• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • apstrādātas olīvas

Rezultāti

Apstrādātas olīvas - Imports eksports

 1. OLIO CALVI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OLIO CALVI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, Dārzeņu konservi ar etiķi, Mērces, Eļļā konservēti dārzeņi, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Olīvas, oil presses, extra virgin olive oil, un Apstrādātas olīvas nozarēs. Tas atrodas Imperia, Itālija.

 2. BHS OLIVES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BHS OLIVES, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Apstrādātas olīvas, Olīveļļa, Apstrādātas olīvas, stoned olives, Green Olives, Purple olives, Spicy olives, un Pickled garlic nozarēs. Tas atrodas Vaulx-En-Velin, Francija.

 3. UNA AURORA OLIVE

  Turcija

  Uzņēmums UNA AURORA OLIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī black olives, un Green Olives nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Grieķija

  Uzņēmums DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, un Olīvas nozarēs. Tas atrodas Halkidiki, Grieķija.

 5. MELIMNOS

  Grieķija

  Uzņēmums MELIMNOS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Medus nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, foodstuffs, gift items, Pure Olive Oil, un Apstrādātas olīvas nozarēs. Tas atrodas Nea Moudania, Grieķija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ALCOLIVA

  Spānija

  Uzņēmums ALCOLIVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī pickled preserves nozarēs. Tas atrodas Córdoba, Spānija.

 2. ACEITUNAS KARINA SL

  Spānija

  Uzņēmums ACEITUNAS KARINA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, Pickles, pickled preserves, Apstrādātas olīvas, un Stuffed olives nozarēs. Tas atrodas Alcantarilla-Murcia, Spānija.

 3. SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ

  Spānija

  Uzņēmums SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, Green Olives, Stuffed olives, Olīvas, un black olives nozarēs. Tas atrodas Estepa-Sevilla, Spānija.

 4. ACEITUNAS TORRENT SL

  Spānija

  Uzņēmums ACEITUNAS TORRENT SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī olives, olives packed, un olive oil nozarēs. Tas atrodas Aguilar De La Frontera-Córdoba, Spānija.

 5. ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS

  Spānija

  Uzņēmums ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, un Olīvas nozarēs. Tas atrodas Orihuela, Spānija.

 1. COMOLIVE

  Francija

  Uzņēmums COMOLIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Olīvas, Garšvielas, ekstrakti un virces, Olīveļļa, Olīvas, Green Olives, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Sete Cedex, Francija.

 2. PAPAGEORGE FAMILY S.A

  Grieķija

  Uzņēmums PAPAGEORGE FAMILY S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī stoned olives, un pickled olives nozarēs. Tas atrodas Sparta, Grieķija.

 1. SPECIAL FOODS INDUSTRY INTERNATIONAL

  Ēģipte

  Uzņēmums SPECIAL FOODS INDUSTRY INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī black olives nozarēs. Tas atrodas Cairo, Ēģipte.

 2. ACEITUNAS SARASA SA

  Spānija

  Uzņēmums ACEITUNAS SARASA SA, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, black olives, Stuffed olives, Olīvas, un Table olives nozarēs. Tas atrodas Andosilla-Navarra, Spānija.

 3. GLOBAL FOOD SOLUTIONS

  Spānija

  Uzņēmums GLOBAL FOOD SOLUTIONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 4. ALCIDES MARQUES PEREIRA LOPES, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums ALCIDES MARQUES PEREIRA LOPES, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī black olives nozarēs. Tas atrodas Espinho, Portugāle.

 5. OLIVE WOOD CHAARI

  Tunisija

  Uzņēmums OLIVE WOOD CHAARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas atrodas Sfax, Tunisija.

 6. ACEITUNAS CAMPOTORO

  Spānija

  Uzņēmums ACEITUNAS CAMPOTORO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Table olives, un Organic olives nozarēs. Tas atrodas Cijuelas (granada), Spānija.

 7. EGE GIDA SOLENA

  Turcija

  Uzņēmums EGE GIDA SOLENA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 8. KARRAS GROUP

  Beļģija

  Uzņēmums KARRAS GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtika - delikateses nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, profiteroles, un Apstrādātas olīvas nozarēs. Tas atrodas Fleurus, Beļģija.

 1. GAIA OLIVES

  Grieķija

  Uzņēmums GAIA OLIVES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, black olives, Green Olives, Apstrādātas olīvas, un olives packed nozarēs. Tas atrodas Chalkidiki, Grieķija.

 2. PERE OLIVE

  Beļģija

  Uzņēmums PERE OLIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Apstrādātas olīvas, Olīveļļa, Apstrādātas olīvas, stoned olives, un Table olives nozarēs. Tas atrodas Seilles, Beļģija.

 3. JOLCA

  Spānija

  Uzņēmums JOLCA, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Table olives, pickled olives, extra virgin olive oil, un olives nozarēs. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 4. OLYMPION S.A.

  Grieķija

  Uzņēmums OLYMPION S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas atrodas Amaliada, Grieķija.

 5. THEION DORON - EXTRA VIRGIN OLIVE OIL

  Grieķija

  Uzņēmums THEION DORON - EXTRA VIRGIN OLIVE OIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, Extra virgin organic olive oil, extra virgin olive oil, Apstrādātas olīvas, un Pure Olive Oil nozarēs. Tas atrodas Kalamata, Grieķija.

 6. LADAS FOODS S.A

  Grieķija

  Uzņēmums LADAS FOODS S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, Stuffed olives, pickled olives, Apstrādātas olīvas, un olives in brine nozarēs. Tas atrodas Simantra, Grieķija.

 7. D & D TRENTINO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums D & D TRENTINO S.R.L., ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, in oil conserves, Apstrādātas olīvas, dressed dried tomatoes, un mushrooms in oil nozarēs. Tas atrodas Rovereto, Itālija.

 8. ACEITUNAS EL MESTO

  Spānija

  Uzņēmums ACEITUNAS EL MESTO, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, Table olives, pickled preserves, Olīvas, un olives packed nozarēs. Tas atrodas Montalbán De Córdoba-Córdoba, Spānija.

 9. AMUZALVA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums AMUZALVA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, un Olīvas nozarēs. Tas atrodas Almendralejo, Spānija.

 10. EURAFIA

  Maroka

  Uzņēmums EURAFIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Green Olives, un black olives nozarēs. Tas atrodas Casablanca, Maroka.