• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli

Rezultāti

Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli - Imports eksports

 1. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Turcija

  Verified by europages badge

  BF BLAST is a prestigious Turkish sandblasting machines manufacturer with a rich history since its establishment in 2019, backed by over 15 years of industry experience. Our product portfolio boasts cutting-edge solutions catering to various applications, ensuring unparalleled customer satisfaction through innovative technological advancements. As a prominent global brand, we take immense pride in delivering top-notch sandblasting machines. Our portfolio: •Shot Blasting Room •Portable Shot Blasting Pot •Sandblasting Cabinet •Marble & Natural Stone Blasting Machine •Hanger Type Sandblasting Machine •Drum Type Shot Blasting Machine •Rotary Table Blasting Machine •Sheet Metal & Profile Shot Blasting Machine •Hanger Type Continuous System Shot Blasting Machine •Pipe & Tube Shot Blasting Machine At BF BLAST, craftsmanship is at the core of our values, ensuring that each sandblasting machine embodies the highest quality, providing exceptional value to our esteemed customers. Our trajectory in the international market continues to soar as we steadfastly maintain the highest industry standards. Contact us for more information!

 2. CHORRO NAVAL

  Spānija

  Uzņēmums CHORRO NAVAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 3. BASUYAU METAL SOLUTIONS

  Francija

  Uzņēmums BASUYAU METAL SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu formēšana nozarē. Tas darbojas arī Griešana - tērauds un metāli, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Plasma cutting, Griešana - tērauds un metāli, oxygen cutting, un Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Solesmes, Francija.

 4. MCI

  Francija

  Uzņēmums MCI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Krāsas žāvēšanas krāsnis, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, suction cases, Krāsas žāvēšanas krāsnis, un Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Dompierre Les Ormes, Francija.

 5. WINOA / W ABRASIVES

  Francija

  Uzņēmums WINOA / W ABRASIVES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Dabīgie abrazīvi, un Dabīgie abrazīvi nozarēs. Tas atrodas Le Cheylas, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ENDUSTRI GM

  Turcija

  Uzņēmums ENDUSTRI GM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī dehumidifiers for industrial use, anti corrosion protection for tankers, sandblasting, un dust removal for the iron and steel industry nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. E2TN

  Francija

  Uzņēmums E2TN, ir Multi-Category, gadā un darbojas Tērauda un metālu apstrāde ar karstumu nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, anti-corrosion metal coating, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Cryogenic cleaning, un industrial resin coatings nozarēs. Tas atrodas Lapeyrouse-Mornay, Francija.

 3. UKRMINGLASS LLC

  Ukraina

  Uzņēmums UKRMINGLASS LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī metal satinizing, un manual sand blasting nozarēs. Tas atrodas Brovary, Ukraina.

 4. CORROSION PROTECTION

  Ungārija

  Uzņēmums CORROSION PROTECTION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Hodmezovasarhely, Ungārija.

 5. WOLFSWERKE SACHSEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WOLFSWERKE SACHSEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Part cleaning, un laser marking nozarēs. Tas atrodas Lengenfeld, Vācija.

 1. OSK-KIEFER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OSK-KIEFER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī metal shot blasting nozarēs. Tas atrodas Oberhausen, Vācija.

 2. GIRARDET-POLYAK-PEINTURE INDUSTRIELLE SARL

  Francija

  Uzņēmums GIRARDET-POLYAK-PEINTURE INDUSTRIELLE SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, sandblasting of metals, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, industrial paintings, un lacquering nozarēs. Tas atrodas Dannemarie-Sur-Crete, Francija.

 1. SAMEP SAS

  Francija

  Uzņēmums SAMEP SAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, metallization of plastic materials, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, un painting nozarēs. Tas atrodas Saint-Berthevin, Francija.

 2. BERND STODOLNY OBERFLÄCHENBEARBEITUNG

  Vācija

  Uzņēmums BERND STODOLNY OBERFLÄCHENBEARBEITUNG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metalizācija nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Apstrāde ar skrošu strūklu - materiāli, Pretkorozijas līdzekļi, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Apstrāde ar skrošu strūklu - materiāli, un Pretkorozijas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Kloster Lehnin, Vācija.

 3. JGP DIENSTLEISTUNGEN AG

  Šveice

  Uzņēmums JGP DIENSTLEISTUNGEN AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Schmidigen-Mühleweg, Šveice.

 4. JX SHOT BLASTING MACHINE MANUFACTURER CO., LTD.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums JX SHOT BLASTING MACHINE MANUFACTURER CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Los Angeles, Amerikas Savienotās Valstis.

 5. MR ENTREPRISE

  Francija

  Uzņēmums MR ENTREPRISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, un Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Istres, Francija.

 6. BRETON INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums BRETON INDUSTRIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, un steel processing nozarēs. Tas atrodas Laneuveville Devant Nancy, Francija.

 7. TURBOTECNICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TURBOTECNICA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums apstrādei ar smilšu strūklu, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, Aprīkojums apstrādei ar smilšu strūklu, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, chipping machines, un Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Legnano, Itālija.

 8. RÖCHLING RODING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RÖCHLING RODING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas atrodas Roding, Vācija.

 1. SONOPOL

  Francija

  Uzņēmums SONOPOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, un Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Vendome Cedex, Francija.

 2. SARL HAMON CLAUDE

  Francija

  Uzņēmums SARL HAMON CLAUDE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Instrumenti un kalumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, treatment of wood surfaces, un Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Tinchebray, Francija.

 3. MECAMOB

  Francija

  Uzņēmums MECAMOB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī thermo-lacquering, un metallization nozarēs. Tas atrodas Coarraze, Francija.

 4. DAMA DECOLLETAGE

  Francija

  Uzņēmums DAMA DECOLLETAGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Bar turning steel and metals, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, un sandblasting nozarēs. Tas atrodas Cluses, Francija.

 5. PROTEC METAL - SABLAGE ET PEINTURE INDUSTRIELLE

  Francija

  Uzņēmums PROTEC METAL - SABLAGE ET PEINTURE INDUSTRIELLE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Metalizācija, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, metal shot blasting, Metalizācija, un industrial painting nozarēs. Tas atrodas Ecouflant, Francija.

 6. GM FINISHING SRL

  Itālija

  Uzņēmums GM FINISHING SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī sandblasting, metal vibration, un machining nozarēs. Tas atrodas Sarezzo, Itālija.

 7. WOLFF STRAHLTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums WOLFF STRAHLTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Metālu formēšanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Metālu formēšanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, un Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pliezhausen, Vācija.

 8. SAINT JEAN INDUSTRIES

  Francija

  Uzņēmums SAINT JEAN INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lietuves - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - materiāli, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Shot-blasting machines, chipping machines, Apstrāde ar skrošu strūklu - materiāli, un Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Saint Jean D'ardières, Francija.

 9. CARRE SAS

  Francija

  Uzņēmums CARRE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Laser cutting, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, un powder paints nozarēs. Tas atrodas St Martin Des Noyers, Francija.

 10. MELCHIOR FRÈRES

  Francija

  Uzņēmums MELCHIOR FRÈRES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, shotblasting equipment, shot blasting machines for metal, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, un chipping machines nozarēs. Tas atrodas Metz, Francija.