• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas

Rezultāti

Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas - Imports eksports

 1. HISARMAK MAKINE ENER.TES.SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums HISARMAK MAKINE ENER.TES.SAN.VE TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī steam boilers for industrial use nozarēs. Tas atrodas Kahramanmaraş, Turcija.

 2. HEBEI XINHENG TRANSFORMER MANUFACTURING

  Polija

  Uzņēmums HEBEI XINHENG TRANSFORMER MANUFACTURING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Gdansk, Polija.

 3. GSK ENERGY

  Indija

  Uzņēmums GSK ENERGY, gadā un darbojas Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī gas turbines, steam turbines, un boilers nozarēs. Tas atrodas Vijayawada, Indija.

 4. CAMPAGNOLOSERVICE

  Itālija

  Uzņēmums CAMPAGNOLOSERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Asināšana - darbgaldi, exhausters for wood working systems and equipment, un Asināšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Sesto Al Reghena, Itālija.

 5. RUNH POWER CORP.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums RUNH POWER CORP.,LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RUNARSSON A/S

  Dānija

  Uzņēmums RUNARSSON A/S, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Odense No, Dānija.

 2. CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, un Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Buxtehude, Vācija.

 3. NINGBO UNIQUE SEAL SERVICES CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO UNIQUE SEAL SERVICES CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 4. MICEL

  Francija

  Uzņēmums MICEL, gadā un darbojas Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas St Chamond, Francija.

 5. MONDELEC

  Francija

  Uzņēmums MONDELEC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Les Pennes Mirabeau, Francija.

 1. SPETSSHAKHTOBURINNIA STATE HOLDING COMPANY

  Ukraina

  Uzņēmums SPETSSHAKHTOBURINNIA STATE HOLDING COMPANY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Donetsk, Ukraina.

 2. COMELF S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums COMELF S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Vides aizsardzība - iekārtas un aprīkojums, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Ar sūkņiem darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Vides aizsardzība - iekārtas un aprīkojums, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Ar sūkņiem darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bistrita, Rumānija.