• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • atkritumu savākšanas mašīnas

Rezultāti

Atkritumu savākšanas mašīnas - Imports eksports

 1. MAZZOCCHIA SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Fratelli Mazzocchia is a leading company in Europe for waste collection equipment design, manufacturing and marketing. It internationally highlights the history and ideas of an Italian company. Fratelli Mazzocchia, besides its wide range of products, also offers specific services in line with the company's strategy of putting the clients under the spotlight. Fratelli Mazzocchia stands for concreteness, quality, innovation.

 2. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Turcija

  Uzņēmums PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, garbage compactors, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, un telescopic platforms nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. TRANSLIFT

  Nīderlande

  Uzņēmums TRANSLIFT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī waste containers, un waste collection containers nozarēs. Tas atrodas Dronten, Nīderlande.

 4. ZAKŁAD ROBÓT SANITARNYCH SANATOR SP.Z.O.O

  Polija

  Uzņēmums ZAKŁAD ROBÓT SANITARNYCH SANATOR SP.Z.O.O, ir Multi-Category, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, rejects, scrap collection, waste collection bells, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Rąbień, Polija.

 5. COSECO INDUSTRIE GROUP SRL

  Itālija

  Uzņēmums COSECO INDUSTRIE GROUP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, un Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Grumo Appula, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ORAKCI MACHINE

  Turcija

  Uzņēmums ORAKCI MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī scrap recovery, platforms, un compactors nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. CNR TRUCK EQUIPMENTS

  Turcija

  Uzņēmums CNR TRUCK EQUIPMENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. PB ENVIRONNEMENT

  Francija

  Uzņēmums PB ENVIRONNEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Lambesc, Francija.

 4. A3 VERHUUR

  Beļģija

  Uzņēmums A3 VERHUUR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī sanding machines, un brushes nozarēs. Tas atrodas Staden, Beļģija.

 5. GRUZOJAD - WYWOZ GRUZU WARSZAWA

  Polija

  Uzņēmums GRUZOJAD - WYWOZ GRUZU WARSZAWA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Józefów, Polija.

 1. FARID INDUSTRIE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FARID INDUSTRIE S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Pramoninių atliekų tvarkymas, Atkritumu savākšanas mašīnas, Atkritumu presētāji, Pramoninių atliekų tvarkymas, Atkritumu savākšanas mašīnas, Atkritumu presētāji, un street sweeping machines nozarēs. Tas atrodas Vinovo, Itālija.

 2. HACKNEY RUBBISH REMOVALS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HACKNEY RUBBISH REMOVALS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī waste management nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 1. PRINCE MOTORS

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums PRINCE MOTORS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Riverside, Amerikas Savienotās Valstis.

 2. EXPRUM D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums EXPRUM D.O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu pārvadāšana, Konteineri, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu pārvadāšana, Konteineri, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Ljubljana, Slovēnija.

 3. EBA S.R.O. EKO-BIO-AGROPROGRAM

  Slovākija

  Uzņēmums EBA S.R.O. EKO-BIO-AGROPROGRAM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, Dabas vide - pakalpojumi, Atkritumu savākšanas mašīnas, un Dabas vide - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Bernolákovo, Slovākija.

 4. GEBR. HUMMEL RECYCLING B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums GEBR. HUMMEL RECYCLING B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu kastes un konteineri, Atkritumu savākšanas mašīnas, Atkritumu kastes un konteineri, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Leek, Nīderlande.

 5. BECKER & MAURER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BECKER & MAURER GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, Izplatīšana mazumtirdzniecībā, Atkritumu savākšanas mašīnas, un Izplatīšana mazumtirdzniecībā nozarēs. Tas atrodas Zweibrücken, Vācija.

 6. PREFETTURA DI PALERMO

  Itālija

  Uzņēmums PREFETTURA DI PALERMO, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu savākšanas mašīnas, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Palermo, Itālija.

 7. SETRACO HOLDING S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums SETRACO HOLDING S.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Uzņēmumu ēku celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, Gatavas konstrukcijas, Atkritumu savākšanas mašīnas, un Gatavas konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 8. EQUIPOS Y SERVICIOS DEL NORDESTE SL

  Spānija

  Uzņēmums EQUIPOS Y SERVICIOS DEL NORDESTE SL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Cabrils, Spānija.

 1. REICHL-SCHROTT GMBH

  Austrija

  Uzņēmums REICHL-SCHROTT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu kastes un konteineri, un Atkritumu kastes un konteineri nozarēs. Tas atrodas Stras, Austrija.

 2. MERSEBURGER ENTSORGUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums MERSEBURGER ENTSORGUNGSGESELLSCHAFT MBH, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu kastes un konteineri, un Atkritumu kastes un konteineri nozarēs. Tas atrodas Beuna, Vācija.

 3. SALEUR S A RECYCLAGE

  Francija

  Uzņēmums SALEUR S A RECYCLAGE, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Chaumont, Francija.

 4. VM PRESS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VM PRESS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu savākšanas mašīnas, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Ovada, Itālija.

 5. M. WERNER GMBH & CO. MÜLLTRANSPORT KG

  Vācija

  Uzņēmums M. WERNER GMBH & CO. MÜLLTRANSPORT KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Goldbach, Vācija.

 6. ALFONS FISCHER UND SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums ALFONS FISCHER UND SÖHNE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Bochum, Vācija.

 7. ABFALLENTSORGUNG BÖRDEKREIS WANZLEBEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ABFALLENTSORGUNG BÖRDEKREIS WANZLEBEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Wanzleben, Vācija.

 8. GRINO TRANS SA

  Spānija

  Uzņēmums GRINO TRANS SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Lleida, Spānija.

 9. WYTWORNIA URZADZEN KOMUNALNYCH WUKO S.A.

  Polija

  Uzņēmums WYTWORNIA URZADZEN KOMUNALNYCH WUKO S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Lodz, Polija.

 10. F.H. UMWELTTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums F.H. UMWELTTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšanas mašīnas, un Atkritumu savākšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Atkritumu savākšanas mašīnas - Imports eksports

Rezultātu skaits

2334 Uzņēmumi