtas, un Sewing machines for leather nozarēs. Tas atrodas Montebelluna, Itālija.

 2. JOPEVI SL

  Spānija

  Uzņēmums JOPEVI SL, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Apavi, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, Apavi, curtains, Ādas galantērija - rūpnieciskas iekārtas, un print nozarēs. Tas atrodas Elche-Alicante, Spānija.

 3. CEI - COMPANHIA DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums CEI - COMPANHIA DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Apavi - rūpnieciskas iekārtas, cutting machines for marble, granite and stone, Apavi - rūpnieciskas iekārtas, un cnc cut nozarēs. Tas atrodas São João Da Madeira, Portugāle.

 4. DEDEMAK MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums DEDEMAK MAKINE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī shoe finishing machines, last pulling machines for shoe factories and shoemakers, footwear mounting, un machines for repairing shoes nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. INCI MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums INCI MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī sole workshop machines and apparatus, machines and equipment for upper manufacturing, shoe factory, un halogenizers for shoe factories nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LESMAK MAKINA SANAYI VE TIC. STI.

  Turcija

  Uzņēmums LESMAK MAKINA SANAYI VE TIC. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machines for soles nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. S.I.R.MA.C. SRL

  Itālija

  Uzņēmums S.I.R.MA.C. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Apavi, beading machines for shoe factories and shoemakers, machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, Apavi, un machines for repairing shoes nozarēs. Tas atrodas Zona Industriale-Fosso', Itālija.

 3. PRESSDAY MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums PRESSDAY MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, cutting machines and shearing machines for footwear manufacturers and shoe repairers, machines for repairing shoes, un polishers for shoe manufacturers nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. ORLANDO SRL

  Itālija

  Uzņēmums ORLANDO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, sole workshop machines and apparatus, eyelet machines for shoe factories and shoemakers, un machines and equipment for upper manufacturing nozarēs. Tas atrodas Noventa Padovana, Itālija.

 5. SHOES FOR CREWS EUROPE

  Īrija

  Uzņēmums SHOES FOR CREWS EUROPE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī men's shoes, women's shoes, comfort shoes, un formal shoes nozarēs. Tas atrodas Shannon, Īrija.

 1. STEFANOS KARYDAS

  Grieķija

  Uzņēmums STEFANOS KARYDAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Attene, Grieķija.

 2. SILVA & FERREIRA LDA

  Portugāle

  Uzņēmums SILVA & FERREIRA LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Arrifana Vfr, Portugāle.

 1. SAVERIO BIONDI OFFICINA MECCANICA

  Itālija

  Uzņēmums SAVERIO BIONDI OFFICINA MECCANICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Monte Urano, Itālija.

 2. CASA PASTOR S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CASA PASTOR S.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī industrial supplies, un naval supplies for cargo ships nozarēs. Tas atrodas Algeciras, Spānija.

 3. FANTES MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums FANTES MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. TERMOPOL UKRAINE

  Ukraina

  Uzņēmums TERMOPOL UKRAINE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Dnepr, Ukraina.

 5. ANZANI MACHINERY

  Itālija

  Uzņēmums ANZANI MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, full construction of conveyors, un Automatizācija - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Parabiago, Itālija.

 6. OFFICINA MECCANICA LER-MAC DI LEONI RUGGERO & C. SNC

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA MECCANICA LER-MAC DI LEONI RUGGERO & C. SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, sole workshop machines and apparatus, machines and equipment for welt making, un vulcanizers for shoe factories and shoemakers nozarēs. Tas atrodas Montegranaro, Itālija.

 7. SLAWOMIR PIWOWARCZYK

  Polija

  Uzņēmums SLAWOMIR PIWOWARCZYK, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Apavi, slippers, un Apavi nozarēs. Tas atrodas Kraków, Polija.

 8. POLEXCHEM

  Turcija

  Uzņēmums POLEXCHEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī polyurethane soles, polyurethane, un soles nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. FERDINANDO ZAMPALONI ZAFER

  Itālija

  Uzņēmums FERDINANDO ZAMPALONI ZAFER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Apavi, Apavi - rūpnieciskas iekārtas, accessories for footwear, adhesives for shoes, Apavi, un Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Porto Sant'elpidio, Itālija.

 2. CELI ONORATO MODELLISTA

  Itālija

  Uzņēmums CELI ONORATO MODELLISTA, gadā un darbojas Apavi nozarē. Tas darbojas arī Apavi - rūpnieciskas iekārtas, shoes, hand-made footwear, Apavi - rūpnieciskas iekārtas, un footwear pattern makers nozarēs. Tas atrodas Falerone, Itālija.

 3. JIEYANG CITY HUIFENG MOULD CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JIEYANG CITY HUIFENG MOULD CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Jieyang, Ķīna.

 4. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums EURO-LEDER GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griežņi nozarē. Tas darbojas arī Apavi - rūpnieciskas iekārtas, Apavu spodrināšanas līdzekļi, Līmes, līmvielas un uzklāšanas rīki, Sintētiskās līmes, Apavi - rūpnieciskas iekārtas, Apavu spodrināšanas līdzekļi, Līmes, līmvielas un uzklāšanas rīki, un Sintētiskās līmes nozarēs. Tas atrodas Georgsmarienhütte, Vācija.

 5. MCM DI MORETTI LORENZO E C.

  Itālija

  Uzņēmums MCM DI MORETTI LORENZO E C., gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machines for finishing footwear, stamping machines for shoe factories and shoemakers, cutting machines and shearing machines for footwear manufacturers and shoe repairers, un machinery and equipment for shoe factories and shoemakers nozarēs. Tas atrodas Monte Urano, Itālija.

 6. MONTECH SRL

  Itālija

  Uzņēmums MONTECH SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Apavi nozarē. Tas darbojas arī Apavi - rūpnieciskas iekārtas, un Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montichiari, Itālija.

 7. VIFAMA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums VIFAMA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Monovar, Spānija.

 8. JINJIANG JILI MACHINE CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JINJIANG JILI MACHINE CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gumija - pārstrāde un pusfabrikāti, un Gumija - pārstrāde un pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Fujian, Ķīna.

 9. SAHAN MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums SAHAN MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, un machines for repairing shoes nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 10. EUROCOMAT SRL

  Itālija

  Uzņēmums EUROCOMAT SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apavi - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas atrodas Verolanuova, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Apavi - rūpnieciskas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

24 237 Uzņēmumi