• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • atkritumu presētāji

Rezultāti

Atkritumu presētāji - Imports eksports

 1. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Vācija

  Verified by europages badge

  Welcome to Nara Machinery CO., LTD.'s European branch. Thank you for your interest in our products. We will be happy to answer any questions you may have. Contact us now! We are continually building on our research into grinding, drying and nanotechnology to bring you new and optimised processes.

 2. MACFAB SYSTEMS LTD

  Īrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MACFAB SYSTEMS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas darbojas arī Vertical balers, baling presses, compactors cardboard baler, drum crushers, Glass crusher, Balers, bale presses, vertical compactors, waste compactor design, un plants and equipment for industrial waste nozarēs. Tas atrodas Carrickmacross,, Īrija.

 3. ECOLOGIA ESPOSITO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ECOLOGIA ESPOSITO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskie atkritumi - atsārņošanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, un Atkritumu presētāji nozarēs. Tas atrodas Volla, Itālija.

 4. AB-EX

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AB-EX, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Bramsche, Vācija.

 5. IDEAL TECHNOLOGIES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IDEAL TECHNOLOGIES, ir Multi-Category, gadā un darbojas Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Pramoninių atliekų tvarkymas, Iepakojumu otrreizējā pārstrāde, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Atkritumu presētāji, Pramoninių atliekų tvarkymas, Iepakojumu otrreizējā pārstrāde, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, un Atkritumu presētāji nozarēs. Tas atrodas Rambouillet, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. IDS ENVIRONNEMENT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IDS ENVIRONNEMENT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pramoninių atliekų tvarkymas nozarē. Tas darbojas arī Kartona otrreizējā pārstrāde, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Atkritumu presētāji, cardboard balls, bale presses, plastic press, cardboard removal, cardboard removal, un Kartona otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas St Trivier De Courtes, Francija.

 2. STRAUTMANN UMWELTTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STRAUTMANN UMWELTTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Glandorf, Vācija.

 3. GETECHA GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GETECHA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Aschaffenburg, Vācija.

 4. BARRADAS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BARRADAS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas darbojas arī LI-ION battery recycling, EV battery recycling, tyre recycling, Used tyre recycling, WEEE recycling, Refrigerator recycling, Machine building and plant construction, Service, un Used machines nozarēs. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 5. PAPENBROCK ENTSORGUNGSTECHNIK

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PAPENBROCK ENTSORGUNGSTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Bad Iburg, Vācija.

 1. COMITEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COMITEC S.R.L., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Siltumizolācijas pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, un Atkritumu presētāji nozarēs. Tas atrodas Godega Di Sant'urbano, Itālija.

 2. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, Stipras un ugunsdrošas durvis uzņēmumiem, garbage compactors, Atkritumu presētāji, un Stipras un ugunsdrošas durvis uzņēmumiem nozarēs. Tas atrodas Castellar Del Valles, Spānija.

 1. AUSTROPRESSEN - ROITHER MASCHINENBAU GESMBH

  Austrija

  Uzņēmums AUSTROPRESSEN - ROITHER MASCHINENBAU GESMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas darbojas arī Bale presses for waste disposal, Baling presses, hydraulic, un compactors nozarēs. Tas atrodas Seewalchen, Austrija.

 2. AGICOM- PEDERGNANA OG

  Austrija

  Uzņēmums AGICOM- PEDERGNANA OG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Atkritumu presētāji, plants for recovering and recycling rubber from waste, plants for recovering and recycling metals from waste, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, un Atkritumu presētāji nozarēs. Tas atrodas Puch Bei Hallein, Austrija.

 3. ALTERVAL

  Francija

  Uzņēmums ALTERVAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas darbojas arī Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, bale presses, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, compactor hire, un waste machinery nozarēs. Tas atrodas Epouville, Francija.

 4. ENTSORGUNGSTECHNIK ZEHETLEITNER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ENTSORGUNGSTECHNIK ZEHETLEITNER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Meggenhofen, Austrija.

 5. EUREC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EUREC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Krayenberggemeinde, Vācija.

 6. DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY

  Spānija

  Uzņēmums DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, metal waste reclamation, Atkritumu presētāji, re-use of plastic waste, un reuse of wood waste nozarēs. Tas atrodas Granollers, Spānija.

 7. BEMA VERPACKUNGSABFALL DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEMA VERPACKUNGSABFALL DEUTSCHLAND GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Niefern-Öschelbronn, Vācija.

 8. NIELSEN-ARAMIS GROUP

  Tunisija

  Uzņēmums NIELSEN-ARAMIS GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, Atkritumu šķirošana - iekārtas un sistēmas, Atkritumu presētāji, Atkritumu šķirošana - iekārtas un sistēmas, un bale presses nozarēs. Tas atrodas Tunis, Tunisija.

 1. SE SHREDDERS

  Turcija

  Uzņēmums SE SHREDDERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Bolu, Turcija.

 2. BINOLOGY LLC

  Rusija

  Uzņēmums BINOLOGY LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu šķirošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu kastes un konteineri, Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas, Atkritumu presētāji, Atkritumu kastes un konteineri, Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas, Atkritumu presētāji, un waste collection containers nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 3. PINI SRL

  Itālija

  Uzņēmums PINI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu presētāji, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu presētāji, vertical compactors, un Waste compacting installations nozarēs. Tas atrodas Gerenzano, Itālija.

 4. SMELLWELL VERTRIEBS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums SMELLWELL VERTRIEBS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Altach, Austrija.

 5. FRANZ KAHL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRANZ KAHL GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 6. WEIMA MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEIMA MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas darbojas arī brick makers, grinder shredders, un shredders nozarēs. Tas atrodas Ilsfeld, Vācija.

 7. KADANT PAAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KADANT PAAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskās preses, Chain conveyors, Baling presses, hydraulic, replacement press parts, un Hidrauliskās preses nozarēs. Tas atrodas Georgsmarienhütte, Vācija.

 8. JOSÉ ALONSO VALOR E HIJOS, S.L

  Spānija

  Uzņēmums JOSÉ ALONSO VALOR E HIJOS, S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, Bale presses for waste disposal, Atkritumu presētāji, presses for waste recycling, un paper roll core cutters nozarēs. Tas atrodas Gaianes, Spānija.

 9. OMER ECOLOGY SRL

  Itālija

  Uzņēmums OMER ECOLOGY SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas darbojas arī dies for machining sheet metal, un precision machining nozarēs. Tas atrodas Rosà, Itālija.

 10. PRESTO GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums PRESTO GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu presētāji nozarē. Tas atrodas Bad Laer, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Atkritumu presētāji - Imports eksports

Rezultātu skaits

167 Uzņēmumi