• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • atomelektrostacijas

Rezultāti

Atomelektrostacijas - Imports eksports

 1. BC INGENIERIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BC INGENIERIE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Saint-Martin-Lacaussade, Francija.

 2. FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION

  Francija

  Uzņēmums FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atomelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Radioaktīvā un ķīmiskā piesārņojuma neitralizēšana, Chemicals, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Radioaktīvā un ķīmiskā piesārņojuma neitralizēšana nozarēs. Tas atrodas Corbas, Francija.

 3. SEGAULT SA

  Francija

  Uzņēmums SEGAULT SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Atomelektrostacijas, Atomelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, aeronautical engineering, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Mennecy, Francija.

 4. SIGEDI

  Francija

  Uzņēmums SIGEDI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, Atomelektrostacijas, Nuclear reactors, nuclear components, un TUBEST - metal hoses nozarēs. Tas atrodas Corps, Francija.

 5. SOCIETE D'INNOVATIONS TECHNIQUES

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE D'INNOVATIONS TECHNIQUES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atomelektrostacijas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie roboti, un Rūpnieciskie roboti nozarēs. Tas atrodas Chatellerault Cedex, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VUEZ, A.S.

  Slovākija

  Uzņēmums VUEZ, A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Atomelektrostacijas, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Levice , Slovākija.

 2. ÚSTAV APLIKOVANÉ MECHANIKY BRNO, S .R.O.

  Čehija

  Uzņēmums ÚSTAV APLIKOVANÉ MECHANIKY BRNO, S .R.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Brno , Čehija.

 3. ESIS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ESIS GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Atomelektrostacijas nozarē. Tas atrodas Greifswald, Vācija.

 4. STUDSVIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums STUDSVIK GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Pforzheim, Vācija.

 5. ISE INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR STILLLEGUNG UND ENTSORGUNG MBH

  Vācija

  Uzņēmums ISE INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR STILLLEGUNG UND ENTSORGUNG MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Rödermark, Vācija.

 1. MOSTRO A.S.

  Čehija

  Uzņēmums MOSTRO A.S., ir Multi-Category, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Praha 4 , Čehija.

 2. OSC, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums OSC, A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Brno , Čehija.

 1. KERNKRAFTWERK GUNDREMMINGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KERNKRAFTWERK GUNDREMMINGEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Gundremmingen, Vācija.

 2. FORSMARKS KRAFTGRUPP AB

  Zviedrija

  Uzņēmums FORSMARKS KRAFTGRUPP AB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atomelektrostacijas nozarē. Tas atrodas Osthammar, Zviedrija.

 3. F A D O M S. R. O.

  Čehija

  Uzņēmums F A D O M S. R. O., gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Dolni Mesto, Čehija.

 4. MODRANSKÁ POTRUBNÍ, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums MODRANSKÁ POTRUBNÍ, A.S., gadā un darbojas Cauruļu konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Praha 4, Čehija.

 5. INSTRUMENTY

  Ukraina

  Uzņēmums INSTRUMENTY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atomelektrostacijas nozarē. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

 6. CKD PRAHA DIZ, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums CKD PRAHA DIZ, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Praha 9 , Čehija.

 7. VUJE, A.S.

  Slovākija

  Uzņēmums VUJE, A.S., ir Multi-Category, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Trnava , Slovākija.

 8. ENERGOVÝZKUM, SPOL. S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums ENERGOVÝZKUM, SPOL. S R.O., gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Brno, Čehija.

 1. STE POUR LA PROMOTION DES ECHANGES INTERNATIONAUX SARL

  Francija

  Uzņēmums STE POUR LA PROMOTION DES ECHANGES INTERNATIONAUX SARL, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Atomelektrostacijas, un Atomelektrostacijas nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. SKODA SLOVAKIA, S.R.O.

  Slovākija

 3. SIMEX SPOL. S R.O.

  Čehija

 4. WESTINGHOUSE TECHNOLOGY SERVICES SA

  Spānija

 5. NUCLEAR POWER PLANT - KOZLODUI E A D

  Bulgārija

 6. KOBAU GESELLSCHAFT FÜR KONSTRUKTIONSBAU UND MONTAGE MBH

  Vācija

 7. PAKSI ATOMERÖMÜ RT.

  Ungārija

 8. PRAGUE CASTING SERVICES A.S.

  Čehija

 9. IDEALEX

  Francija

  Verified by europages badge

  For 30 years, IDEALEX has designed and sold on-site radio-protective solutions to reduce radiological and contamination risk for people and at installations. IDEALEX has developed solutions to enable interventions to take place safely within a controlled zone: radiological protection, remote grabs, VOKKERO communications system, glove box, bag and hot cell components, controlled zone thermal welder and vacuum cleaner.

 10. GROUPE SETEC

  Francija

  Uzņēmums GROUPE SETEC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Arhitektu biroji, Atomelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Engineering, consultancies, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Arhitektu biroji, un Atomelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.