• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • aprīkojums audzēšanai podos

Rezultāti

Aprīkojums audzēšanai podos - Imports eksports

 1. LLC PND-GROUP

  Baltkrievija

  Uzņēmums LLC PND-GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas atrodas Grodno, Baltkrievija.

 2. MODULARTE SRL

  Itālija

  Uzņēmums MODULARTE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas atrodas Modena, Itālija.

 3. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums COSTIÑA ORGÁNICA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Hidroponika - materiāli un aprīkojums, bark for mulch, Aprīkojums audzēšanai podos, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, un Hidroponika - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas O Pino (a Coruña), Spānija.

 4. ALYA PLASTIK

  Turcija

  Uzņēmums ALYA PLASTIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, pots of flowers, pots, Aprīkojums audzēšanai podos, un gold and silver bars nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. EL ORO VERDE

  Spānija

  Uzņēmums EL ORO VERDE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas atrodas Murcia, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S.

  Turcija

  Uzņēmums ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgie ziedi, augi un augļi, cauliflower plants, aquatic plants, un Mākslīgie ziedi, augi un augļi nozarēs. Tas atrodas Adana (adana, Turkey), Turcija.

 2. FIRMA HANDLOWO US?UGOWA MAREL

  Polija

  Uzņēmums FIRMA HANDLOWO US?UGOWA MAREL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas atrodas Kozieg?owy, Polija.

 3. BOSAMUA GARDEN

  Turcija

  Uzņēmums BOSAMUA GARDEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Dārzkopība, pots of flowers, un liquid fertilizer nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T

  Polija

  Uzņēmums LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas darbojas arī Dārza mēbeles, Fitosanitārija - līdzekļi, Dārza mēbeles, un Fitosanitārija - līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Myślenice, Polija.

 5. EVHANI

  Francija

  Uzņēmums EVHANI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas atrodas Eu, Francija.

 1. SAKSILUX

  Turcija

  Uzņēmums SAKSILUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. ÇETIN ELEKTRO PLASTIK A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums ÇETIN ELEKTRO PLASTIK A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas darbojas arī bamboo canes nozarēs. Tas atrodas Manisa, Turcija.

 1. RE- SISTEM LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums RE- SISTEM LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas atrodas Varna, Bulgārija.

 2. EGE SAKSI - AEGEAN TERRACOTTA POT

  Turcija

  Uzņēmums EGE SAKSI - AEGEAN TERRACOTTA POT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas darbojas arī pots of flowers, un terracotta objects nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. GARDEN NATURA

  Turcija

  Uzņēmums GARDEN NATURA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas darbojas arī pots of flowers nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. INA S.A.

  Grieķija

  Uzņēmums INA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, un Aprīkojums audzēšanai podos nozarēs. Tas atrodas Aspropyrgos, Grieķija.

 5. ALU MIXER SRL

  Itālija

  Uzņēmums ALU MIXER SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcu ziedi un augu stādi nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, Eļļā konservēti dārzeņi, Aprīkojums audzēšanai podos, Eļļā konservēti dārzeņi, un wholesale of mushrooms nozarēs. Tas atrodas Aaaaaaaaaaaaaaa, Itālija.

 6. BOCCHI FLOWER TRADE DENMARK APS

  Dānija

  Uzņēmums BOCCHI FLOWER TRADE DENMARK APS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Puķu stādi, Dārzkopība, un Puķu stādi nozarēs. Tas atrodas Odense Sv, Dānija.

 7. RACHES POTERIES

  Francija

  Uzņēmums RACHES POTERIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārza iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, un Aprīkojums audzēšanai podos nozarēs. Tas atrodas Raches, Francija.

 8. AGRIMATCO EESTI AS

  Igaunija

  Uzņēmums AGRIMATCO EESTI AS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Aprīkojums audzēšanai podos, Stādi, sīpoli un sēklas, un Aprīkojums audzēšanai podos nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 1. JOSEPH SCHWEND GMBH & CIE.

  Vācija

  Uzņēmums JOSEPH SCHWEND GMBH & CIE., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krams nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, un Aprīkojums audzēšanai podos nozarēs. Tas atrodas Baden-Baden, Vācija.

 2. OBI ROM IMPORT EXPORT S.R.L.

  Rumānija

  Uzņēmums OBI ROM IMPORT EXPORT S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mērces nozarē. Tas darbojas arī Makaronu produkti, Aprīkojums audzēšanai podos, Makaronu produkti, un Aprīkojums audzēšanai podos nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 3. KERAMIAGEP KERAMIAI GAPEKET GYÁRTÓ KFT

  Ungārija

  Uzņēmums KERAMIAGEP KERAMIAI GAPEKET GYÁRTÓ KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, Ķieģeļi, Aprīkojums audzēšanai podos, un Ķieģeļi nozarēs. Tas atrodas Bekescsaba, Ungārija.

 4. GREEMEX AGENCY A/S

  Dānija

  Uzņēmums GREEMEX AGENCY A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, un Aprīkojums audzēšanai podos nozarēs. Tas atrodas Odense N, Dānija.

 5. QUICK-POT A/S

  Dānija

  Uzņēmums QUICK-POT A/S, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, un Aprīkojums audzēšanai podos nozarēs. Tas atrodas Viborg, Dānija.

 6. GERRESHEIMER PLASTIC PACKAGING

  Francija

  Uzņēmums GERRESHEIMER PLASTIC PACKAGING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, un Aprīkojums audzēšanai podos nozarēs. Tas atrodas Besancon, Francija.

 7. SIEGFRIED-BURGER ET FILS

  Francija

  Uzņēmums SIEGFRIED-BURGER ET FILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, un Aprīkojums audzēšanai podos nozarēs. Tas atrodas Soufflenheim, Francija.

 8. YAPAY CICEK

  Turcija

  Uzņēmums YAPAY CICEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas atrodas Atasehir, Turcija.

 9. DEKORPLAST SENTJERNEJ D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums DEKORPLAST SENTJERNEJ D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas atrodas Sentjernej, Slovēnija.

 10. GARDEN STEEL

  Polija

  Uzņēmums GARDEN STEEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aprīkojums audzēšanai podos nozarē. Tas atrodas Kamień, Polija.